głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości. Wielu ludzi pędzi donikąd. Jeśli się czasem zastanawiasz to życzę Ci najlepiej. To jedna z największych prób ch

tancorek

tancorek.moblo.pl
Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości. Wielu ludzi pędzi donikąd.
 Kierunek jest znacznie ważniejszy... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości. Wielu ludzi pędzi donikąd."

 Jeśli się czasem zastanawiasz  to... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Jeśli się czasem zastanawiasz, to życzę Ci najlepiej. To jedna z największych prób charakteru - życzyć komuś niegdyś najważniejszemu szczęścia, którego się nie będzie składnikiem, ani nawet świadkiem."

 Może to  czego człowiek pragnie... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Może to, czego człowiek pragnie najbardziej, to nie tyle być kochanym, ile rozumianym."

 Wierzę  że tak naprawdę w życiu... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Wierzę, że tak naprawdę w życiu najcięższe walki toczymy sami ze sobą. Ze swoimi słabościami, lenistwem czy brakiem odwagi."

 I nie ma żadnej gwarancji  że raz... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"I nie ma żadnej gwarancji, że raz jeszcze w życiu człowiek będzie chciał się wygłupiać i dawać drugiemu człowiekowi tak samo wiele."

 To było wszystko. Albo raczej nie... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"To było wszystko. Albo raczej nie wszystko, bo nigdy nic nie jest pełne, wykończone;nie sam cios przecież sprawia nam cierpienie, lecz te rozwlekłe, ciągnące się później następstwa ciosu, te śmieci, które się po nim walają i które trzeba uprzątać, wymiatać z progów rozpaczy."

Człowiek wolny jest... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Człowiek wolny jest nieprzewidywalny. Nie tylko dla siebie. Przede wszystkim dla innych.

“ Moja droga  popraw sobie poczucie... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

“ Moja droga, popraw sobie poczucie własnej wartości i nikt nie będzie w stanie cię zranić. […] Musisz pokochać samą siebie, zanim pokocha cię ktoś naprawdę porządny. ”

Napisałem szczerze  co czuję.... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Napisałem szczerze, co czuję. Jeszcze wielu rzeczy nie rozumiem i bardzo staram się zrozumieć, ale pewnie zajmie mi to trochę czasu. Nie mam pojęcia, do czego dojdę. Dlatego nie mogę ci niczego obiecać, nie wolno mi niczego żądać ani karmić cię pięknymi słówkami. Trzeba zacząć od tego, że za mało się znamy. Jeżeli dasz mi trochę czasu, zrobię, co będę mógł, i lepiej się poznamy. W każdym razie chciałbym się z tobą jeszcze raz spotkać i spokojnie porozmawiać. (...) Myślę, że nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, jak bardzo jesteśmy sobie potrzebni. Przez to nadłożyliśmy drogi i w pewnym sensie nasza znajomość się wypaczyła, rozwinęła w dziwnym kierunku. Prawdopodobnie nie powinienem był postąpić tak, jak postąpiłem, ale nie miałem innego wyjścia. Nigdy przedtem nie doświadczyłem takiej bliskości i ciepła, jakie czułem wtedy w stosunku do ciebie. Odpowiedz cokolwiek - będę czekał. Taka mniej więcej była treść tego listu. Odpowiedź nie przyszła.

Do odważnych świat należy. Czasami... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Do odważnych świat należy. Czasami warto zaryzykować. Jeżeli nadarzy się okazja nie odpuszczaj, walcz do końca. Często wydaje Ci się że już nic nie można zrobić, jednak okazuje się że jest jeszcze płomyk nadziei. Jeśli coś nie wyjdzie nie poddawaj się. Następnym razem czerp wiedzę z własnych błędów. Pamiętaj żebyś nie żałował.

 Naszym problemem jest brak rozmowy... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Naszym problemem jest brak rozmowy, połowy stresów by nie było, gdybyśmy mówili, o co nam chodzi."

 Tylko człowiek który ma odwagę... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Tylko człowiek który ma odwagę mówić to, co myśli, zasługuje na pełne zaufanie. Być może wyrazi się On czasem niezręcznie, a nawet niegrzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał. Reasumując - Zrań mnie prawdą ale nigdy nie pocieszaj mnie kłamstwem."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV