głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Spójrz mówiłem jej jestem zbudowany tak że doskonale mieszczę się w tobie. A kiedy ogarniam cię ramieniem staję się idealną formą na twoje rozterki. Twoja dłoń

tancorek

tancorek.moblo.pl
Spójrz mówiłem jej jestem zbudowany tak że doskonale mieszczę się w tobie. A kiedy ogarniam cię ramieniem staję się idealną formą na twoje rozterki. Twoja dłoń
   Spójrz   mówiłem jej   jestem... teksty

tancorek dodano: 23 września 2014

"- Spójrz - mówiłem jej - jestem zbudowany tak, że doskonale mieszczę się w tobie. A kiedy ogarniam cię ramieniem, staję się idealną formą na twoje rozterki. Twoja dłoń chętnie chowa się w mojej. Pod obojczykiem mam takie wygodne miejsce, na którym będziesz mogła zasnąć. I zobacz, jaki spokój moje rozbiegane myśli znajdują między twoimi piersiami."

 Bo miłość jest przecież tak... teksty

tancorek dodano: 22 września 2014

"Bo miłość jest przecież tak mistyczna i ostateczna, i też ma swoje ewangelie. Ma też swoją komunię – gdy przyjmuje się w siebie czyjeś ciało."

 Drżącymi ustami całował moje... teksty

tancorek dodano: 22 września 2014

"Drżącymi ustami całował moje ciało. W zupełnej ciszy i gęstniejącym mroku. Kawałek po kawałku, centymetr po centymetrze, milimetr po milimetrze. Ustami czynił mnie swoją... A potem, tymi samymi ustami, opowiadał mi o miłości. O tym, że nie potrzeba mi skrzydeł, bym mogła latać... I o tym, że nie potrzeba płomieni, bym mogła płonąć. Tamtymi pocałunkami odbierał mi oddech, dając życie."

 Spotkali się po to  żeby się... teksty

tancorek dodano: 22 września 2014

"Spotkali się po to, żeby się kochać przez całe życie. Żeby jednak tak się stało, ktoś z kimś musiał się rozstać, ktoś kogoś musiał zdradzić, zakochać się w kimś innym, a potem uwierzyć, że tym razem stał się prawdziwy cud. Miłość na całe życie."

 Jeśli zwariujesz ze mną... teksty

tancorek dodano: 22 września 2014

"Jeśli zwariujesz ze mną, obiecuję... Będę Ci zmieniać kaftany."

 Dobrze gdzieś mieć kogoś. Choćby... teksty

tancorek dodano: 21 września 2014

"Dobrze gdzieś mieć kogoś. Choćby po to, by było komu opowiedzieć historię dnia, który właśnie z tego powodu warto było przeżyć."

 Po prostu chcę Cię przytulić... teksty

tancorek dodano: 21 września 2014

"Po prostu chcę Cię przytulić - uniósł wzrok. - Uśmiechnąć się do Ciebie czy coś. Do kogoś trzeba się uśmiechać szczerze."

''Ludzie boją się dotyku  bo dotyk... teksty

tancorek dodano: 21 września 2014

''Ludzie boją się dotyku, bo dotyk przeznaczony jest dla najbliższych, bo nie wypada, bo dotyk ma podtekst erotyczny, bo dotyk ukaże słabość, odsłoni prawdziwe uczucia. Bez ustanku dotykamy tylko klawiatury, telefonów, różnego rodzaju sprzętu. Zimny, pozbawiony uczuć dotyk.''

 Nigdy nie przyszło mi do głowy... teksty

tancorek dodano: 21 września 2014

"Nigdy nie przyszło mi do głowy, że nieobecność może zajmować tyle miejsca, znacznie więcej niż obecność."

 Kiedy byłam zakochana  miałam... teksty

tancorek dodano: 21 września 2014

"Kiedy byłam zakochana, miałam gdzieś facetów, inni mężczyźni zupełnie mnie nie obchodzili, nawet gdyby stanął przede mną książę na białym koniu, pewnie bym nie zauważyła. Liczył się on i tylko on. I to jest najważniejsze: być z kimś i nie szukać wrażeń na boku. Być z kimś tak na sto procent, całym sobą."

 Jak mogę rozpocząć coś nowego... teksty

tancorek dodano: 20 września 2014

"Jak mogę rozpocząć coś nowego, skoro siedzi we mnie tyle wczorajszości ?"

 Kiedy kobieta ma wiarę w siebie... teksty

tancorek dodano: 20 września 2014

"Kiedy kobieta ma wiarę w siebie, nie boi się bronić swojej indywidualności. Wygląda jak chce. Ma własny styl. Swoją charyzmę. Swój niepowtarzalny urok. Mężczyzna chce czegoś, czego nie ogląda na co dzień. Nie w sensie ruda kontra blondynka. Chce mieć wyjątkową kobietę, która myśli sama za siebie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV