głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Cokolwiek ofiarujesz kobiecie ona odda Ci to z nawiązką. Jeżeli dasz jej dom ona da Ci domowe ognisko. Jeżeli dasz jej żywność ona da Ci posiłek. Jeżeli dasz je

tancorek

tancorek.moblo.pl
Cokolwiek ofiarujesz kobiecie ona odda Ci to z nawiązką. Jeżeli dasz jej dom ona da Ci domowe ognisko. Jeżeli dasz jej żywność ona da Ci posiłek. Jeżeli dasz jej
Cokolwiek ofiarujesz kobiecie  ona... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

Cokolwiek ofiarujesz kobiecie, ona odda Ci to z nawiązką. Jeżeli dasz jej dom, ona da Ci domowe ognisko. Jeżeli dasz jej żywność, ona da Ci posiłek. Jeżeli dasz jej uśmiech, ona da Ci serce. Ona zwielokrotnia wszystko co jej dasz. Więc jeżeli będziesz ją traktować jak śmieć, otrzymasz w zamian tonę gówna.

 Nigdy nie zmienisz swojego życia... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz."

Człowiek zaczyna żyć  gdy... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

Człowiek zaczyna żyć, gdy przestaje męczyć przeszłość.

   Na czym ta intymność polega?... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"- Na czym ta intymność polega? - Na tym, że dopuszczasz drugiego człowieka do najtrudniejszych w tobie rzeczy. Nie wstydzisz się być przy nim, kiedy nie jesteś w formie. Kiedy jesteś 'nago psychicznie'. Kiedy jesteś gorszą wersją samego siebie, której się nikomu nie pokazuje. I masz kogoś, komu nie boisz się tego pokazać. Wiesz, że ta osoba tego nie obśmieje, nie wyszydzi, nie użyje przeciwko tobie. Jest w stanie być obok."

 Ze wszystkich zmartwień  którymi... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Ze wszystkich zmartwień, którymi trapiłam się w życiu, przynajmniej dziewięćdziesiąt procent było niepotrzebnych - często powtarzam to moje ulubione powiedzenie. Może jesteśmy zbyt czujni, zbyt uważni, zbyt zasłuchani w nasze obawy. Wydaje nam się, że zaraz, lada chwila, coś złego może się zdarzyć, a nawet powinno. Może w tych wszystkich obawach gubi się samo życie, jego niepowtarzalny smak. Może słowo 'lekkomyślność' oznacza coś dobrego - po prostu lekkość myśli, czyli beztroskę A tak bardzo przecież chcemy, choćby przez chwilę, być bez trosk. Może odwaga to nie jest brak strachu, tylko panowanie nad nim."

 Po prostu nie biegaj za ludźmi  nie... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Po prostu nie biegaj za ludźmi, nie muszą Cię lubić. Ci którzy pasują do Ciebie, znajdą Cię i zostaną."

 Ile niewypowiedzianych słów... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Ile niewypowiedzianych słów przepadło na zawsze. A może ważniejsze były od tych wszystkich wypowiedzianych."

 Trzeba umieć odejść bez... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Trzeba umieć odejść bez sentymentów, gdy sytuacja wydaje się nie do opanowania. To podstawowa reguła, jeśli chce się przeżyć. Nie marnuj energii na straconą sprawę.

 Będziesz żałować nie dziś  nie... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Będziesz żałować nie dziś, nie jutro, ale za 10-20 lat. Będziesz żałować, bo mogłeś zdobyć świat, a poddałeś się rutynie."

 Tylko Ty  umiesz rozbierać mnie na... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Tylko Ty, umiesz rozbierać mnie na części pierwsze każdym spojrzeniem. Tylko Ty, umiesz mnie poskładać w jednolitą całość."

''Powiedzmy to wyraźniej: miłość... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

''Powiedzmy to wyraźniej: miłość zmienia cię - ty otwierasz się, wychodzisz ze swojej małości i egoizmu - piękniejesz: zmieniasz się na korzyść pod wpływem miłości ku tamtemu człowiekowi. To nie jest tylko "granie roli", "maska" przywdziana na okres "zdobywania". To jest rzeczywiste przeobrażenie pod wpływem prawdziwej wartości tamtego człowieka. To już jest coś więcej niż stawanie się na wzór tego człowieka: obiektu twojej miłości. To jest stawanie się na wzór dobra, które ci się przez tego człowieka ukazało."

 Potrzebujesz ryzyka. Potrzebujesz... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Potrzebujesz ryzyka. Potrzebujesz upaść, przekulać się w rowie, poszarpać, pobrudzić i pogubić. Siedzenie na tyłku w jednym miejscu jest bezpieczne, ale ile można patrzeć na świat z jednej perspektywy i dziwić się, że obraz się nie zmienia? Potrzebujesz doświadczenia, a jego nie ma bez ryzyka. Musisz popełniać błędy, sponiewierać się i wyciągać wnioski. Pod koniec życia nie będziesz wspominać dni spędzonych w swoim szarym kącie, tylko te, w których wyszedłeś poza strefę komfortu. Te, w których wyszedłeś poza siebie i zobaczyłeś, że świat jest pełen innych obrazów, tylko wcześniej bałeś się wychylić głowę, by je dostrzec."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV