głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Na pewno masz takie dni jak wszyscy tak sądzę kiedy wstajesz i mijają godziny a ty marzysz o jakiejkolwiek odmianie o jakiejś różnicy o czymkolwiek. Pieprzyć o

tancorek

tancorek.moblo.pl
Na pewno masz takie dni jak wszyscy tak sądzę kiedy wstajesz i mijają godziny a ty marzysz o jakiejkolwiek odmianie o jakiejś różnicy o czymkolwiek.
 Na pewno masz takie dni   jak... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2015

"Na pewno masz takie dni - jak wszyscy, tak sądzę - kiedy wstajesz i mijają godziny, a ty marzysz o jakiejkolwiek odmianie, o jakiejś różnicy, o czymkolwiek."

 Pieprzyć oczekiwania. Już sama... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2015

"Pieprzyć oczekiwania. Już sama nazwa wskazuje, że to coś, na co czekasz, a co nigdy może nie przyjść. To nie jest bajka o śpiącej królewnie i rycerzu na białym koniu. Na koniec dnia nie liczy się to, czy on ma subaru i mgr przed nazwiskiem, ale fakt, że o ciebie dba, że wspiera i daje poczucie bezpieczeństwa. Że przy nim czujesz się piękna, wartościowa i kochana. Że jest z tobą na dobre i na złe, jakkolwiek tanio by to nie zabrzmiało. Popieprzyły nam się priortytety."

 Gra się takimi kartami  jakie się... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2015

"Gra się takimi kartami, jakie się ma, nawet jeśli są kiepskie."

 Spraw  żeby twoje wybory miały... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2015

"Spraw, żeby twoje wybory miały znaczenia. Rób to, co daje ci szczęście. Powiedz ludziom, których kochasz, że ich kochasz. Nie czekaj na lepszy moment. Zrób to TERAZ."

 Nie podchodźcie do życia zbyt... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2015

"Nie podchodźcie do życia zbyt poważnie. Dajcie mu w pysk, kiedy na to zasługuje."

 Musisz robić w życiu coś... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2015

"Musisz robić w życiu coś nadzwyczajnego. Coś, co sprawi, że o szóstej rano zerwiesz się z łóżka z uśmiechem. Coś, co będzie podtrzymywać Cię przy życiu, kiedy ktoś złamie Ci serce. Coś, co pozwoli Ci utwierdzać się w przekonaniu, że jesteś kimś absolutnie wyjątkowym i bez Ciebie codzienność straciłaby kilka istotnych kolorów."

  ...  każdemu będzie dane to  w co... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2015

"(...) każdemu będzie dane to, w co wierzy."

 Zapomnij o wszystkich powodach  dla... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2015

"Zapomnij o wszystkich powodach, dla których coś się nie uda. Wystarczy znaleźć jeden dobry powód, dla którego się powiedzie."

 Pamiętaj  nigdy nie możesz być... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2015

"Pamiętaj, nigdy nie możesz być bezbronna. Nigdy nie możesz pokazać, że jesteś od kogoś słabsza. Gdy ktoś cię obrazi, bij. Gdy ktoś cię uderzy, oddawaj dwa razy mocniej. Pamiętaj, że jesteś najmądrzejsza, najładniejsza i najlepsza i żaden śmieć nie ma prawa tobą pomiatać."

 Przez te wszystkie lata... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2015

"Przez te wszystkie lata dowiedziałam się, że czasem odpychamy ludzi tylko dlatego, żeby nas przyciągnęli. Chcemy, żeby do nas przyszli, powiedzieli, że o nas nie zapomnieli. Chcemy, żeby udowodnili nam, jak bardzo im na nas zależy. Chcemy, żeby walcząc o nas, dowiedli swojej miłości."

 Nie staraj się dobrze wyglądać... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2015

"Nie staraj się dobrze wyglądać, po prostu dobrze się czuj w tym, co na siebie włożyłaś. Jesteś piękna, nie musisz się przebierać i malować. Bądź jak Francuzki, bezpretensjonalna i lekka. Tylko kręgosłup musisz mieć mocny.

Podaruj swoją nieobecność tym... teksty

tancorek dodano: 6 marca 2015

Podaruj swoją nieobecność tym, którzy nie cenią twojej obecności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV