głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Kobiety. Człowiek zawsze rozumie je wtedy kiedy odchodzą już naprawdę. Tylko tego dnia: ale ani o minutę wcześniej. Choćbyś nawet żył z jakąś przez dziesięć lat

tancorek

tancorek.moblo.pl
Kobiety. Człowiek zawsze rozumie je wtedy kiedy odchodzą już naprawdę. Tylko tego dnia: ale ani o minutę wcześniej. Choćbyś nawet żył z jakąś przez dziesięć lat czy więc
Kobiety. Człowiek zawsze rozumie je... teksty

tancorek dodano: 9 kwietnia 2015

Kobiety. Człowiek zawsze rozumie je wtedy, kiedy odchodzą już naprawdę. Tylko tego dnia: ale ani o minutę wcześniej. Choćbyś nawet żył z jakąś przez dziesięć lat czy więcej, to i tak nic z tego; one zawsze mają w kieszeni taki drobiazg, który Ci wszystko niszczy w tej właśnie chwili, tak, że zostaniesz nagi i pusty i będziesz musiał wszystkiego się uczyć od początku. Już one potrafią Ci wyrwać ostatnie kolorowe piórko z tyłka.

 Na pewno masz takie dni   jak... teksty

tancorek dodano: 9 kwietnia 2015

"Na pewno masz takie dni - jak wszyscy, tak sądzę - kiedy wstajesz i mijają godziny, a ty marzysz o jakiejkolwiek odmianie, o jakiejś różnicy, o czymkolwiek."

Musisz uwierzyć w siebie jeśli... teksty

tancorek dodano: 9 kwietnia 2015

Musisz uwierzyć w siebie jeśli chcesz żyć tak jak sobie wymarzyłeś. Nie wystarczy marzyć. I nawet jeśli zdarzy się kryzys tej wiary w siebie, jeśli zwątpisz, to za każdym razem wracaj w tamto miejsce, w miejsce, w którym stwierdziłeś, że uda ci się, że będziesz próbował aż do skutku. Musisz być pewny siebie i tego, czego chcesz od życia. Życie ma wszystko czego pragniesz, wystarczy wyciągnąć po to ręce. I trzymać je przez chwilę w górze. Może chwilę, może kilka lat, ale uparcie je trzymać.

'Nic nie jest poważne samo w sobie... teksty

tancorek dodano: 9 kwietnia 2015

'Nic nie jest poważne samo w sobie, nie jest w ogóle żadne. Wszystko jest nijakie. Jeżeli sami nie nadajemy rzeczom jakiegoś charakteru, utoniemy w tej nijakości.

 Otóż wbrew temu  co sobie myślisz... teksty

tancorek dodano: 9 kwietnia 2015

"Otóż wbrew temu, co sobie myślisz, ludzie nie dzielą się na pierwszo i drugoplanowych. Nie jestem drugoplanowa. Mam własne życie, równie ważne dla mnie, jak twoje jest ważne dla ciebie."

 Ucz się z wczoraj  żyj dla dzisiaj... teksty

tancorek dodano: 9 kwietnia 2015

"Ucz się z wczoraj, żyj dla dzisiaj, miej wiare w jutro."

 W stosunkach między kobietą a... teksty

tancorek dodano: 9 kwietnia 2015

"W stosunkach między kobietą a mężczyzną nie ma partnerskiego traktowania. Facet ma podbijać, napierać, przygniatać do ściany, klepnąć ostro w tyłek, ale odsunąć krzesło i wstać kiedy ona podchodzi. I mówić jej co ona ma robić. Bo kobiety uwielbiają jak ktoś im mówi co mają robić. To proste. Nie proś. Bierz. Nie pytaj. Działaj. Kiedy kobieta mówi nie, a Tobie zależy próbuj tak długo, aż będzie twoja. I nie obiecuj, jeśli czegoś nie czujesz."

 Niewielu jest ludzi  z którymi... teksty

tancorek dodano: 9 kwietnia 2015

"Niewielu jest ludzi, z którymi chcemy przebywać i z którymi jest nam dobrze przez większość czasu. Jeśli uda Ci się kogoś takiego znaleźć, pamiętaj: walcz o niego."

 Każda kobieta lubi jak facet o nią... teksty

tancorek dodano: 9 kwietnia 2015

"Każda kobieta lubi jak facet o nią walczy."

„Nie da się być szczęśliwym... teksty

tancorek dodano: 3 kwietnia 2015

„Nie da się być szczęśliwym człowiekiem, jeżeli człowiek sam siebie nie lubi i nie szanuje. Każdy człowiek na Ziemi niezależnie od tego co przeszedł, jak wielkie ma wady czy słabości jest godny tego, żeby go kochać i szanować.”

 Akceptacja to największy komplement... teksty

tancorek dodano: 3 kwietnia 2015

"Akceptacja to największy komplement, jaki można otrzymać."

 Mam szaloną ochotę na Twoje... teksty

tancorek dodano: 3 kwietnia 2015

"Mam szaloną ochotę na Twoje towarzystwo Bez względu na wszelkie erotyczne objawy."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV