głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
teczowykropek Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście o wiele większe od bólu który przynosi tęsknota Jeżeli masz zamiar być szczęśliwa to nigdy pod żadnym pozorem nie wspomi

teczowykropek

teczowykropek.moblo.pl
Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście o wiele większe od bólu który przynosi tęsknota
Miłość niesie ze sobą wielkie... teksty

teczowykropek dodano: 21 czerwca 2013

Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście, o wiele większe od bólu, który przynosi tęsknota

Jeżeli masz zamiar być szczęśliwa... teksty

teczowykropek dodano: 21 czerwca 2013

Jeżeli masz zamiar być szczęśliwa, to nigdy, pod żadnym pozorem nie wspominaj. To ma większą siłę, niż jakakolwiek bomba. Niszczy nas od środka. Doszczętnie.

Czy wszystko pozostanie tak samo... teksty

teczowykropek dodano: 21 czerwca 2013

Czy wszystko pozostanie tak samo, kiedy mnie już nie będzie? Czy książki odwykną od dotyku moich rąk, czy suknie zapomną o zapachu mojego ciała? A ludzie? Przez chwilę będą mówić o mnie, będą dziwić się mojej śmierci - zapomną. Nie łudźmy się, przyjacielu, ludzie pogrzebią nas w pamięci równie szybko, jak pogrzebią w ziemi nasze ciała. Nasz ból, nasza miłość, wszystkie nasze pragnienia odejdą razem z nami i nie zostanie po nich nawet puste miejsce. Na ziemi nie ma pustych miejsc.

Mam kryzys własnej wartości.... teksty

teczowykropek dodano: 21 czerwca 2013

Mam kryzys własnej wartości. Byłoby miło, gdyby ktoś mi przypomniał, że wcale nie jestem taka beznadziejna jak mi się wydaje.

Nieraz nie chcesz płakać  bo wydaje... teksty

teczowykropek dodano: 21 czerwca 2013

Nieraz nie chcesz płakać, bo wydaje Ci się, że jesteś silna, ale wtedy okazuje się, że jednak łzy są silniejsze od Ciebie.

Przyjaźń jest piękna. Możesz... teksty

teczowykropek dodano: 21 czerwca 2013

Przyjaźń jest piękna. Możesz wyzywać przyjaciela, kazać mu spierdalać, płakać w ramię do północy, śmiać się i wściekać i wiedzieć, że zawsze, absolutnie zawsze możesz na niego liczyć. I możesz z nim też milczeć i wtedy też jest zajebiście.

cz2. Czy piję ja z mlekiem  bądź... teksty

teczowykropek dodano: 21 czerwca 2013

cz2. Czy piję ja z mlekiem, bądź bez. Chciałabym by wiedział co uważam na temat świata, Boga, zmarłych. Jakie mam poglądy, jaką lubię słuchać muzykę. Chciałabym by prze usłyszenie mojego głosu, bądź zobaczenie wyrazu oczu mógł określić w jakim jestem nastroju. By wiedział czego potrzebuję w danej chwili. Chciałabym by był kiedy będzie potrzebny, bym ja była mu potrzebna. Chciałbym, żeby potrafił mnie rozśmieszyć, pocieszyć. A przede wszystkim chciałabym, żeby pokochał mnie taką jaką jestem. By pokochał mnie z moimi dziwactwami.”

cz1. „Chciałabym  żeby ktoś... teksty

teczowykropek dodano: 21 czerwca 2013

cz1. „Chciałabym, żeby ktoś wiedział o mnie wszystko. Znał mnie od palców stóp, po czubek głowy. By wiedział po czym mam daną bliznę, albo znamię. Gdzie mam pieprzyk. Gdzie łaskotki. Chciałabym by wiedział, jaka część ciała się krępuję, albo która jest moim największym kompleksem. Chciałabym żeby taki ktoś wiedział, gdzie miałam złamanie, zwichnięcie, czy coś. Albo gdzie chciałabym tatuaż mieć. Chciałabym by wiedział co sprawia mi przyjemność. Co lubię jeść, pić. Jakie jest moje ulubione ciasto, jaka potrawa, jak zupa, jaki kocham smak lodów. Jakie lubię przyprawy, ile łyżek cukru. Z ilu łyżeczek robię sobie kawę

“ Wtuliła się we mnie  a ja... teksty

teczowykropek dodano: 21 czerwca 2013

“ Wtuliła się we mnie, a ja trzymałem ją tak przez długi czas, zapisując w pamięci dotyk jej ciała. ” — Nicholas Sparks

“ czuję tęsknotę  gdy znów... teksty

teczowykropek dodano: 21 czerwca 2013

“ czuję tęsknotę, gdy znów sobie ciebie wyobrażam ”

i niby wszystko jest w porządku.... teksty

teczowykropek dodano: 21 czerwca 2013

i niby wszystko jest w porządku. masz co jeść, masz gdzie spać, masz z kim porozmawiać, nie chorujesz na nic nieuleczalnego. a mimo wszystko, tak strasznie czujesz się chujowo..

Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu.... teksty

teczowykropek dodano: 21 czerwca 2013

Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu. Albo jesteś błogosławieństwem, albo lekcją.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV