głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
szmajlaa to takie przykre kiedy zamiast twojego smsa na dobranoc do snu tuli mnie promocja darmowych minut skoro ty siedzisz w domu i ja siedzę w domu po co marnować dwa

szmajlaa

szmajlaa.moblo.pl
to takie przykre kiedy zamiast twojego smsa na dobranoc do snu tuli mnie promocja darmowych minut
to takie przykre  kiedy zamiast... teksty

szmajlaa dodano: 26 kwietnia 2011

to takie przykre, kiedy zamiast twojego smsa na dobranoc, do snu tuli mnie promocja darmowych minut

skoro ty siedzisz w domu i ja siedzę... teksty

szmajlaa dodano: 26 kwietnia 2011

skoro ty siedzisz w domu i ja siedzę w domu, po co marnować dwa domy? nie możemy posiedzieć w jednym

głupi jak cholera  a pocieszny jak... teksty

szmajlaa dodano: 26 kwietnia 2011

głupi jak cholera, a pocieszny jak idiota.

sala samobójców teksty szmajlaa dodał komentarz: sala samobójców do wpisu 24 kwietnia 2011
Wpatruję się w Twoje zdjęcie a po... teksty

szmajlaa dodano: 23 kwietnia 2011

Wpatruję się w Twoje zdjęcie a po policzkach ciekną mi łzy. Widzisz co ze mną zrobiłeś? Przez Ciebie nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Jadąc w autobusie przyglądam się każdej osobie, czy przypadkiem to nie Ty idziesz chodnikiem. Szukam Cię wśród uczniów mojej szkoły, chociaż Ty jesteś z innej. I nawet kiedy wiem, że nie będzie Cię na hali, na której zobaczyłam Cię po raz pierwszy i widuję raz na dwa tygodnie, wpatruję się w Twoje miejsce z nadzieją, że tam się pojawisz. Widzisz? Kocham Cię idioto! Kocham, chociaż nawet nie znam.

A w życiu nie chodzi tylko o... teksty

szmajlaa dodano: 23 kwietnia 2011

A w życiu nie chodzi tylko o miłość.Chodzi przede wszystkim o to, by zatopić się w czyiś oczach, by pragnąć bezgranicznie, by ciągle potrzebować, no chyba że to nazywane jest miłością?

Wkurwiam się gdy słysze dźwięk... teksty

szmajlaa dodano: 23 kwietnia 2011

Wkurwiam się gdy słysze dźwięk sms myśle że to ty i rozczarowanie. Czytam a tu : " Gratulacje! Wygrałeś bmw, wyślij jednego sms a on będzie twój " kurwa to tak samo jakby " Gratulacje! On cie kocha , daj mu dupy a będzie twój ! "

Wstań i powiedz: ' to jest może... teksty

szmajlaa dodano: 23 kwietnia 2011

Wstań i powiedz: ' to jest może życie. Może czasem zbyt szalone, szybkie i złożone, a innym razem zbyt jednostajne, monotonne i nudne, niewątpliwie jednak jest ono moje i tylko moje. ' I czekaj na śmiechy sfrustrowanych staruszków, które swoje przegrali, bo nie byli w stanie tego powiedzieć.

Szykowałam się do wyjścia z Tobą... teksty

szmajlaa dodano: 23 kwietnia 2011

Szykowałam się do wyjścia z Tobą . po 5 minutach napisałeś do mnie, ' Za 30 minut kochanie będę u ciebie' więc zaczęłam się szybko szykować po chwili doszedł sms' Ups nie tutaj ' w ciągu chwili napisałeś ' żartowałem ' zrobiłam wielkie oczy, ale wyszykowałam się do końca i wyszłam .. Szłam przez miasto .. nie przyjechałeś .. zobaczyłam naszych znajomych stali w kupce więc dołączyłam do nich .. czekali na ciebie . Wszyscy się mnie pytali ' a ty nie z Mackiem ' - odparłam, że nie oni zaś - przecież mówił, ze przyjedzie ze swoją niunią . - zaśmiałam się .. Po 15 minutach przyszedłeś schowałam się za Daniela .. Byłeś z jakąś blond solarą nie widziałeś mnie .Solarka przedstawiała się każdemu' Hej Klara jestem ' pewnym momencie podeszła do mnie..zacisnęłam pięść i walnęłam jej z całej siły w nos..zrobiłeś wielkie oczy podbiegłeś do mnie i mnie przytuliłeś-byłam zadowolona, że przytuliłeś mnie a nie ją ale odepchnęłam Cię i pobiegłam do domu ze słowami w ustach ' nienawidzę Cię'.

Nie chcę  abyś był we mnie... teksty

szmajlaa dodano: 23 kwietnia 2011

Nie chcę, abyś był we mnie szalenie zakochany. Zakochanie to nie miłość. Chcę, abyś mnie kochał - czasem rozsądnie, czasem spontanicznie, nie rzucił dla mnie świata, ale się tym światem dzielił. Nie mów, że mnie nie zostawisz, nie kocha się słowami. Po prostu mnie nie zostawiaj i nie mów nic.

Zastanawiałeś się kiedyś  ile... teksty

szmajlaa dodano: 23 kwietnia 2011

Zastanawiałeś się kiedyś, ile jeszcze szans da nam miłość?

nie mów  jak bardzo mnie kochasz.... teksty

szmajlaa dodano: 23 kwietnia 2011

nie mów, jak bardzo mnie kochasz. spraw, bym nigdy w to nie zwątpiła.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV