głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Zobaczyłem światło więc przyszedłem. Zadzwoniłem i otworzyłaś. Nie przyszedłem rozmawiać nie przyszedłem się kłócić nie przyszedłem prowadzić odwiecznej wojny.

tancorek

tancorek.moblo.pl
Zobaczyłem światło więc przyszedłem. Zadzwoniłem i otworzyłaś. Nie przyszedłem rozmawiać nie przyszedłem się kłócić nie przyszedłem prowadzić odwiecznej wojny
Zobaczyłem światło więc... teksty

tancorek dodano: 25 września 2014

Zobaczyłem światło więc przyszedłem. Zadzwoniłem i otworzyłaś. Nie przyszedłem rozmawiać, nie przyszedłem się kłócić, nie przyszedłem prowadzić odwiecznej wojny. Ja przyszedłem się kochać. Mam już jeden nóż w plecach i nie ma tam miejsca na następne. Odpada dylemat: kawa - herbata? Przyszedłem się kochać. Zobaczyłem światło więc przyszedłem. Zadzwoniłem i otworzyłaś. Nie przyszedłem rozmawiać. Nie przyszedłem namawiać. Nie przyszedłem zbierać podpisów. Nie przyszedłem pić wódki. Ja przyszedłem się kochać.

 Czy to było zakochanie? nie wiem...... teksty

tancorek dodano: 25 września 2014

"Czy to było zakochanie? nie wiem... raczej nie. To było takie "coś". Taka magiczna więź. coś, czemu nie umiem nadać imienia. Coś, co Nas do siebie przyciągało i nie chciało puścić. Coś, co sprawiało, że chcieliśmy mówić sobie o wszystkim i, że oboje rozumieliśmy się bez słów. Nie wiem co to było.. ale było cholernie mocne."

Poruszam Cię do łez  przyprawiam... teksty

tancorek dodano: 25 września 2014

Poruszam Cię do łez, przyprawiam Cię o dreszcze, Potęguje Twe emocje, Ty wariujesz, pragniesz jeszcze.

 Umierałem zbyt wiele razy. Wierząc... teksty

tancorek dodano: 25 września 2014

"Umierałem zbyt wiele razy. Wierząc i czekając."

 To  co najbardziej cię pociąga... teksty

tancorek dodano: 25 września 2014

"To, co najbardziej cię pociąga, doprowadzi cię w końcu do szaleństwa. "

 Najciężej jest ruszyć. Nie... teksty

tancorek dodano: 25 września 2014

"Najciężej jest ruszyć. Nie dojść, ale ruszyć. Dać ten pierwszy krok. Bo ten pierwszy krok nie jest krokiem nóg, lecz serca. To serce najpierw rusza, a dopiero nogi za nim zaczynają iść. A na to nie tylko trzeba siły, ale i przeznaczenia, żeby przemóc serce i powiedzieć, to ruszam."

 Wystarczy zwrócić uwagę na... teksty

tancorek dodano: 25 września 2014

"Wystarczy zwrócić uwagę na człowieka, by stał się pociągający i na swój sposób piękny."

 Nauczyła mnie  że żadna prośba... teksty

tancorek dodano: 24 września 2014

"Nauczyła mnie, że żadna prośba nie jest zbyt śmiała. Żadna potrzeba nie jest zbyt wielka. Że nadzieja na cud nigdy nie jest absurdalna. A życie nigdy nie jest zbyt krótkie, by nie mieć znaczenia."

 Ludzie czasami budzą się z amoku.... teksty

tancorek dodano: 23 września 2014

"Ludzie czasami budzą się z amoku. I ja się właśnie dzisiaj obudziłam."

 Jest tyle miłości w twym sercu... teksty

tancorek dodano: 23 września 2014

"Jest tyle miłości w twym sercu, mała, że późny listopad w lipiec byś zamieniała..."

 Kiedyś nauczysz się dostrzegać... teksty

tancorek dodano: 23 września 2014

"Kiedyś nauczysz się dostrzegać subtelną różnicę między trzymaniem się za ręce a połączeniem dusz. I dowiesz się,że miłość to nie tylko pożądanie, a przebywanie w czyimś towarzystwie nie oznacza bezpieczeństwa. I zaczniesz zdawać sobie sprawę, że pocałunki nie są przypieczętowaniem umowy na całe życie, a prezenty nie są obietnicami. A potem zaczniesz akceptować swoje porażki i znosić je z podniesioną głową, otwartymi oczami i wdziękiem osoby dorosłej, a nie żalem i gniewem dziecka."

 Gdy zamykał oczy   widział ocean.... teksty

tancorek dodano: 23 września 2014

"Gdy zamykał oczy - widział ocean. Wzburzone fale, kotłującą się siłę, która była wszędzie dookoła. Widział szczyty gór, zakryte mgłą, okryte puchową kołdrą, w której podobno (tak ktoś kiedyś powiedział) mieszkały anioły. Widział rzekę, leniwie sączącą się między setkami drzew, pochylających się nad nią. Widział tęczowe barwy, odbijające się w kropli, spadającej z nieba, przeglądającej się w słońcu. Gdy zamykał oczy - widział jej uśmiech. Ten, którego nie dało się zapomnieć, na który mógłby patrzeć godzinami, który mógłby rozjaśnić każdy wieczór. Bo wiecie... Rzadko kiedy widzi się uśmiech w kształcie własnego serca."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV