głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Pozwól że powiem Ci coś co już wiesz. Świat to coś więcej niż promienie słońca i tęcza. Świat to bardzo wredne i złośliwe miejsce. I nie obchodzi mnie jak tward

tancorek

tancorek.moblo.pl
Pozwól że powiem Ci coś co już wiesz. Świat to coś więcej niż promienie słońca i tęcza. Świat to bardzo wredne i złośliwe miejsce. I nie obchodzi mnie jak twardy je
Pozwól  że powiem Ci coś  co już... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Pozwól, że powiem Ci coś, co już wiesz. Świat to coś więcej, niż promienie słońca i tęcza. Świat to bardzo wredne i złośliwe miejsce. I nie obchodzi mnie jak twardy jesteś. Świat będzie Cię bił, dopóki nie padniesz na kolana. I będzie Cię trzymał na nich, jeśli na to pozwolisz. Ani Ty, ani ja, nie uderzy Cię tak mocno jak życie. Ale życie nie jest o tym, by uderzać jak najmocniej. Życie jest o tym, jak dużo możesz otrzymać ciosów i wciąż iść dalej. Ile możesz znieść i wciąż iść dalej. Tak właśnie się wygrywa.

“Dość często słyszę... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

“Dość często słyszę stwierdzenie, że człowiek bardzo szybko się przyzwyczaja. Do miejsc, do sposobu życia, do ludzi. Czasami tkwimy w czymś od dłuższego czasu, bo jest nam wygodnie. Mijają dni, tygodnie, miesiące i lata, a my wciąż w tym samym miejscu wdychamy to zatrute powietrze, trzymając u boku kogoś, kto jest, bo od dłuższego czasu po prostu już był i nie ma sensu tego zmieniać. Nazywam to nudą, rutyną, brakiem perspektyw i wyzerowanym wyobrażeniem wizji przyszłości. Tacy ludzie giną, powoli umierają w swoich stuletnich domach odziedziczonych po dziadkach, z czterema kotami błąkającymi się w ogrodzie, od zarania dziejów tą samą pracą i z wciąż niezmiennymi fałszywymi ludźmi obok. Bo tak im wygodniej, łatwiej, prościej.”

Zawsze będzie coś  czego nie... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Zawsze będzie coś, czego nie zrobiliśmy, jakaś zła decyzja, przegapiona chwila. Nie cofniesz czasu. Ale masz do dyspozycji cały ten czas, który jest teraz. Tę chwilę, ten dzień. Jeśli spędzisz go na myśleniu o tym, czego nie zrobiłeś wczoraj, też go stracisz. A przecież masz nad nim władzę. Jest cały twój

Dzisiaj jestem szczęśliwa.  A o... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Dzisiaj jestem szczęśliwa. A o jutro będę się martwiła jutro.

 To taki charakter  który łatwo... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"To taki charakter, który łatwo skrzywdzić; nie widać ran ale tworzą się blizny "

 Zasługujesz na kochanka  który... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Zasługujesz na kochanka, który chcę cię rozczochraną, ze wszystkim i wszystkimi twoimi demonami budzącymi cię nagle ze snu i tymi, które nie pozwalają ci usnąć. Zasługujesz na kochanka, który sprawia, że czujesz się bezpieczna, który może wchłonąć cały ten świat, gdy idzie z tobą ręka w rękę, kogoś kto uważa, że jego dotyk idelanie dopasowany jest do twojej skóry. Zasługujesz na kochanka, który chce z tobą tańczyć, który jest w raju za każdym razem gdy patrzy ci w oczy i nigdy nie ma dosyć uczenia się twoich ekspresji. Zasługujesz na kochanka, który słucha, kiedy śpiewasz, który wspiera cię, gdy ogarnia cię wstyd i szanuje twoją wolność, który wznosi się z tobą i nie boi się upadku. Zasługujesz na kochanka który oddala kłamstwa i przynosi nadzieję, kawę i poezję."

Brzydzę się fałszywym... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Brzydzę się fałszywym przemilczeniem pewnych spraw. Coś na zasadzie: jesteśmy dorośli i dokładnie widzimy, że bliscy narobili szamba tu i tam - być może ucierpi na tym cała rodzina, ale nieważne. Uśmiechnę się, udam że nie widzę niczego bo po co, prawda?

Kierunek jest znacznie ważniejszy od... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości. Wielu ludzi pędzi donikąd.'

Wszyscy jesteśmy dla siebie tylko... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Wszyscy jesteśmy dla siebie tylko etapami.

“ Kochaj siebie tak  jak kocha cię... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

“ Kochaj siebie tak, jak kocha cię Bóg - patrząc na to co niewidoczne dla oczu. Niech twoja samoakceptacja przelewa się na zewnątrz, tak żebyś promieniowała pozytywnymi emocjami, które będą udzielać się ludziom wokół ciebie ”

 To  że przepraszam  nie zawsze... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"To, że przepraszam, nie zawsze znaczy, że ja nie mam racji, a Ty masz. To tylko świadczy o tym, że bardziej cenię Ciebie niż własną dumę."

Wiesz  miłość to czasami za mało.... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Wiesz, miłość to czasami za mało. Jest podstawą, fundamentem i w oparciu o nią można stworzyć zdrowy związek. Ale relacje z kimś, to jest nieustanna praca. Trzeba ze sobą rozmawiać, trzeba się na siebie otwierać, umieć pójść na kompromis, mieć dla siebie czas, respektować swoje granice, troszczyć się o siebie, zapewniać sobie poczucie bezpieczeństwa, umieć się czasami poświęcić, zrezygnować z czegoś, docenić drugą osobę, nieustannie być dla siebie wsparciem, wyciągać wnioski z kłótni, dziękować za dobre momenty. To wszystko brzmi tak, jakby było najprostsze na świecie, ale czasami okazuje się, że w momentach zwątpienia (a te niestety zdarzają się chyba wszystkim) zaczyna brakować chęci, zapomina się o tym. Związki nie są wcale łatwe, no chyba, że to gimnazjum. Ale kiedy znajdzie się właściwego człowieka, to jego uśmiech i wspólne szczęście tylko utwierdzają w tym, że jest warto.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV