głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Możesz nie być jej pierwszym jej ostatnim lub jedynym. Kochała wcześniej może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie to co innego się liczy? Nie jest perfe

tancorek

tancorek.moblo.pl
Możesz nie być jej pierwszym jej ostatnim lub jedynym. Kochała wcześniej może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie to co innego się liczy? Nie jest perfekc
 Możesz nie być jej pierwszym  jej... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Możesz nie być jej pierwszym, jej ostatnim, lub jedynym. Kochała wcześniej, może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie, to co innego się liczy? Nie jest perfekcyjna, ty też nie jesteś, razem też możecie nigdy nie być doskonali, ale jeżeli potrafi cię rozśmieszyć, skłonić do myślenia, i przyznania, że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki, zostań z nią i daj jej jak najwięcej. Może nie myśleć o tobie w każdej sekundzie dnia, ale da ci cząstkę siebie o której wie, że mógłbyś nią złamać jej serce. Więc nie rań jej, nie zmieniaj jej, nie analizuj jej i nie oczekuj od niej więcej niż może dać. Uśmiechaj się kiedy cię uszczęśliwia, daj jej znać kiedy cię denerwuje i tęsknij kiedy jej nie ma."

“Uniwersalny sposób na... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

“Uniwersalny sposób na szczęście: Albo należy zmniejszyć oczekiwania, albo zwiększyć wysiłki. ”

“  Wiedziała  że miał pewną... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

“ Wiedziała, że miał pewną cechę, którą posiada niewielu mężczyzn. Większość z tych, którzy ją mają, nie zdaje sobie z tego sprawy, choć to najgroźniejsza broń w ich arsenale. To mężczyźni, którzy potrafią sprawić, że kobiety czują się przy nich całkowicie odprężone. Na ulicy, w łóżku, przy obiedzie, śmiejąc się i spacerując – wszystko jedno. W ich towarzystwie oddycha się normalnie. Nie trzeba się nadymać, zadzierać nosa ani udawać kogoś, kim się nie jest. Owszem, taki facet chce się dobrać do twoich majtek, ale chce być również w twoich myślach, poświęcić ci swój czas i uwagę. Zawsze daje ci to odczuć. Masz pewność, że jesteś dokładnie tam, gdzie on chce być w danej chwili; że to, co mówisz i czynisz, autentycznie go interesuje. ”

“ Żyjemy w skażonym świecie  ...... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka - bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

“ Gdyby nie marzenia  ileż mniej... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

“ Gdyby nie marzenia, ileż mniej by nas spotkało przygód, doświadczeń i życiowej frajdy. A także łez, rozczarowań i wyrzeczeń. Bo przecież nic nie dzieje się samo i nic nie spada z nieba. No, może czasami... ”

“ Mylą się ci  którzy... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

“ Mylą się ci, którzy wyobrażają sobie, że miłość rodzi się przez długi okres wspólnego życia i znajomości. Prawdziwa miłość jest córką duchowego porozumienia, które albo pojawia się od razu, albo wcale. ”

“ Oczywiście wiem  że trzeba za... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

“ Oczywiście wiem, że trzeba za coś żyć. Ale trzeba też żyć dla czegoś. ”

“ Nie można tak po prostu... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

“ Nie można tak po prostu wyłączyć swoich uczuć do kogoś, nawet jeśli na nie wcale nie zasługuje. ”

“ A co jeśli Bóg ma dla Ciebie... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

“ A co jeśli Bóg ma dla Ciebie coś lepszego niż to o czym marzysz? ”

Nie będę życzyć sobie idealnego... teksty

tancorek dodano: 28 maja 2015

Nie będę życzyć sobie idealnego życia. Rzeczy, które przewracają cię w życiu są testami, zmuszają cię do wybrania pomiędzy poddaniem się i leżeniem na ziemi, a otarciem kurzu i powstaniem jeszcze wyżej niż stałeś zanim zostałeś przewrócony. Wybieram stanie wyżej.'

Ukochanego mężczyzny nie można... teksty

tancorek dodano: 28 maja 2015

Ukochanego mężczyzny nie można wybrać z gotowego bufetu. Trzeba go wybrać z tęsknoty duszy. Ktoś wybrany tylko dlatego, że właśnie był pod ręką, nigdy nie zaspokoi tęsknoty duszy. Tu potrzebna jest INTUICJA, bezpośredni wysłaniec duszy.'

 Trzeba mieć motywację i powód do... teksty

tancorek dodano: 28 maja 2015

"Trzeba mieć motywację i powód do tego, żeby w trudnych momentach szukać w związku kompromisów, dbać o więź i umacniać ją, zwiększać tolerancję dla partnera, który nie jest doskonały, być wobec niego lojalnym, cierpliwym i nie mścić się za zranienia, które nie były przez niego zamierzone. Aby tak się stało potrzebny jest system ochrony więzi. Obejmuje on zgodę na to, aby nasz związek był zawsze na pierwszym miejscu. Umawiamy się z partnerem, że razem stworzymy taką więź, w której będziemy czuli się bezpiecznie. Ta umowa obejmuje gwarancje, że: “Nigdy cię nie zostawię”, “Nigdy celowo cię nie zranię”, “Będę dbać o twoje samopoczucie”, “Nasz związek jest ważniejszy niż moja chęć, by mieć rację, twoje zachowania, twój wygląd, a także to, co inni myślą lub czego chcą”.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV