głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
teczowykropek Nawet moralność jest tylko kwestią czasu. Siedzę teraz tu z tobą co oznacza że wolałabym umrzeć niż trzymać się od Ciebie z daleka. skrzywiłam się. Co za idiotk

teczowykropek

teczowykropek.moblo.pl
Nawet moralność jest tylko kwestią czasu.
Nawet moralność jest tylko kwestią... teksty

teczowykropek dodano: 27 stycznia 2012

Nawet moralność jest tylko kwestią czasu.

 Siedzę teraz tu z tobą  co oznacza... teksty

teczowykropek dodano: 27 stycznia 2012

-Siedzę teraz tu z tobą, co oznacza, że wolałabym umrzeć, niż trzymać się od Ciebie z daleka. - skrzywiłam się. - Co za idiotka ze mnie.

Spotykamy kogoś na swojej drodze... teksty

teczowykropek dodano: 27 stycznia 2012

Spotykamy kogoś na swojej drodze, zupełnie przypadkowo, jak przechodnia w parku lub na ulicy, przeważnie darujemy mu tylko spojrzenie, ale nieraz całe życie Nie wiem, dlaczego tak jest, kto i dlaczego przecina nasze drogi? I dlaczego nagle dwie drogi stają się jedną. Jak to się dzieję, że dwoje dotychczas zupełnie obcych sobie ludzi chce iść nią razem.

Miłość to jest takie coś  czego... teksty

teczowykropek dodano: 27 stycznia 2012

Miłość to jest takie coś, czego nie ma. To takie coś co sprawia, że nie ma litości... To tak jakby budować dom i palić wszystko wokół... Miłość to jest słuchanie pod drzwiami, czy to jej buty tak skrzypią po schodach, miłość jest wtedy, jak do czterdziestoletniej kobiety wciąż mówisz Moja Maleńka i kiedy patrzysz jak ona je, a sam nie możesz przełknąć... Wtedy, kiedy nie zaśniesz, zanim nie dotkniesz jej brzucha... Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić.

Przysięga jest prosta. Ci  którzy... teksty

teczowykropek dodano: 27 stycznia 2012

Przysięga jest prosta. Ci, którzy ją składają, obiecują, że będą razem na dobre i na złe, w bogactwie i ubóstwie, w zdrowiu i chorobie, będą się kochać i szanować, będą sobie wierni, dopóki ich śmierć nie rozłączy. Przysięga jest prosta. Trudniej znaleźć kogoś, kto by był tej przysięgi godny. Jeśli się uda, możemy żyć długo i szczęśliwie.

Czasem zachowuję się jak beztroskie... teksty

teczowykropek dodano: 27 stycznia 2012

Czasem zachowuję się jak beztroskie dziecko, patrzące naiwnie na świat. Czasem jak dojrzała kobieta, szukając sensu. Ciągle zagubiona w labiryncie uczuć. Nie mam już siły dalej biec, nie mam już siły wybierać między dobrem a złem. To wszystko staje się koszmarnym snem. Chcę się obudzić, ale ja wcale nie śpię...

cz2  I zgasną wszystkie światła... teksty

teczowykropek dodano: 27 stycznia 2012

cz2 I zgasną wszystkie światła, stanie się noc. Popatrz wtedy w niebo, przeczekaj tę noc, patrząc na gwiazdy. A potem wyjdź na ulicę i poszukaj. Zawsze jest ktoś, komu trzeba pomóc, kogo tylko Ty możesz odszukać, bo wiesz, co to prawdziwa samotność. Obiecaj, że nigdy nie będziesz egoistą. I gdy pewnego ranka obudzisz się, a jedynym Twoim pragnieniem będzie, by nie wstać, już nigdy nie wstać, leż, ile chcesz, ale o dwunastej wstań, by podlać kwiaty, bo bez Ciebie zginą. Obiecaj mi, że zawsze będziesz kochać. A gdy przyjdzie taki dzień, kiedy świat się zawali, bo ktoś odejdzie z Twego życia, pozwól mu odejść. Bez płaczu, bez niepotrzebnych słów. Spokojnie. Dopij kawę i oddaj swój czas komuś, dla kogo było Ci go do tej pory szkoda. Pozwól, by inni ludzie zaznali Twej miłości. Obiecaj mi, że zawsze będziesz sobą. A będą Cię chcieli zmienić w imię miłości, przyjaźni, rozsądku… nie pozwól. Wiesz przecież. . . że Twoje serce wie, jak żyć. Obiecaj sobie to wszystko i idź... Żyj....

cz1    Obiecaj mi  że nie pozwolisz... teksty

teczowykropek dodano: 27 stycznia 2012

cz1 Obiecaj mi, że nie pozwolisz, by świat zabił w Tobie marzenia. Proszę, obiecaj. . . Spotkasz ludzi, którzy wyśmieją Cię, zadrwią z każdej Twojej myśli, będą Ci mówić, że jesteś głupi, że dla takich jak Ty nie ma miejsca. Nie wierz im. Oni w głębi duszy nadal marzą, tylko tak bardzo się boją. Ty trzymaj się swoich chmur, nie bój się. Marzenia się spełniają! Obiecaj mi, że będziesz wytrwały. Wiem, że będzie Ci ciężko, wiele razy upadniesz, niekiedy nawet bardzo boleśnie. Trzeba będzie czasu, by rany się zagoiły, ale zobaczysz- zagoją się. Pewnego dnia życie zburzy Twe plany, zawali się coś, co tak długo budowałeś. Wydawać Ci się będzie, że to koniec, że nie dasz rady. Siądź wtedy i płacz, a potem podnieś głowę i wstań. Zobaczysz, że to jeszcze nie koniec. Zaczniesz od nowa. Obiecaj mi, że będziesz szukać. Bo przyjdzie tak dzień, kiedy będziesz się czuł najsamotniejszym człowiekiem na ziemi, gdy nikt nie zrozumie.

  ...  Dom to nie miejsce. To ludzie... teksty

teczowykropek dodano: 27 stycznia 2012

"(...) Dom to nie miejsce. To ludzie, którzy go tworzą... Ludzie, o których się troszczysz i którzy się troszczą o Ciebie... Albo troszczyliby się, gdybyś się nie odwracał na pięcie i nie porzucał ich, żeby sobie jechać na Tahiti.(...)"

ludzie zawsze odchodzą. nie dlatego... teksty

teczowykropek dodano: 27 stycznia 2012

ludzie zawsze odchodzą. nie dlatego, że serce zapomina, a żale umierają. rzeczy trwają ciągle w naszej miłości. ale ludzie muszą w odpowiednim momencie odejść.

 Nikt nie ma na własność wschodu... teksty

teczowykropek dodano: 27 stycznia 2012

"Nikt nie ma na własność wschodu słońca, który zachwycił nas pewnego wieczoru - ciągnął. - Tak samo jak nikt nie może mieć na własność pochmurnego popołudnia i deszczu dzwoniącego o szyby ani spokoju, jaki roztacza wokół śpiące dziecko, ani też magicznej chwili, gdy fala morska rozbija się o skały. Nikt nie może mieć na własność tego, co na Ziemi najpiękniejsze, ale każdy może to poznać i pokochać."

rozmyj się razem ze mną po... teksty

teczowykropek dodano: 27 stycznia 2012

rozmyj się razem ze mną po ścianach, wypełnimy pustkę która wypełnia mnie od rana..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV