głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Tylko wychodzisz a ja już czuję tęsknotę. To przecież bez sensu. Przed chwilą tu byłaś a ja już tęsknię? Tęsknota powinna iść z tobą nic mi tu po niej. Wychodz

tancorek

tancorek.moblo.pl
Tylko wychodzisz a ja już czuję tęsknotę. To przecież bez sensu. Przed chwilą tu byłaś a ja już tęsknię? Tęsknota powinna iść z tobą nic mi tu po niej. Wychodzę z nią
 Tylko wychodzisz  a ja już czuję... teksty

tancorek dodano: 3 marca 2015

"Tylko wychodzisz, a ja już czuję tęsknotę. To przecież bez sensu. Przed chwilą tu byłaś, a ja już tęsknię? Tęsknota powinna iść z tobą, nic mi tu po niej. Wychodzę z nią na klatkę schodową, podstępnie tuż po tobie, po czym szybko cofam się do mieszkania i zatrzaskuję drzwi. Ale podstęp się nie udaje, tęsknota nie zostaje zatrzaśnięta po tamtej stronie, nie szura bezradnie butami na wycieraczce, w drzwi nie drapie jak wyrzucony z domu pies. Znów jest ze mną, po wewnętrznej stronie drzwi i mojej skóry. Próbuję od niej uciec, ale dopada mnie na każdym kroku. Tęsknię za tobą wszędzie – na kanapie, w łóżku, przy stole, na krześle, w wannie, a nawet pod stołem. W całym domu nie ma takiego miejsca, w którym bym za tobą nie tęsknił."

 Coraz więcej słów i coraz mniej... teksty

tancorek dodano: 3 marca 2015

"Coraz więcej słów i coraz mniej prawdy: oto dzisiejszy świat."

 Kochać to znaczy dotykać. Bardzo... teksty

tancorek dodano: 3 marca 2015

"Kochać to znaczy dotykać. Bardzo piękna etymologia słowa, czyż nie? Bo chciałoby się powiedzieć, że kochanie to dotyk fizyczny i uczuciowy. Jakby tego było mało, to słowo “kobieta” najprawdopodobniej pochodzi z dialektu toskańskiego i pierwotnie znaczyło: istota lubiąca dotykanie, przytulanie się. Czyli w kobiecie etymologicznie jest już wpisany aspekt kochania, dotykania. I to też jest bardzo piękne."

'Szczęście jej sprzyjało  bo... teksty

tancorek dodano: 3 marca 2015

'Szczęście jej sprzyjało, bo szczęście uwielbia doświadczać tych, którzy z taką pewnością siebie wychodzą mu naprzeciw.'

'Dwie istoty  które zbliżyła... teksty

tancorek dodano: 3 marca 2015

'Dwie istoty, które zbliżyła miłość, nie mogą stać się przez to identyczne. Identyczność dwu istnień jest szalonym wymysłem kobiet zajmujących się literaturą. Ofiarowując wszystko i wszystko wyznając, rości się pretensje do tożsamości, a przekreśla prawo do odmiennego reagowania na te same stany uczuciowe.'

Nie ma wstydu w byciu głodnym innej... teksty

tancorek dodano: 3 marca 2015

Nie ma wstydu w byciu głodnym innej osoby. Nie ma wstydu w pragnieniu dzielenia swojego życia z kimś.

'Twój stosunek do samej siebie... teksty

tancorek dodano: 27 luty 2015

'Twój stosunek do samej siebie, decyduje o tym, jak widzi Cię mężczyzna.

“Jeżeli już o coś zabiegasz... teksty

tancorek dodano: 27 luty 2015

“Jeżeli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj.”

 Życie składa się ze spotkań i... teksty

tancorek dodano: 27 luty 2015

"Życie składa się ze spotkań i rozstań.Ludzie pojawiają się w twoim życiu każdego dnia, witasz się z nimi, potem żegnasz. Niektórzy zostają kilka minut,inni kilka miesięcy,może rok, a czasem całe życie."

Gdy kogosz kochasz  nie przeliczasz... teksty

tancorek dodano: 27 luty 2015

Gdy kogosz kochasz, nie przeliczasz tej miłości na uczynki. Nie licytujesz: ja dałam tyle, ty dałeś tyle. Po prostu ofiarujesz, nie myśląc o zapłacie. ”

“Najpiękniejszym prezentem  który... teksty

tancorek dodano: 27 luty 2015

“Najpiękniejszym prezentem, który możemy dostać jest człowiek, który jest. Który daje swoją obecność. Który odbiera telefon. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.”

 Wybaczanie to wyciągnięcie ręki.... teksty

tancorek dodano: 27 luty 2015

"Wybaczanie to wyciągnięcie ręki. To mówienie drugiej osobie: wiem, że popełniasz błędy, ale chcę je wymazać siłą naszą miłości. Bo jesteś wszystkim, czego kiedykolwiek pragnęłam. Bo wiem, że to Ty."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV