głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Kobiety lubią zadziornych pewnych siebie facetów którzy będą dla nich wyzwaniem. Nie chcą nudnych chłopców których owiną wokół palca po tygodniu znajomości. W c

tancorek

tancorek.moblo.pl
Kobiety lubią zadziornych pewnych siebie facetów którzy będą dla nich wyzwaniem. Nie chcą nudnych chłopców których owiną wokół palca po tygodniu znajomości.
Kobiety lubią zadziornych  pewnych... teksty

tancorek dodano: 29 czerwca 2016

Kobiety lubią zadziornych, pewnych siebie facetów, którzy będą dla nich wyzwaniem. Nie chcą nudnych chłopców, których owiną wokół palca po tygodniu znajomości.

W chwilach  gdy człowiek potrzebuje... teksty

tancorek dodano: 29 czerwca 2016

W chwilach, gdy człowiek potrzebuje obecności drugiej osoby zazwyczaj pozostaje sam.

nie uzależniaj swojego życia od... teksty

tancorek dodano: 29 czerwca 2016

nie uzależniaj swojego życia od obecności innych ludzi. oni są przez chwile, by zaraz potem odejść. nie kieruj swoim życiem tak, by uśmiechać się tylko wtedy, gdy masz ich obok siebie. naucz się żyć dla siebie, nie dla innych. dbaj o swoją głowę, swój humor, swoje szczęście. bądź dla siebie najważniejsza, i nigdy w życiu nie ścieraj się dla ludzi. uwierz, nie warto. egoizm popłaca, zwłaszcza w czasach, w których człowiekiem kieruje korzyść, nie prawdziwa przyjaźń.

 Bo kiedy wiesz kim jesteś  łatwiej... teksty

tancorek dodano: 29 czerwca 2016

"Bo kiedy wiesz kim jesteś, łatwiej zrozumieć o co Ci chodzi i czego potrzebujesz."

To nie jest tak  że mężczyzna... teksty

tancorek dodano: 29 czerwca 2016

To nie jest tak, że mężczyzna marzy o kobiecie, która będzie zołzowata na okrągło albo będzie narzekała na wszystkie swoje życiowe niepowodzenia. On chce kobiety, która nie boi się z nim nie zgadzać i która wyraża własne zdanie.

Monogamia reprezentuje pewne... teksty

tancorek dodano: 29 czerwca 2016

Monogamia reprezentuje pewne fundamentalne wartości bycia razem. Umawialiście się na nią. Zobowiązaliście się do bycia uczciwymi w stosunku do siebie i do otwartości w rozmowach. I choć po zdradzie związki można naprawiać, a zalotne uśmieszki trywializować, nie zmienia to fundamentalnego faktu, że prawdziwej i świadomej relacji nie zbuduje się bez wierności. Nie ma czegoś takiego jak „to był tylko seks”. Nie ma dobrego samopoczucia przy świadomości, że jest się kłamcą. Nie ma pewności, że oszukana osoba chciałaby z Tobą dalej być. Każda zdrada jest świadomą i odpowiedzialną decyzją.

 Zrozumiałam  że w życiu nie... teksty

tancorek dodano: 2 czerwca 2016

"Zrozumiałam, że w życiu nie chodzi o to, żeby udawać silnego i odważnego. W życiu chodzi o to, żeby BYĆ silnym i odważnym. To takie proste, ale wszystko zmienia."

 Jest takie powiedzenie:... teksty

tancorek dodano: 2 czerwca 2016

"Jest takie powiedzenie: „Przyjaciół poznaje się w biedzie”. To prawda. Ale jeszcze prawdziwsze jest: „Przyjaciół poznaje się po tym, jak znoszą twoje szczęście.”

 Jest taka granica nieśmiałości... teksty

tancorek dodano: 2 czerwca 2016

"Jest taka granica nieśmiałości, wstydu, strachu, za którą zaczyna się siła"

 Dlaczego ludzie tkwią w nieudanych... teksty

tancorek dodano: 2 czerwca 2016

-Dlaczego ludzie tkwią w nieudanych związkach ? -Ponieważ dają sobie tak długo wciskać gó*no, że po latach już go nie czują.

“Trzeba się nauczyć zapominać o... teksty

tancorek dodano: 2 czerwca 2016

“Trzeba się nauczyć zapominać o cudzych obietnicach.”

“W każdym człowieku jest tyle... teksty

tancorek dodano: 2 czerwca 2016

“W każdym człowieku jest tyle samo dobra, co zła. I tylko my możemy decydować, która z tych wartości nas zdominuje. Jakkolwiek byśmy postępowali, jakimi drogami podążali, zawsze natrafimy na moment, w którym trzeba dokonać wyboru.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV