głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Czuję w Tobie coś innego coś wyjątkowego co bezustannie mnie przyciąga coś co nie pozwala mi zapomnieć o Tobie nawet na minutę. Kiedyś nauczysz się dostrzegać

tancorek

tancorek.moblo.pl
Czuję w Tobie coś innego coś wyjątkowego co bezustannie mnie przyciąga coś co nie pozwala mi zapomnieć o Tobie nawet na minutę.
 Czuję w Tobie coś innego  coś... teksty

tancorek dodano: 3 września 2012

"Czuję w Tobie coś innego, coś wyjątkowego, co bezustannie mnie przyciąga, coś, co nie pozwala mi zapomnieć o Tobie nawet na minutę."

 Kiedyś nauczysz się dostrzegać... teksty

tancorek dodano: 3 września 2012

"Kiedyś nauczysz się dostrzegać subtelną różnicę między trzymaniem się za ręce a połączeniem dusz. I dowiesz się,że miłość to nie tylko pożądanie, a przebywanie w czyimś towarzystwie nie oznacza bezpieczeństwa. I zaczniesz zdawać sobie sprawę, że pocałunki nie są przypieczętowaniem umowy na całe życie, a prezenty nie są obietnicami. A potem zaczniesz akceptować swoje porażki i znosić je z podniesioną głową, otwartymi oczami i wdziękiem osoby dorosłej, a nie żalem i gniewem dziecka."

 Szanuj siebie na tyle  by odejść... teksty

tancorek dodano: 3 września 2012

"Szanuj siebie na tyle, by odejść od wszystkiego co Ci nie służy, co Cię nie rozwija i co nie daje Ci szczęścia ..."

Ty i ja  wciąż marzę  by brać... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2012

Ty i ja, wciąż marzę, by brać wszystko, co dobre z każdego dnia.

Ustąp drugiej osobie  nie bądź... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2012

Ustąp drugiej osobie- nie bądź głupi, lepiej się przytulać, całować, niż się kłócić. Los jest srogi, życie Ci się przekręci, stracisz swą miłość, wtedy dopiero zatęsknisz. W te kłótnie nie brnij, to kolejne dni, nigdy już nie wrócą, więc zacznij normalnie żyć. Rąk drżenie, ciśnienie, walka o zdanie, histeria, krzyki- to nie jest życie normalne . Idealne związki- rzadkość, lecz bywa zrozumienie, wspaniałe chwile przeżywać. Kłótnie, awantury- bez sensu stracony czas życie jest po to, by jak najwięcej z niego brać.

Tyle kłótni o nic  tyle dni... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2012

Tyle kłótni o nic, tyle dni straconych, tyle łez wylanych i smutków zatopionych. Mam do Ciebie sentyment, z Tobą przez życie płynę, wiem, że żyję, tworzymy dziś rodzinę. Nikt nie jest idealny- pretekst banalny, zamiast krzyczeć, lepiej porozmawiajmy. Mając wszystko, czasem nie mamy nic nie wymagam wiele, chciałbym normalnie żyć. Tyle pięknych dni straciliśmy razem spokój i szczęście, tylko o tym teraz marze. Kłótnia sprawia, że staję się obojętny, a konflikt oznacza życiowe zakręty. Nic Ci nie wychodzi, nie masz na nic ochoty ten chory stan uzależnia jak narkotyk. Twój dotyk, ciepło i spojrzenie cudne żyć razem w zgodzie ,czy to na prawdę takie trudne ?!

I mimo tego  że czasami nie wychodzi... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2012

I mimo tego, że czasami nie wychodzi i nie raz ktoś z was już na drodze zabłądził i nie raz zabłądzi, pewne jest to, że zawsze się odnajdzie.

Razem z Tobą wyznaczoną drogą... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2012

Razem z Tobą wyznaczoną drogą pokonam każde zło. Razem z Tobą staje się łatwiejsze wszystko. Przy Tobie czas staje w miejscu, choć tak naprawdę leci szybko. Każdy błąd przestaje być błędem. Jesteś we mnie dopóki żyć będę. Wiadomo,że są chwile dobre i złe. To podbudowuje mnie, daje siłę i energię. Jesteś i będziesz moim światłem, mężczyzną nawet gdy słońce na wieki zajdzie.

Tooo... Twoje usta powiedziały  że... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2012

Tooo... Twoje usta powiedziały, że to je mam całować, Twoje ciało powiedziało, że to je mam dotykać, Twoje wnętrze powiedziało, że to je mam poznawać, Twoje serce powiedziało, że to je mam pokochać. No i pokochałam...

wie to każdy z nas że tworzymy... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2012

wie to każdy z nas że tworzymy jedną całość.

moje serce bije dla Ciebie od rana do... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2012

moje serce bije dla Ciebie od rana do rana i wierzę całkowicie, że nigdy nie przyjdzie pora na rozstanie

Mam wiarę  że wszystko mogę... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2012

Mam wiarę, że wszystko mogę zmienić. I sprawię, że połączy to, co nas dzieli. To, czego chcemy łatwiej osiągnąć wspólnie, Ale musisz jeszcze raz zaufać, wiem że to trudne! Mamy to, czego innym brakuje (miłość, pokój, wzajemny szacunek!) Nadmiar emocji by wszystko uprościć bo, moje serce jest pełne miłości. Kiedy stwierdzisz, że nie warto próbować, że zbitych fragmentów lustra nie umiesz dopasować, Przyjdzie pora, powiem "chodź tu", spojrzę Ci w oczy i zaczniemy od początku. Nieważne jak jest źle, Ja nie odejdę stąd, Wezmę Cię za rękę i razem naprawimy to..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV