głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Jedną z najważniejszych radości jaką daje zakochanie się ze wzajemnością jest poczucie że zostało się wybranym przez najbardziej niezwykłą osobę na świecie. Tyl

tancorek

tancorek.moblo.pl
Jedną z najważniejszych radości jaką daje zakochanie się ze wzajemnością jest poczucie że zostało się wybranym przez najbardziej niezwykłą osobę na świecie.
Jedną z najważniejszych radości... teksty

tancorek dodano: 22 listopada 2014

Jedną z najważniejszych radości, jaką daje zakochanie się ze wzajemnością, jest poczucie, że zostało się wybranym przez najbardziej niezwykłą osobę na świecie.

 Tyl­ko rękom do­tykającym... teksty

tancorek dodano: 22 listopada 2014

"Tyl­ko rękom do­tykającym pot­rzeb­na jest praw­da. Oczy umieją widzieć rzeczy, których nie ma."

 By lepiej poznać ludzi wystarczy... teksty

tancorek dodano: 22 listopada 2014

"By lepiej poznać ludzi wystarczy tylko raz zrobić coś wbrew ich woli."

Uzupełniasz sobą mnie teksty

tancorek dodano: 18 listopada 2014

Uzupełniasz sobą mnie

Najważniejszą cechą miłości jest... teksty

tancorek dodano: 17 listopada 2014

Najważniejszą cechą miłości jest wolność… Z chwilą gdy pojawia się przymus, kontrola albo konflikt miłość umiera… Pomyśl na chwilę o tych wszystkich przymusach i kontrolach ze strony innych ludzi, którym poddajesz się, kiedy tak lękliwie żyjesz zgodnie z ich oczekiwaniami, by kupić ich miłość albo zyskać ich aprobatę, albo po prostu z obawy przed ich stratą.

Miłość jest piękna  kiedy dzięki... teksty

tancorek dodano: 17 listopada 2014

Miłość jest piękna, kiedy dzięki niej wzrastasz. Jeśli w nią popadasz, staje się brzydka i nieczysta. Prędzej czy później odkryjesz, że jest trująca, że stała się ciężarem. Zostałeś w niej uwięziony, twoja wolność została zniszczona. Podcięto ci skrzydła; przestałeś być wolny. Popadając w miłość stałeś się własnością: posiadasz, ale też pozwalasz, aby druga osoba posiadała ciebie. Stajesz się przedmiotem, próbujesz przemienić osobę, w której się zakochałeś w taki sam przedmiot (…) Miłość powinna dawać wolność; miłość jest wolnością. Miłość uczyni ukochaną osobę jeszcze bardziej wolną, miłość doda skrzydeł, otworzy przed nią niebo. Nie może stać się więzieniem, zamknięciem. Ale nie znasz tej miłości, ponieważ ona przydarza się tylko wtedy, kiedy jesteś świadomy; ten rodzaj miłości przychodzi tylko ze świadomością.

Jest taki okres  kiedy kobieta musi... teksty

tancorek dodano: 17 listopada 2014

Jest taki okres, kiedy kobieta musi być piękna, żeby ktoś ją pokochał, a potem przychodzi czas, że ktoś musi ją kochać, żeby była piękna.

Nadmiar wiedzy jest równie szkodliwy... teksty

tancorek dodano: 17 listopada 2014

Nadmiar wiedzy jest równie szkodliwy, jak jej brak.

   Powiedz mi jak mnie kochasz.... teksty

tancorek dodano: 10 listopada 2014

"- Powiedz mi jak mnie kochasz. - Powiem. - Więc? - Kocham cię w słońcu. I przy blasku świec. Kocham cię w kapeluszu i w berecie. W wielkim wietrze na szosie, i na koncercie. W bzach i w brzozach, i w malinach, i w klonach. I gdy śpisz. I gdy pracujesz skupiona. I gdy jajko roztłukujesz ładnie - nawet wtedy, gdy ci łyżka spadnie. W taksówce. I w samochodzie. Bez wyjątku. I na końcu ulicy. I na początku. I gdy włosy grzebieniem rozdzielisz. W niebezpieczeństwie. I na karuzeli. W morzu. W górach. W kaloszach. I boso. Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą. I wiosną, kiedy jaskółka przylata. - A latem jak mnie kochasz? - Jak treść lata. - A jesienią, gdy chmurki i humorki? - Nawet wtedy, gdy gubisz parasolki. - A gdy zima posrebrzy ramy okien? - Zimą kocham cię jak wesoły ogień. Blisko przy twoim sercu. Koło niego. A za oknami śnieg. Wrony na śniegu.''

 Żebyś znalazł się Ty  co mi... teksty

tancorek dodano: 10 listopada 2014

"Żebyś znalazł się Ty, co mi będziesz kwiaty przynosił i kawę rano robił do łóżka, i całował na Dzień Dobry i na Dobranoc i na spacery zabierał wieczorami i do kina i do teatru i żebyś pisał i dzwonił, i żebyś mi mówił co to jest spalony i uczył jeździć samochodem i dążył do spełnienia naszych marzeń i żebyś zrobił ze mną coś zwariowanego i żebyś ze mną tańczył i śpiewał i czytał mi książki i głaskał po głowie i przytulał, i śmiał się ze mną i milczał jak trzeba, bo cisza gra tak pięknie... I żebyś mi przysyłał pocztówki i listy z podróży, i myślał o mnie i mi o tym mówił, i żebyś, nie tylko na mnie patrzył, ale żebyś mnie widział, i żeby czas się zatrzymał, i żebyś był i... kochał !!!"

Otaczaj sie osobami  ktore sprawiają... teksty

tancorek dodano: 3 listopada 2014

Otaczaj sie osobami, ktore sprawiają, ze stajesz sie lepsza

 Kiedy cię widzę  świat się... teksty

tancorek dodano: 24 października 2014

"Kiedy cię widzę, świat się zatrzymuje. Zatrzymuje się i wszystko, co mi zostaje, to ty i moje oczy, które się w ciebie wpatrują. Nie ma nic więcej. Nie ma hałasu, nie ma innych ludzi, nie ma myśli ani zmartwień, nie ma wczoraj, nie ma jutra. Świat się po prostu zatrzymuje - i jesteś tylko ty. Tylko ty i moje oczy, które się w ciebie wpatrują".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV