głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Pokochałam jego obecność teksty

tancorek dodano: 4 września 2012

Pokochałam jego obecność

Źle czy dobrze  okaże się... teksty

tancorek dodano: 4 września 2012

Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się..

Wybrałam Ciebie. Z jasnym umysłem... teksty

tancorek dodano: 3 września 2012

Wybrałam Ciebie. Z jasnym umysłem, sercem i głową wybrałam Ciebie. Gdybym musiała zrobić to jeszcze raz, też zdecydowałabym się na Ciebie, bez wahania.

Kochać to nie znaczy być... teksty

tancorek dodano: 3 września 2012

Kochać to nie znaczy być szczęśliwym 24 godziny na dobę. Czasami znaczy to także cierpieć, nawet momentami bardzo ciężko. Wszystko to ma jednak głęboki sens – podobnie jak poród kobiety, który jest bolesny, ale który równocześnie przynosi życie. Trzeba bowiem pamiętać, że cierpienie niesie ze sobą wartość o tyle, o ile wierzymy, że idea, z powodu której się męczymy, jest ważniejsza od naszego aktualnego samopoczucia. Ludzie często kochają się, przeżywają silne namiętności – to bywa wspaniałe, ale prawdziwym wyzwaniem jest trwały związek, w którym dwoje ludzi ma szansę sprawdzić siłę swojej miłości.

Tak  czasem robisz coś źle... teksty

tancorek dodano: 3 września 2012

Tak, czasem robisz coś źle, sprawiasz mi przykrość, denerwujesz mnie, ale to ludzkie. Mimo wszystko z każdym nowym dniem coraz bardziej Cię pragnę, bardziej Cię kocham i jestem pewniejsza, że to właśnie z Tobą chcę spędzić resztę życia. Tylko Ty potrafisz stworzyć mi raj na ziemi.

Jest Twoim światełkiem. Promykiem... teksty

tancorek dodano: 3 września 2012

Jest Twoim światełkiem. Promykiem, który rozświetla Ci każdy szary dzień. Tą znaczącą cząstką Ciebie, bez której nie potrafisz żyć. Jest mężczyzną, który sprawia, że każda chwila wydaje się być tą najpiękniejszą. Jest kimś dla kogo jesteś w stanie poświęcić swoje przekonania, i obietnice. Jest kimś dzięki komu czujesz, że w końcu możesz być ważna. Ale uważaj - bo jest również kimś, kto jednym posunięciem może zniszczyć Cię doszczętnie. Sprawić, że całe Twoje serce rozpieprzy się na malusieńkie kawałeczki, których zbierać i sklejać w jedną całość nie jest łatwo, w ciemności, gdy ten rzekomy 'promyczek' zniknie, a w raz z Nim całe światło Twojego życia.

Może o to właśnie chodzi w życiu.... teksty

tancorek dodano: 3 września 2012

Może o to właśnie chodzi w życiu. Żeby ktoś przy Tobie był, na dobre i na złe. Zawsze. Kiedy ciemno, źle, gdy świeczka się nie pali. Pomimo, mimo i wbrew, nawet gdy wydaje nam się, że nikogo nie potrzebujemy, bo jesteśmy tak samowystarczalni. Nie prawda. Ludzie potrzebują innych ludzi. W pojedynkę nie mogą istnieć.

Kocham Cię za to  że tak mocno Ci... teksty

tancorek dodano: 3 września 2012

Kocham Cię za to, że tak mocno Ci bije serce, że doprowadzasz mnie do takiego stanu o jakim nie śniłam, za Twój oddech na mojej szyi, za te spojrzenia głęboko w oczy, Twój stanowczy dotyk, za Twoje usta na moim policzku i Twoje 'kocham' mówione gdzieś blisko.

Nie chcę być dla Niego idealna.... teksty

tancorek dodano: 3 września 2012

Nie chcę być dla Niego idealna. Chcę mieć wady, które z biegiem czasu zaakceptuje albo się do nich po prostu przyzwyczai. To będzie dowód na to, że kocha mnie taką jaką jestem.

Cały mój świat jest w objęciach... teksty

tancorek dodano: 3 września 2012

Cały mój świat jest w objęciach Twoich rąk.

I chociaż było wiele złego  wiele... teksty

tancorek dodano: 3 września 2012

I chociaż było wiele złego, wiele kłótni, wiele awantur, wiele powrotów to nikt i nic nie zniszczy naszej miłości, jest ona najmocniejszym i najprawdziwszym uczuciem jakie kiedykolwiek doznałam.

Powiedz  że zawsze będziesz obok... teksty

tancorek dodano: 3 września 2012

Powiedz, że zawsze będziesz obok, chroniąc me serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV