głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Najważniejsze to się nie poddawać i czerpać wiedzę z porażek. Bowiem każda czegoś uczy. Nie zawsze dostajesz to czego pragniesz Bóg jednak zawsze daje ci to cz

tancorek

tancorek.moblo.pl
Najważniejsze to się nie poddawać i czerpać wiedzę z porażek. Bowiem każda czegoś uczy.
 Najważniejsze to się nie poddawać... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Najważniejsze to się nie poddawać i czerpać wiedzę z porażek. Bowiem każda czegoś uczy."

 Nie zawsze dostajesz to  czego... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Nie zawsze dostajesz to, czego pragniesz, Bóg jednak zawsze daje ci to, czego potrzebujesz".

Czy wierzysz w szczęśliwe... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

Czy wierzysz w szczęśliwe zakończenia? Wierzę, że być może kiedyś będzie lepiej, że w końcu mi się poszczęści, że przestanę się zadręczać, że wstanę rano i po prostu się uśmiechnę, że kiedy położę się spać, zasnę ze spokojną głową, a nie z tysiącem zagmatwanych myśli. Wierzę w lepszych ludzi, inny świat i dobro. Wierzę, że każdy ma swój moment i na każdego przyjdzie odpowiednia pora. Życie to nie film ani książka, nie ma szczęśliwych zakończeń, wybuchu miłości, poświęceń i ideałów. Świat został zbyt wyidealizowany na podstawie nierealnych postaci. Właśnie dlatego ludzie wierzą, że na koniec będzie lepiej, bo zakończenia zawsze są wspaniałe. Niestety nie w prawdziwym życiu.

 Ludzie sami nie zmieniają się... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Ludzie sami nie zmieniają się nigdy. Ludzi zmienia życie. Dobre czy złe, dobrego czy złego człowieka, ale zawsze życie."

 Miłość to mądra przyjaźń... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Miłość to mądra przyjaźń dwóch ludzi."

 Pierwsza zasada życia. Rób rzeczy... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Pierwsza zasada życia. Rób rzeczy których się boisz."

 Wygrywa tylko ten  kto ma jasno... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć."

 Nie wiem  czy w ogóle jest... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Nie wiem, czy w ogóle jest możli­we, aby uchwy­cić mo­ment, w którym roz­poczy­na się miłość. Nie ja­kieś tam za­kocha­nie, ale miłość. Za­kocha­nie jest mi­mo wszys­tko tyl­ko rozjątrze­niem siebie, trudną do opa­nowa­nia, na­tar­czy­wie natrętną ob­sesją zaj­mującą cały czas i całą przes­trzeń. Zag­nieżdża się wpraw­dzie w mózgu, ale tak nap­rawdę wy­pełnia głównie ciało. Miłość, jeśli w ogóle, po­jawia się później. Ab­sorbu­je inaczej. Nie jest tyl­ko na­miętnością obec­nej chwi­li. Pat­rzy w przyszłość."

 Nie kupujmy marzeń jak mebli  nie... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Nie kupujmy marzeń jak mebli, nie bądźmy zanadto przebiegli, nie wstydźmy się własnej nagości, tylko dajmy, dajmy się zaskoczyć miłości. Nie kupujmy nieba na kredyt, nie planujmy szczęścia ni biedy, nie grajmy w dwa życia jak w kości, tylko dajmy, dajmy się zaskoczyć miłości. Niech przyjdzie zbyt nagle zdyszana, niech nie da dotrwać do rana, niech przyjdzie nie na czas, nie w porę. Zamknijmy stare życie na klucz, na dwa, na trzy, wystarczy spuścić ze smyczy to słowo, jedno słowo: “my”, “my”, “my…”."

 Nawet najpiękniejsza historia musi... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Nawet najpiękniejsza historia musi mieć swój ostatni rozdział. Jeśli będziesz żył marzeniami, których nie zrealizowałeś, i uczuciami, którym nie pozwalasz się wypalić, twoje życie będzie przypominało książkę bez ostatniego rozdziału. To tak, jakbyś ciągle na nowo pisał te same fragmenty, wierząc, że w końcu ułożą się w przepiękną opowieść. Tak się nigdy nie stanie".

 Miłość jest wtedy  kiedy chcesz z... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Miłość jest wtedy, kiedy chcesz z kimś przeżywać wszystkie cztery pory roku. Kiedy chcesz z kimś uciekać przed wiosenną burzą pod osypane kwieciem bzy, a latem zbierać z tym kimś jagody... i pływać w rzece. Jesienią robić razem powidła i uszczelniać okna przed wiatrem. Zimą - pomagać przetrwać katar i długie wieczory, a jak już będzie zimno, rozpalać razem w piecu."

 Nie pokonujcie oceanów dla ludzi... teksty

tancorek dodano: 24 września 2015

"Nie pokonujcie oceanów dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla was kałuży."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV