głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
takemyhand Wiem że nie wiesz ile życie naprawdę jest warte. Muzyka jest dla mnie czymś więcej niż tylko muzyką. Mam tylko jedno marzenie. Mam tylko jedną rzecz którą chcia

takemyhand

takemyhand.moblo.pl
Wiem że nie wiesz ile życie naprawdę jest warte.
Wiem  że nie wiesz ile życie... teksty

takemyhand dodano: 3 listopada 2010

Wiem, że nie wiesz ile życie naprawdę jest warte.

Muzyka jest dla mnie czymś więcej... teksty

takemyhand dodano: 3 listopada 2010

Muzyka jest dla mnie czymś więcej niż tylko muzyką.

Mam tylko jedno marzenie. Mam tylko... teksty

takemyhand dodano: 3 listopada 2010

Mam tylko jedno marzenie. Mam tylko jedną rzecz którą chciałbym zobaczyć tak naprawdę. Chciałbym zobaczyć jak żyją razem – czarni, biali, Chińczycy, wszyscy – to wszystko.

Co to znaczy kochać mężczyznę? To... teksty

takemyhand dodano: 31 października 2010

Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu.

codziennie patrz na świat  jakbyś... teksty

takemyhand dodano: 31 października 2010

codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.

boje się spróbować  bo jeśli mi... teksty

takemyhand dodano: 31 października 2010

boje się spróbować, bo jeśli mi się nie uda, to nie wyobrażam sobie reszty mojego życia. bezpiecznie jest pozostać w sferze marzeń niż ryzykować popełnienie błędu.

Jestem mistrzynią w udawaniu  że... teksty

takemyhand dodano: 31 października 2010

Jestem mistrzynią w udawaniu, że jestem szczęśliwa i do perfekcji opanowałam rolę osoby, którą to wszystko nic nie obchodzi.

powiedzial   ze to koniec   odchodzi... teksty

takemyhand dodano: 29 października 2010

powiedzial , ze to koniec - odchodzi . zaczelam sie glosno smiac jakis glupi , pieprzony zart .jednak on byl powazny . zamilklam . odruchowo tona lez poleciala mi po policzkach ,czulam jak moje serce cholernie piecze . ale nie , przeciez musze byc silna , nie moge sie zalamac .powiedzialam , ze wszystko w porzadku i szybko zapomne ..pobieglam do domu , choc ledwo stalam na nogach , ale nie moglam sie poddac ,nikt nie mgl poznac po mnie smutku . wytarlam lzy . niepotrzebnie ,kolejna partia wylala sie z moich oczy w niespelna sekunde . nie potrafilam nad soba zapanowac .skulona usiadlam na krawezniku krzyczac , czemu to wlasnie ja stracilam swoj najslodszy narkotyk .otepiona , zalana lzami , spuchnieta nie podnioslam sie juz nigdy z tego jebanego dolu..

  dlaczego za mną idziesz ?... teksty

takemyhand dodano: 27 października 2010

- dlaczego za mną idziesz ? - chciałem powiedzieć, że Cię kocham. - więc nie poznałeś mojej przyjaciółki. - jakiej przyjaciółki ? - jest ode mnie ładniejsza i mądrzejsza. stoi za Tobą. - a .. ale tu nikogo nie ma! nie rozumiem.! - widzisz, gdybyś mnie kochał, nigdy byś się nie odwrócił. |rastabeejbe

  Mam tu ciastka śmierci.   Ojej  a... teksty

takemyhand dodano: 18 sierpnia 2010

- Mam tu ciastka śmierci. - Ojej, a dlaczego tak się nazywają. - Bo kiedy je zjesz .. umierają!|rastabeejbe

Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

takemyhand dodano: 18 sierpnia 2010

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest cholernie wrażliwa, łatwo ja zranić i zniechęcić. Romantyczka? Łatwo ją dostrzec w tłumie a czasem minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich i przyjaciół jest w stanie zrobić prawie wszystko. Ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj twardo się ich trzyma. Zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla. Popełnia wiele błędów, często rani i potrafi sprawić przykrość Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. Zamyka się w pudełku marzeń, gdy jest jej źle. Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła. Potrafi być wredna i złośliwa. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. Ma słomiany zapał do niektórych rzeczy. Czasem zachowuje się jak "dorosła" kobieta, częściej jak rozwydrzona, bezmyślna małolata.|rastabeejbe

Samotność. Nie ma nic wspólnego z... teksty

takemyhand dodano: 18 sierpnia 2010

Samotność. Nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa.|rastabeejbe

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV