głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Znajdziemy mieszkanie żaden pałac po prostu nasze miejsce. Dostaniemy jakąś pracę zarobimy trochę pieniędzy będziemy razem zostaniemy razem będziemy żyć razem r

tancorek

tancorek.moblo.pl
Znajdziemy mieszkanie żaden pałac po prostu nasze miejsce. Dostaniemy jakąś pracę zarobimy trochę pieniędzy będziemy razem zostaniemy razem będziemy żyć razem rad
Znajdziemy mieszkanie  żaden pałac... teksty

tancorek dodano: 4 września 2012

Znajdziemy mieszkanie, żaden pałac, po prostu nasze miejsce. Dostaniemy jakąś pracę, zarobimy trochę pieniędzy, będziemy razem, zostaniemy razem, będziemy żyć razem, radzić sobie razem, po prostu będziemy razem. Razem się zestarzejemy.

“ Wasz czas jest ograniczony  więc... teksty

tancorek dodano: 4 września 2012

“ Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, na życie życiem innych. Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi. Nie pozwólcie, by szum opinii innych zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miejcie odwagę podążać za głosem waszego serca i intuicji. One w jakiś sposób już wiedzą, kim na prawdę chcecie być. Wszystko poza tym, jest drugorzędne. ”

 ...a w mojej definicji słowa... teksty

tancorek dodano: 4 września 2012

"...a w mojej definicji słowa 'kochać' nie kryje się tylko szczęście, pocałunki, dobry seks czy wspólne śniadania. dla mnie to nie tylko spacery wieczorami po mieście, i czułe słówka przy kolacji. bo pokochać to znaczy być z kimś zawsze, mimo wszystko i w stu procentach. kochać, to znosić ból jaki zadaje Ci ukochana osoba, gdy sama nie daje rady i wyładowuje emocje na bliskch. kochać to podnosić G o z ziemi, gdy jest zbyt najebany, by iść czy też pilnować na imprezie, gdy po wciągnięciu rozpiera Go energia. kochać to bandażować wszelie rany jakie nosi w sobie i wywoływać uśmiech na Jego smutnej twarzy. gdy kocham, to łzy cieknące z moich oczu są jeszcze bardziej słone, niż te które wydobywają się z nich po upadku i zdarciu kolana o asfalt. by kochać nie wystarczy serce - bo potrzeba tu głowy, by wiedzieć, co zrobić w danej sytuacji i siły, by sytuację tą przetrwać."

Rozpoczęło się od przypadku  od... teksty

tancorek dodano: 4 września 2012

Rozpoczęło się od przypadku, od pewnego zupełnie przypadkowego przypadku, który w najwyższym stopniu mógł być i mogło go nie być.

 Spotkanie dwóch osób jest niczym... teksty

tancorek dodano: 4 września 2012

"Spotkanie dwóch osób jest niczym zetknięcie dwu substancji chemicznych, jeżeli zachodzi reakcja, obie ulegają przemianie."

 Milczenie to tekst  który niezwykle... teksty

tancorek dodano: 4 września 2012

"Milczenie to tekst, który niezwykle łatwo jest błędnie zinterpretować."

'Rzeczy których chcesz  przychodzą... teksty

tancorek dodano: 4 września 2012

'Rzeczy których chcesz, przychodzą zawsze, tylko z lekkim opóźnieniem, zawsze trochę później, zawsze lekko niekompletne. Tak samo dzieje się z rzeczami, których bardzo nie chcesz. A czasami, czasami rzeczy, których bardzo chciałaś, przychodzą za późno, wtedy, gdy już ich kompletnie nie chcesz.'

 Może jesteśmy właśnie jedynymi... teksty

tancorek dodano: 4 września 2012

"Może jesteśmy właśnie jedynymi osobami, które potrafią sobie pomóc ?"

Każda od razu wie czy chce... teksty

tancorek dodano: 4 września 2012

Każda od razu wie czy chce przelecieć, poślubić czy zabić faceta."

 Dlaczego tyle energii zużywamy na... teksty

tancorek dodano: 4 września 2012

"Dlaczego tyle energii zużywamy na szukanie różnic między nami. Najwyższy czas by otworzyć oczy i spojrzeć jak wiele nas łączy."

 Nie unoś w ironicznym grymasie... teksty

tancorek dodano: 4 września 2012

"Nie unoś w ironicznym grymasie kącików ust, przecież wiem, że kochasz życie równie mocno jak ja. Kochasz je na przekór swojej pogardzie, na przekór pewności, że minie i że trzeba się oswoić z tą myślą. Kochasz je na przekór oswojeniu. "

 Każdy chciałby przeżyć choć... teksty

tancorek dodano: 4 września 2012

"Każdy chciałby przeżyć choć przez chwilę to, co mu się śni..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV