głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
szmajlaa szczerze to ja nie rozumiem samobójców bo żeby żyć trzeba mieć odwagę a samobójcy to tchórze tchórze i narcystyczni egoiści którzy myślą że wszystko kręci w ok

szmajlaa

szmajlaa.moblo.pl
szczerze to ja nie rozumiem samobójców bo żeby żyć trzeba mieć odwagę a samobójcy to tchórze tchórze i narcystyczni egoiści którzy myślą że wszystko kręci
 szczerze to ja nie rozumiem... teksty

szmajlaa dodano: 9 kwietnia 2011

-szczerze to ja nie rozumiem samobójców , bo , żeby żyć trzeba mieć odwagę , a samobójcy to tchórze, tchórze i narcystyczni egoiści , którzy myślą,że wszystko kręci w okół nich, jak można odebrać sobie najcenniejszy skarb jaki się mam, jak można zrobić sobie to i zrobić to najbliższym ludziom? ja tego nie rozumiem i nie chce tego rozumieć , przecież życie jest po to ,żeby dawać jak najwięcej innym ludziom.?

Szczęśliwym jest się wtedy  gdy... teksty

szmajlaa dodano: 9 kwietnia 2011

Szczęśliwym jest się wtedy, gdy kładziesz się jak najwcześniej spać tylko dlatego, że nie możesz się doczekać kolejnego poranka. gdy uśmiechasz się głupio nawet do filiżanki popołudniowej herbaty. kiedy splątane słuchawki, nie są w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. i ...nie potrzebujesz zjeść tabliczki czekolady bo wystarczy Ci przelotny uśmiech jednego z obcych przechodniów.

pojemnik na plastik aż sam prosi... teksty

szmajlaa dodano: 9 kwietnia 2011

pojemnik na plastik aż sam prosi by Cię do niego wrzucić laleczko

 co mu napisać ?...    łaka  łaka... teksty

szmajlaa dodano: 9 kwietnia 2011

-co mu napisać ?... - łaka, łaka :D - okay ... - hmm. i co mu napisałaś? - łaka, łaka !. - pojebało Cię ?

Zawsze jest ktoś kto pomimo... teksty

szmajlaa dodano: 9 kwietnia 2011

Zawsze jest ktoś kto pomimo wszystkiego jest z Tobą. na amen, jest od tak.Kocha cię pomimo i wbrew.Czeka aż powiesz coś bezsensu byle by się z Tobą śmiać.Uśmiecha się tylko po ty by zobaczyć twój uśmiech.Siedzi z Tobą,chodź wcale o niczym nie gadacie,ale liczy się to że jesteście razem.Nie słyszysz go,ale wiesz ze jest obok.I choćby coś się teraz stało , poszedłby i oddał za Ciebie życie.Nie zastanawiałby się wcale,Ty zrobiłbyś to samo.I on to wie doskonale , bo przyjaciel jest na amen.

dawno  dawno temu  za siedmioma... teksty

szmajlaa dodano: 9 kwietnia 2011

dawno, dawno temu, za siedmioma lasami, za siedmioma lasami, żyła sobie księżniczka. spotkała księcia, ale książę uciekł do innej. koniec bajki.

Szła nawalona w jego stronę.... teksty

szmajlaa dodano: 9 kwietnia 2011

Szła nawalona w jego stronę. Potykała się o własne nogi. Podbiegł do niej i podniósł ją z kolan. `Kurwa, co z Tobą?` Zapytał przerażony. Śmiała się, choć przecież była zalana łzami. `Nic, dasz mi buzi?` Wyciągnęła szyję w jego stronę. `Uspokój się.` Mruknął. `Co? Już Ci się nie podobam? Ona jest lepsza?` Warknęła. W odpowiedzi wciągnął tylko głęboko powietrze. Oparł ją o auto. Zakryła twarz dłońmi. `Ej, nie płacz. Cichutko.` Podniósł jej twarz, by na niego spojrzała. Uśmiechnął się. `Przepraszam.` Szepnęła. Opadła bezwiednie przytulając się do niego. `Nie chcę mieć Ciebie tylko w snach.` Ledwie było słychać co mówi. Każde z tych słów poprzedzał szloch. Zasnęła mu między ramionami. `Super.` Bąknął pod nosem. Wziął ją na ręce. Poczuł, jak jej skóra cierpnie pod jego dotykiem. `Tak, też Cię kocham.` Powiedział i położył ją na tylnim siedzeniu swojego auta. Zatrzasnął drzwi. `Cholera!` Wrzasnął i przetarł zmęczone oczy. `Cholera, no.`

i choć rzeczywistość szara  na... teksty

szmajlaa dodano: 9 kwietnia 2011

i choć rzeczywistość szara, na pewno będzie kolorowa,jeśli się postarasz..

I czasem   przychodzi taki moment w... teksty

szmajlaa dodano: 9 kwietnia 2011

I czasem , przychodzi taki moment w życiu człowieka ,że trzeba zrezygnować , zapomnieć , pójść na przód . I nieważne jak cholernie byc i zależało , jak trudne by to było . Po prostu trzeba ..

Całe 14 dni spędzone z Nim... teksty

szmajlaa dodano: 9 kwietnia 2011

Całe 14 dni spędzone z Nim uświadomiły mi, że to ten, który już pozostanie. Ten, który nie szuka już spośród innych.

ragnienie bycia kochaną jest chyba... teksty

szmajlaa dodano: 9 kwietnia 2011

ragnienie bycia kochaną jest chyba najsilniejsze. Wydaje mi się, że poradzę sobie ze wszystkim sama, że będę niezależna od wszystkich, nie będzie mi nikt potrzebny do szczęścia, a kiedy dotykam ledwo dna, jedyne czego pragnę, to osoby pełnej miłości, która mnie przytuli.

Bił od Niego bukiet męskich... teksty

szmajlaa dodano: 9 kwietnia 2011

Bił od Niego bukiet męskich zapachów - ciepło, woda kolońska, pot, zapach rozgrzanej ziemi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV