głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tacogokocham cicha eksplozja serca na miliardy milionów cząstek po Twych słowach pełnych zawiści: już Cię nie kocham. Do zobaczenia. Miałeś tak że nawet twarz przypadkowej o

tacogokocham

tacogokocham.moblo.pl
cicha eksplozja serca na miliardy milionów cząstek po Twych słowach pełnych zawiści: już Cię nie kocham. Do zobaczenia.
cicha eksplozja serca na miliardy... teksty

tacogokocham dodano: 25 sierpnia 2010

cicha eksplozja serca na miliardy milionów cząstek po Twych słowach pełnych zawiści: "już Cię nie kocham. Do zobaczenia."

Miałeś tak  że nawet twarz... teksty

tacogokocham dodano: 24 sierpnia 2010

Miałeś tak, że nawet twarz przypadkowej osoby w autobusie przypominała ci twarz osoby, za którą tęsknisz? Że łapałeś się, że robisz sobie dziesiąty kubek herbaty tylko dlatego, by o niej nie myśleć? Że rano największym twoim pragnieniem był dotyk jej rąk? A wieczorem, gdy zasypiasz chciałbyś tylko usłyszeć jej 'dobranoc'? A gdy ktoś przypadkowy na ulicy wypowiadał jej imię, instynktownie się odwracałeś?

Czasami myślę  że słowa są moim... teksty

tacogokocham dodano: 15 sierpnia 2010

Czasami myślę, że słowa są moim najlepszymi przyjaciółmi. Mogę być przy nich w 100% sobą, moge nimi krzyczeć, kochać, wyrażać złość czy szczęście. Przynoszą mi ulgę, uspokajają mnie i wyciszają wewnętrznie, wprowadzają stabilizację, kiedy desperacko jej potrzebuję. Mogę zostawić je na kilka miesięcy, następnie wrócić do nich, a one nie będą miały mi tego za złe. Pięknie odnaleźć się w czymś co nie posiada żadnej materii, coś zupełnie abstrakcyjnego czym możesz się okryć, ubrać się w niewidzialne słowa i poczuć się pięknym człowiekiem poprzez wyrażanie tego co masz w środku.

Często nie potrafię oddzielić... teksty

tacogokocham dodano: 15 sierpnia 2010

Często nie potrafię oddzielić swojego umysłu od serca i już sama nie wiem, co powinno wyznaczać mi ścieżkę, po której idę. Czasami błądzę, na chwilę gubię wyznaczony tor. Ale chyba to lubię... Przecież tak miło jest się zatracić w czymś na jakiś czas, nie prawda? Ewidentnie mam do tego słabość, ale człowiek jest tylko człowiekiem. Jestem tak strasznie nieidealną istotą, że z każdym kolejnym dniem swojego życia znajduję w sobie wady, których tak bardzo nie chciałabym mieć. Może życie nauczy mnie kiedyś dystansu do swojej osoby, bądź nauczy mnie być lepszym człowiekiem dla samej siebie, a przede wszystkim dla innych.

  pij   pij.. bedziesz łatwiejsza..... teksty

tacogokocham dodano: 8 sierpnia 2010

- pij , pij.. bedziesz łatwiejsza.. -jak dla Ciebie to jestem łatwa, tylko Ty idioto nie potrafisz sie za mnie zabrać. :DD / tacogokocham

Zabiorę łuk amorkowi i odstrzelę... teksty

tacogokocham dodano: 3 sierpnia 2010

Zabiorę łuk amorkowi i odstrzelę Ci łeb . xdd

jestem batmanem. supermanem.... teksty

tacogokocham dodano: 2 sierpnia 2010

jestem batmanem. supermanem. jestem... jak pieprzony bohater filmów akcji. mógłbym teraz wyjść na ulicę, i w jedną sekundę wyrwać każdą słodką lalę.

w dupie mam honor. Przytul mnie moocno! teksty

tacogokocham dodano: 28 lipca 2010

w dupie mam honor. Przytul mnie moocno!

jeżeli wolisz dziwki   to ta kurwa... teksty

tacogokocham dodano: 25 lipca 2010

jeżeli wolisz dziwki , to ta kurwa jest dla ciebie w sam raz! :)

A ty  po prostu zostań moim własnym... teksty

tacogokocham dodano: 22 lipca 2010

A ty, po prostu zostań moim własnym supermenem. ;* /nutellaa

czas biegnie zazdrosny o słowa. teksty

tacogokocham dodano: 22 lipca 2010

czas biegnie zazdrosny o słowa.

 A potem   wyszeptał... teksty

tacogokocham dodano: 11 lipca 2010

"A potem - wyszeptał - powiedziałaś przez sen moje imię. Tak wyraźnie, że pomyślałem najpierw, iż się obudziłaś. Przewróciłaś się jednak na drugi bok, wymamrotałaś moje imię jeszcze raz i westchnęłaś. Zalała mnie fala.. sam nie wiem czego. To było niesamowite uczucie"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV