głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
takemyhand Nie zamierzam już nigdy zabijać się żeby być idealnym. Za dużo we mnie życia ze mnie jest człowiek nie robot. Jestem niedoskonały i przez to unikalny. Nie poczu

takemyhand

takemyhand.moblo.pl
Nie zamierzam już nigdy zabijać się żeby być idealnym. Za dużo we mnie życia ze mnie jest człowiek nie robot. Jestem niedoskonały i przez to unikalny.
Nie zamierzam już nigdy zabijać... teksty

takemyhand dodano: 27 października 2015

Nie zamierzam już nigdy zabijać się żeby być idealnym. Za dużo we mnie życia, ze mnie jest człowiek - nie robot. Jestem niedoskonały i przez to unikalny.
Autor cytatu: ejpatrzbrat

Nie poczułam nic. Czułam totalną... teksty

takemyhand dodano: 27 października 2015

Nie poczułam nic. Czułam totalną pustkę. Zupełne nic, które ogarniało moje serce. Byłam obojętna. Mógł podejść i przytulić mnie tak jak za dawnych czasów, ale równie dobrze, mógł odejść nie rzucając ani słowa na pożegnanie. Nie robiło to na mnie żadnego wrażenia, co zrobi w danym momencie. Stanęłam na przeciwko niego, i spojrzałam się na jego twarz. Wiedziałam, że tęsknił, chociaż ja nie tęskniłam za Nim. Nigdy nawet nie pomyślałam, że moglibyśmy jeszcze kiedykolwiek ze sobą być, ani nawet wymienić między sobą kilka zdań. Nie chciałam tego. Nie chciałam widzieć go, ani przypominać sobie tego, co kiedyś było między nami. Chciałam to zakończyć. Zapomnieć, że był, że istniał. Zapomnieć, że kiedyś to On był przy mnie na co dzień. Chciałam zapomnieć, że było coś takiego jak miłość z Nim. I udało mi się. Nie chciałam go widzieć, już nigdy więcej.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Potrzebujesz jeszcze trochę czasu.... teksty

takemyhand dodano: 23 października 2015

Potrzebujesz jeszcze trochę czasu. Nie po to, żeby zrozumieć. Nie, żeby przemyśleć. Nie, żeby ponownie do tego wracać, analizować, gubić się gdzieś między słowami. Potrzebujesz czasu, żeby to wszystko wyparowało, żeby zniknęło, żeby przestało być ważne, istotne, jakiekolwiek. Jeszcze trochę czasu, zaufaj mi. Odnajdziesz siebie, wypełnisz pustkę, zaczniesz żyć, a wtedy nic nie będzie takie samo. Już nigdy nie będzie tak, jak kiedyś. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Jestem niedoskonały i przez to... teksty

takemyhand dodano: 20 października 2015

Jestem niedoskonały i przez to unikalny. / black-inside
Autor cytatu: twoj.na.zawsze

No popatrz  zjebało się to. Jak... teksty

takemyhand dodano: 20 października 2015

No popatrz, zjebało się to. Jak wszystko inne.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

ciagle widze w sobie jakis blad.   cpun teksty

takemyhand dodano: 20 października 2015

ciagle widze w sobie jakis blad. / cpun
Autor cytatu: twoj.na.zawsze

Nigdy nie chciałam się w Tobie... teksty

takemyhand dodano: 20 października 2015

Nigdy nie chciałam się w Tobie zakochać. Nie chciałam nawet dopuścić myśli, że kiedyś będziemy razem. To nie tak miało być. Miała to być zabawa, która miała się skończyć w krótkim czasie. Miało to być bez zobowiązań i bez jakichkolwiek uczuć z mojej strony. To miało przeminąć. Miało się nawet nie zaczynać. I spójrz, jak wyszło. Stało się, zbyt dla siebie ważni nie potrafimy o sobie zapomnieć. A miało być tak pięknie. Miało nie być Nas, a jednak zaistnieliśmy, choć nie powinniśmy.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Wiesz co w tym wszystkim jest... teksty

takemyhand dodano: 17 października 2015

Wiesz co w tym wszystkim jest najgorsze? Że stęskniłam się za Nim. Że brakuje mi jego ciepła, jego spojrzeń, i jego mocnego tulenia. Brakuje mi tego trzymania się za ręce i tych jego pocałunków z zaskoczenia. Brakuje mi tych słów, że mnie kocha. Brakuje mi jego. Całego. Każdego milimetra jego ciała. Brakuje mi tego co było w Nas. Tej miłości, tej wiary, nadziei i tego ciepła, które jeszcze nie dawno odgrywało główną rolę w naszym życiu. Brakuje mi tego wszystkiego. Nawet tych kłótni, bo teraz nie ma już nic. Każda kłótnia kończy się olewaniem, a każde spotkanie, kończy się przekładaniem, i brakiem czasu. Tego już nie ma, umarło coś między Nami, i żadne z Nas nie potrafi powiedzieć czego chcę, żadne z Nas nie powie, że tęskni, i że chce jeszcze spróbować. Nasza duma wygrywa. Zbyt silni nie dajemy ponieść się emocjom. Co wygra, serce czy duma?
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Wybacz  ale dzisiaj jestem nie do... teksty

takemyhand dodano: 17 października 2015

Wybacz, ale dzisiaj jestem nie do wyjścia. Dziś nie wyglądam, nieczynna jestem. Chyba też trochę nie żyje. Może jutro.

Chciałabym żebyś zatęsknił za... teksty

takemyhand dodano: 14 października 2015

Chciałabym żebyś zatęsknił za mną, tak jak jeszcze za nikim nigdy nie tęskniłeś. Żebyś czytając stare e-sms powstrzymywał łzy, tak jak ja to robiłam. Żebyś patrząc na zegarek myślał, co właśnie robię, i gdzie i z kim jestem. Chcę żebyś poczuł ten ból, który ja czułam zawsze, gdy się do mnie nie odzywałeś. Chcę żeby zabolało Cię to, tak jak bolało mnie, gdy Ciebie nie było. Chcę żebyś płakał, wył z bólu, i w głębi duszy krzyczał o pomoc. Chcę tylko, żebyś w końcu zrozumiał co ja czułam, gdy mnie raniłeś. Po prostu, należy Ci się to.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Daj mi siłę  by pogodzić się z... teksty

takemyhand dodano: 14 października 2015

Daj mi siłę, by pogodzić się z tym, na co nie mam wpływu../muszelkaaa
Autor cytatu: muszelkaaa

Nie wiedziałam  czy coś czuję do... teksty

takemyhand dodano: 12 października 2015

Nie wiedziałam, czy coś czuję do niego, mimo, że On wciąż chciał czegoś więcej. I nawet kiedy mówił, że mnie kocha, moje oczy obracały się w drugą stronę. Czy to miłość? Pytanie, które nie pozwalało mi spokojnie zasnąć. - Nie wiem. Nie potrafiłam sobie odpowiedzieć. I co teraz? Rozsypało się, mimo tej niepewności, która gdzieś tam była w Nas. Mimo dni spędzonych przy sobie, i mimo czasu, którego przeznaczyliśmy tylko dla Nas. Rozsypało się, tak z dnia na dzień. Ale czy teraz byłoby jak dawniej? Czy po tak długim nie widzeniu się, nasze serca znowu ciągnęłyby się ku sobie? Czy znowu patrzyłbyś z tą namiętnością i pożądaniem, z jakim patrzyłeś te kilka tygodni temu? Czy przytuliłbyś mnie na powitanie, i czule pocałował, chwile nie odrywając ode mnie swoich ust? Czy potrafiłbyś spojrzeć w moje oczy po tym wszystkim co się stało? Potrafiłbyś? Potrafiłbyś zacząć to wszystko od nowa? Potrafiłbyś jeszcze raz powiedzieć, że mnie kochasz? Bo ja nie. Wszystko, tylko nie to.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV