głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek To co naprawdę jest ważne dla ciebie to nie ludzie rzeczy czy uwarunkowania same w sobie lecz myśli i przekonania które na ich temat masz. To nie postępowanie i

tancorek

tancorek.moblo.pl
To co naprawdę jest ważne dla ciebie to nie ludzie rzeczy czy uwarunkowania same w sobie lecz myśli i przekonania które na ich temat masz. To nie postępowanie inny
To co naprawdę jest ważne dla... teksty

tancorek dodano: 13 kwietnia 2015

To co naprawdę jest ważne dla ciebie, to nie ludzie, rzeczy czy uwarunkowania same w sobie, lecz myśli i przekonania, które na ich temat masz. To nie postępowanie innych, ale twoje własne myśli tworzą lub niszczą ciebie. Historię swojego własnego dnia jutrzejszego i przyszłego roku piszesz myślami, które zajmują cię dzisiaj. Swoje życiowe przeznaczenie kształtujesz dzień po dniu, całkowicie poprzez sposób w jaki reagujesz myślami na wydarzenia, kiedy ich doświadczasz. Właściwa reakcja na te wydarzenia, to sztuka życia najwyższych lotów.

Życie jest cudowne. Wszystko co nam... teksty

tancorek dodano: 13 kwietnia 2015

Życie jest cudowne. Wszystko,co nam się przydarza,ma jakiś głębszy sens. Ludzie bardziej żałują po fakcie rzeczy, których nie zrobili niż tych, które zrobili pod wpływem chwili, czy emocji. Odkładają je na "potem", "później", "kiedyś", "kiedy indziej". Zaniedbują przyjaciół i rodzinę, bo mogą się z nimi spotkać "potem". Są zbyt zajęci na pisanie listu, na który ktoś tam czeka, bo mogą to zrobić "później". Gdzieś tam w gwiazdach jest zapisany nasz los. Nikt nie wie, co wydarzy się jutro. Nikt nam nie obiecał, że dożyjemy późnej starości. Biegniemy za pieniądzem, pniemy się po szczeblach kariery, zostawiając na potem, gdzieś w tyle to, co naprawdę jest ważne.

  Najgorsze  co może uczynić... teksty

tancorek dodano: 13 kwietnia 2015

" Najgorsze, co może uczynić człowiek to nadinterpretacja. Nadinterpretacja kilku chwil uniesienia, momentu, w którym krew ruszyła jakby szybciej na jej widok. Nadinterpretacja jej słowa, gestu, spojrzenia. Nadinterpretacja uczuć. Nadinterpretacja serca. "

Jeżeli będziesz żył wedle swojej... teksty

tancorek dodano: 13 kwietnia 2015

Jeżeli będziesz żył wedle swojej natury, nigdy nie będziesz biedny; jeżeli wedle ludzkich mniemań - nigdy nie będziesz bogaty.

Sądzę  że powinnaś dalej żyć... teksty

tancorek dodano: 13 kwietnia 2015

Sądzę, że powinnaś dalej żyć tak, jak żyłaś, zanim się poznaliśmy. Czerpać radość ze swoich zajęć. Nie można uwiesić się na szyi drugiego człowieka i podporządkować całego swojego jestestwa jemu. Każdy jest odrębną jednostką, ma swoje nadzieje, plany, marzenia. Możemy kochać, ale nie powinniśmy zapominać, że każdy jest w stanie żyć bez drugiego. Co zrobisz, kiedy odejdę? Albo ty zdecydujesz się mnie opuścić? Gorzko zapłaczesz i powiesz: " Nie mam nic, bo miałam tylko jego"?

 Najczęściej poruszają nas słowa... teksty

tancorek dodano: 13 kwietnia 2015

"Najczęściej poruszają nas słowa, które ktoś powiedział niechcący, mimochodem. Nie o tym myślał, nie o to mu chodziło, a to trafiło…"

 Nie jest łatwo być kobietą. Za... teksty

tancorek dodano: 13 kwietnia 2015

"Nie jest łatwo być kobietą. Za dużo się czuje, za dużo się wierzy, za dużo się chce."

Życie jest zbyt krótkie  aby... teksty

tancorek dodano: 9 kwietnia 2015

Życie jest zbyt krótkie, aby poświęcać czas ludziom, którzy wysysają z Ciebie szczęście. Jeśli ktoś chce Cię w swoim życiu, zrobi dla Ciebie w nim miejsce. Nie powinieneś musieć o to walczyć. Nigdy nie poświęcaj się dla kogoś kto Cię nie docenia. I pamiętaj – prawdziwymi przyjaciółmi są ci, którzy wspierają Cię w najgorszych chwilach, a nie w najlepszych

Jestem przekonany  że... teksty

tancorek dodano: 9 kwietnia 2015

Jestem przekonany, że najważniejszą decyzją, jaką podejmu­je istota ludzka, jest wybór, z kim spędzi życie, może już do końca.

 Jeśli doprowadzisz do porządku... teksty

tancorek dodano: 9 kwietnia 2015

"Jeśli doprowadzisz do porządku własne wnętrze, to co na zewnątrz samo ułoży się we właściwy sposób."

Relacje damsko  męskie nie zostały... teksty

tancorek dodano: 9 kwietnia 2015

Relacje damsko- męskie nie zostały stworzone po to, by być dla kobiety źródłem nieszczęścia, katorgą, drogą przez mękę i kołchozem domowym. Kobieta ma być dla swojego faceta priorytetem, pępkiem świata i królewną. Ma być świętością, a nie chłopcem do bicia, sprzątaczką, praczką czy drugą mamusią.

 To  co robię  nie musi mieć sensu... teksty

tancorek dodano: 9 kwietnia 2015

"To, co robię, nie musi mieć sensu dla nikogo poza mną. Na tym polega piękno szaleństwa."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV