głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek To nie kobieta ma się dać to mężczyzna kobietę musi rozkodować od pierwszych sekund interakcji kontaktu wzrokowego słownego ... Dopiero wtedy Jest naprawdę jeg

tancorek

tancorek.moblo.pl
To nie kobieta ma się dać to mężczyzna kobietę musi rozkodować od pierwszych sekund interakcji kontaktu wzrokowego słownego ... Dopiero wtedy Jest naprawdę j
 To nie kobieta ma się dać  to... teksty

tancorek dodano: 16 października 2014

"To nie kobieta ma się dać to mężczyzna kobietę musi rozkodować od pierwszych sekund interakcji kontaktu wzrokowego, słownego ... Dopiero wtedy Jest naprawdę jego..."

“Byliśmy zajęci tylko sobą... teksty

tancorek dodano: 14 października 2014

“Byliśmy zajęci tylko sobą, może nawet przesadnie lub histerycznie, cały dzień dotykaliśmy swoich ciał, uczyliśmy się ich na pamięć, gorliwie, tak jakbyśmy na jutro mieli z nich zapowiedziany sprawdzian.”

“Właśnie za to chciałam... teksty

tancorek dodano: 14 października 2014

“Właśnie za to chciałam podziękować, za przypomnienie mojemu sercu, że powinno pompować krew, moim płucom - że powinny oddychać, moim oczom - że powinny płakać, moim ustom - że powinny się śmiać, mnie - że powinnam żyć. Odnajdywać chwile radości i poczucia sensu istnienia.”

 Mogę Ci dzisiaj napisać o... teksty

tancorek dodano: 14 października 2014

"Mogę Ci dzisiaj napisać o wszystkim. O tym, że lubię kakao, tak najbardziej przed snem, że lubię tulipany, kwiaty, ściany o smaku cappuccino, marzenia i ogród. Mogę Ci napisać, jakie mam dzisiaj chmury i chociaż nieba nie widać, to sobie je wyobrażę, jest piękne. Mogę Ci dzisiaj opisać muzykę, jakiej słucham. Słów rozwrażliwienie się na cały świat. A kiedy piosenka opada na poduszkę, to ja też opadam. Sennie. Mogę Ci dzisiaj powiedzieć, że kiedy się denerwuję to marszczę brwi tak słodko i sprośnie zarazem, a kiedy krzyczę „pierdolę to i gówno” to tak naprawdę tylko złość, która mija za moment. Bo wszystko przecież mija, prócz miłości, prawda? Mogę Ci dziś opowiedzieć, że niektóre filmy to masochizm, że najbardziej na świecie smakują mi Twoje usta, że rozgotowałam ziemniaki, bo myślę o Tobie sto razy na sekundę. I jeszcze jedno, że czekam, więc wróć już do mnie."

Wszystko  co dobre  od początku... teksty

tancorek dodano: 14 października 2014

Wszystko, co dobre, od początku ostrzega cię końcem."

 Najbardziej nie mogłem przeboleć... teksty

tancorek dodano: 14 października 2014

"Najbardziej nie mogłem przeboleć momentu, gdy zacząłem żebrać o jej zainteresowanie."

''Wymiana spojrzeń między kobietą... teksty

tancorek dodano: 14 października 2014

''Wymiana spojrzeń między kobietą, a mężczyzną jest często bardziej intymna niż seks.''

“Pocieszanie  wspieranie... teksty

tancorek dodano: 13 października 2014

“Pocieszanie, wspieranie, działanie słowem nic nie kosztuje, a daje wszystko, bo rzadko możemy zrobić coś więcej dla drugiego człowieka. A jednak skąpimy go bliskim, jakbyśmy mieli za mało słów, jakby wydawano je na kartki. A przecież znalezione we właściwej chwili słowo czy odpowiedni gest pomagają czasem także i nam. Dając nic nie tracimy - jeszcze zyskujemy. I nie ma to nic wspólnego z wygłaszaniem frazesów. Wprost przeciwnie. To jest poszukiwanie i znalezienie w sobie tych najwłaściwszych słów w tej jednej konkretnej chwili. My sami czujemy się lepiej, kiedy nam się to uda.”

 Związek powinien być jak herbata:... teksty

tancorek dodano: 12 października 2014

"Związek powinien być jak herbata: mocny, gorący, ale nieprzesłodzony."

“Sami musimy stać się zmianą  do... teksty

tancorek dodano: 12 października 2014

“Sami musimy stać się zmianą, do której dążymy w świecie”.

 Są ludzie którzy bez pożegnania... teksty

tancorek dodano: 12 października 2014

"Są ludzie którzy bez pożegnania odchodzą i Ci co bez zapowiedzi wracają."

 Co jest gorsze? Nowe  potwornie... teksty

tancorek dodano: 12 października 2014

"Co jest gorsze? Nowe, potwornie bolesne rany czy stare rany, które powinny były wygoić się już dawno temu? Może stare rany nas czegoś uczą. Przypominają nam, gdzie byliśmy i co mamy za sobą. Uczą nas, czego unikać w przyszłości. Tak chcemy myśleć. Ale wcale tak nie jest. Niektóre błędy musimy powtórzyć wiele razy."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV