głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Wku wia nas wszystko. Że jest za ciepło że jest za zimno że ktoś coś powiedział że ktoś coś nie powiedział że ktoś zostawił otwartą klapę od kibla że zarysowal

tancorek

tancorek.moblo.pl
Wku wia nas wszystko. Że jest za ciepło że jest za zimno że ktoś coś powiedział że ktoś coś nie powiedział że ktoś zostawił otwartą klapę od kibla że zarysowaliś
 Wku wia nas wszystko.    Że jest za... teksty

tancorek dodano: 29 czerwca 2016

"Wku*wia nas wszystko. Że jest za ciepło, że jest za zimno, że ktoś coś powiedział, że ktoś coś nie powiedział, że ktoś zostawił otwartą klapę od kibla, że zarysowaliśmy w samochodzie zderzak, że nam nie dała, albo że nam dała zbyt powściągliwie, że ktoś nie wysłał maila, albo obiecał, ale nie zrobił, że nam żarcie do stolika przynieśli zbyt mało energicznie i nie pocałowali wystarczająco miłośnie w dupę. Irytujemy się drobiazgami, czyli rzeczami, które tak naprawdę nie mają znaczenia. Nasze życie staje się ciągiem tanich, niepotrzebnych dram. Zamiast żyć, odczuwać cieszyć się, napie*dalamy na nieustającym wku*wie."

 Nie możesz uszczęśliwić... teksty

tancorek dodano: 29 czerwca 2016

"Nie możesz uszczęśliwić wszystkich ani rozwiązać każdego problemu. Ale możesz uszczęśliwić jedną osobę, i to wystarczy."

“Jedną z najodważniejszych... teksty

tancorek dodano: 29 czerwca 2016

“Jedną z najodważniejszych decyzji, jaką kiedykolwiek podejmiesz, będzie odrzucenie wszystkiego, co rani Twoje serce i duszę.”

 Być może nie istnieje żaden inny... teksty

tancorek dodano: 29 czerwca 2016

"Być może nie istnieje żaden inny rodzaj intymności, mogący konkurować z dwoma spojrzeniami, które spotykają się z mocą i zdecydowaniem, i które całkiem po prostu nie godzą się na oderwanie od siebie."

Przebaczaj swoim wrogom  ale nigdy... teksty

tancorek dodano: 29 czerwca 2016

Przebaczaj swoim wrogom, ale nigdy nie zapominaj ich nazwisk.

Czasami szukamy setek wymówek... teksty

tancorek dodano: 29 czerwca 2016

Czasami szukamy setek wymówek, zamiast spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć sobie: to tylko i wyłącznie moja wina, zjebałem. Wzięcie odpowiedzialności za swoje czyny nie jest ani łatwe ani przyjemne, ale niezbędne, aby ruszyć dalej. Aby wyciągnąć wnioski, aby zmądrzeć, aby pogodzić się z tu i teraz. Nie ma nic, nie ma absolutnie nić złego w popełnianiu błędów. Schody zaczynają się dopiero wtedy, kiedy nie umiemy się do nich przyznać.

Szczerość .. jest przywilejem ludzi... teksty

tancorek dodano: 29 czerwca 2016

Szczerość .. jest przywilejem ludzi odważnych. Jednak to taka cecha, za którą Cię znienawidzą.

 Bądź spokojna. W końcu go... teksty

tancorek dodano: 29 czerwca 2016

"Bądź spokojna. W końcu go znajdziesz. To Bóg ustala czas i sposób."

“Doszedłem do wniosku  że w... teksty

tancorek dodano: 29 czerwca 2016

“Doszedłem do wniosku, że w życiu nie ma żadnych ustalonych zasad. Robisz to, co musisz, żeby przetrwać. Jeśli to oznacza ucieczkę od miłości twojego życia, żeby zachować zdrowie psychiczne, to tak robisz. Jeśli to oznacza złamanie czyjegoś serca, żeby nie złamało się twoje, robisz to. Życie jest skomplikowane - zbyt bardzo, żeby były rzeczy pewne. Wszyscy jesteśmy rozbici. Podnieś osobę, potrząśnij nią i usłyszysz grzechot ich rozbitych kawałków. Kawałków, które rozbili nasi ojcowie, nasze matki, nasi przyjaciele, znajomi albo ukochani.”

 Miło jest kiedy ktoś... teksty

tancorek dodano: 29 czerwca 2016

"Miło jest kiedy ktoś niespodziewanie cieszy się na Twój widok."

“Człowiek wrażliwy najpierw czuje... teksty

tancorek dodano: 29 czerwca 2016

“Człowiek wrażliwy najpierw czuje, później rozumie. ”

 Spróbuj nie opierać się zmianom... teksty

tancorek dodano: 29 czerwca 2016

"Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotykasz na swojej drodze. Zamiast tego daj się ponieść życiu. I nie martw się, że wywraca się ono do góry nogami. Skąd wiesz, że ta strona, do której się przyzwyczaiłeś, jest lepsza od tej, która Cię czeka?"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV