głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
teczowykropek Nigdy nie żałuj że zrobiłaś cokolwiek jeśli robiąc to byłaś szczęśliwa. Tak silne uczucie nie znika w jednej chwili nie rozwiewa się w ciągu jednego dnia nie um

teczowykropek

teczowykropek.moblo.pl
Nigdy nie żałuj że zrobiłaś cokolwiek jeśli robiąc to byłaś szczęśliwa.
Nigdy nie żałuj  że zrobiłaś... teksty

teczowykropek dodano: 21 września 2012

Nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to byłaś szczęśliwa.

Tak silne uczucie nie znika w jednej... teksty

teczowykropek dodano: 21 września 2012

Tak silne uczucie nie znika w jednej chwili, nie rozwiewa się w ciągu jednego dnia, nie umiera tak nagle, bo to by oznaczało, że właściwie nigdy nie istniało.

Bez zastanawiania się  czy to... teksty

teczowykropek dodano: 21 września 2012

Bez zastanawiania się, czy to słuszne, bez wątpliwości i pytań, które spychamy do jakiegoś schowka w głowie. Jeśli popełniamy błąd, pomyślimy o tym jutro, kiedy indziej. Nie teraz. Teraz jest tylko teraz.

Siedzimy jak w transie  nie czując... teksty

teczowykropek dodano: 21 września 2012

Siedzimy jak w transie, nie czując potrzeby mówienia, poruszania się. Po tylu gonitwach, po tylu ucieczkach, poszukiwaniach, po tylu dniach nienawiści i pragnienia, mamy ochotę po prostu siedzieć obok siebie. Nareszcie blisko, razem.

Nagle role się odwracają  kolejny... teksty

teczowykropek dodano: 21 września 2012

Nagle role się odwracają, kolejny przeklęty raz życie stroi sobie żarty, absurdalne i pokręcone.

Prawdziwego strachu nie rozumie się... teksty

teczowykropek dodano: 21 września 2012

Prawdziwego strachu nie rozumie się tak naprawdę, dopóki się go nie przeżyje.

Czasami jest tak  że spędza się... teksty

teczowykropek dodano: 21 września 2012

Czasami jest tak, że spędza się mnóstwo czasu z jakąś osobą, może nawet całe życie, i nagle pojmuje się najważniejsze rzeczy w jednej , krótkiej chwili, w mgnieniu oka, i nie widzi się już tej osoby w ten sam sposób.

Uczucia są skomplikowaną sprawą  i... teksty

teczowykropek dodano: 21 września 2012

Uczucia są skomplikowaną sprawą, i to bardzo. Są potężne i zwodnicze, fascynujące i sprzeczne, nie ujawniają się od razu, a czasami nie ujawniają się nigdy. Bawią się w subtelne pułapki, żebyś wpadła w ich sieci, oczarowują, a jednocześnie dezorientują. Nie dają żadnej pewności, wręcz przeciwnie. Są kusicielami, przepięknymi, ale niebezpiecznymi. Miłość nie jest słodkim uczuciem z bajek. W rzeczywistości księżniczki nie zakochują się w sekundę w swoim księciu, kiedy tylko go spotkają. Spędzają nieprzespane noce, zadając sobie pytania, życząc księciu wszystkiego, co najlepsze i przeklinając go. Miłość naprawdę jest niebezpieczna, nie jest żartem, nie jest kwiatem, nie jest aniołem.

Kiedy człowiek jest w dołku  każde... teksty

teczowykropek dodano: 21 września 2012

Kiedy człowiek jest w dołku, każde ziarenko piasku wydaje się być wielkie jak góra. A jak się tak zastanowić , góry powstają przecież z ziarenek piasku. A z płatków śniegu, tworzą się lawiny.

Życie czasem przypomina mi... teksty

teczowykropek dodano: 21 września 2012

Życie czasem przypomina mi układanie domina. Kiedy już wszystkie klocki stoją na baczność w równym rządku, jeden przy drugim, wystarczy przewrócić pierwszy i natychmiast jeden po drugim przewracają się wszystkie. Mam wrażenie, że nasze życie, takie zwyczajne, się rozpada : nic już nie jest pewne, jedno wydarzenie prowokuje kolejne, jak pchnięty klocek domina.

Wracałam do domu wieczorną porą.... teksty

teczowykropek dodano: 20 września 2012

Wracałam do domu wieczorną porą. Było już ciemno. Ciemne ulice oświetlały wysokie latarnie. Po drodze mijałam ludzi, z ich twarzy można było odczytać smutek i zakłopotanie. Może byli samotni? A może bali się ciemności? Nie wiem sama.. Nie zastanawiając się dalej, szłam żwawym krokiem. Mimo, że byłam w cienkiej kurtce, a noc nie należała do ciepłych, nie odczuwałam chłodu. Powietrze tego wieczoru było rześkie i lekkie. Przybrało zapach świeżo ściętej trawy. Wiatr delikatnie owiewał moją grzywkę. Poczułam wtedy, że jestem szczęśliwa, mimo wielu problemów jakie ostatnimi czasy mnie spotkały. Patrząc na zachmurzone niebo chciało mi się żyć. Lecz nagle poczułam, że czegoś mi jednak brak. Początkowo nie zdawałam sobie sprawy, ale później zrozumiałam. Brakowało mi Twojego kroku obok mojego. Twojego spojrzenia, uśmiechu. Brakowało mi poczucia bezpieczeństwa, sensu istnienia. Brakowało mi po prostu Ciebie.

Tak naprawdę każdy coś udaje.... teksty

teczowykropek dodano: 20 września 2012

Tak naprawdę każdy coś udaje. Tylko, że ci najbardziej utalentowani nauczyli się udawać, że nic nie udają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV