głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
szajbaa2596 jesteś pewien że chcesz ze mną być? wiesz jestem trudnym przypadkiem z chorobą psychiczną. Była na imprezie. Wiedziała że przyjdzie więc już na początku zaczęła

szajbaa2596

szajbaa2596.moblo.pl
jesteś pewien że chcesz ze mną być? wiesz jestem trudnym przypadkiem z chorobą psychiczną.
jesteś pewien że chcesz ze mną... teksty

szajbaa2596 dodano: 25 stycznia 2012

jesteś pewien że chcesz ze mną być? wiesz, jestem trudnym przypadkiem z chorobą psychiczną.

Była na imprezie. Wiedziała  że... teksty

szajbaa2596 dodano: 25 stycznia 2012

Była na imprezie. Wiedziała, że przyjdzie więc już na początku zaczęła pić. Po godzinie stała nawalona pod ścianą i krztusiła się dymem z papierosa. Wszedł do kuchni nie wiedząc, że ona tam jest. Odwrócił się, spojrzał na jej oczy, które się zaszkliły i podszedł bliżej. Zaczęła się śmiać. 'Tylko sobie nie myśl, że to przez Ciebie. Dymem się zakrztusiłam i tyle.' Złapał ją za łokieć. 'Chodź. Wyjdziemy na zewnątrz.' Spojrzała na niego wściekła i pijana. 'Chyba sobie kpisz.' Odwróciła się i kończyła swoje piwo. Wyrwał jej butelkę z dłoni i wziął na ręce przekładając przez ramię! 'Cholera! Puść mnie. Puść mnie, no!' Wyszli na zimne powietrze. Postawił ją na ziemi i odwrócił się plecami. 'Coś Ty sobie, kurwa, myślał? Że przyjdziesz i będziesz udawał bohatera? Po jakiego chuja mnie wyprowadzałeś? No po co pytam?! Nie ma już nas. Sam o tym zdecydowałeś i guzik powinno Cię obchodzić, co się ze mną dzieje!' Biła go pięściami po plecach. 'Kocham Cię.' Powiedział. Uderzyła mocniej.

idę korytarzem. przede mną te suki... teksty

szajbaa2596 dodano: 25 stycznia 2012

idę korytarzem. przede mną te suki, których nienawidzę. Kilka z nich wiem, że się do Ciebie łasi. Nie widziały mnie. Zaczęły gadkę na mój temat. Uważały, że mnie nie kochasz. Już miałam zareagować, kiedy to ujrzałam Cię na korytarzu. Szybkim krokiem je wyminęłam, rzucając mordercze spojrzenie i pobiegłam do Ciebie. Uśmiechnąłeś się. Złapałeś mnie w pasie i podniosłeś w góre jak małe dziecko. Pocałowałeś mnie i mocno przytuliłeś. Na środku korytarza. Lansiary z grobową miną nas ominęły. Zazdrość płynęła z ich oczu.

A różnica między nami jest taka:... teksty

szajbaa2596 dodano: 25 stycznia 2012

A różnica między nami jest taka: Gdy Ty się napierdolisz, przypominasz sobie o mnie, A gdy ja się napierdolę, zapominam o Tobie.

Polonistka wywołała do odpowiedzi.... teksty

szajbaa2596 dodano: 25 stycznia 2012

Polonistka wywołała do odpowiedzi. 'Numer 15 i 25!' Zapraszam.' Wstaliśmy oboje z zajebiście wściekłymi minami. 'Nie będę Was dziś pytać. Wyobraźcie sobie, że jest między Wami konflikt dotyczący czegoś ważnego. Zagrajcie to.' Spojrzeliśmy na nią zdziwieni, wciąż staliśmy w ciszy. 'No już. Zacznij od słów: Jak mogłeś?!' Pogoniła mnie. 'Jak mogłeś?' Oczy momentalnie mi się zaszkliły. Nie odpowiedział. 'Jak mogłeś to zrobić?!' Wziął głęboki wdech. 'Przepraszam.' Wykrztusił gryząc wargę. 'I co? Mam Ci się rzucić na szyję? Nie przepraszaj,jeśli nie rozumiesz definicji tego słowa.' Wkurzył się. 'Dobrze wiesz, że to nie moja wina! To była impreza. Byłem nawalony, z resztą nie byliśmy ze sobą.' Otworzyła szerzej oczy. 'Nie? Aaa, to sorry. Pomyliłam bieg zdarzeń.' Nauczycielka patrzyła na nas z niedowierzaniem. 'Dobrze. Usiądźcie do ławek. Muszę Wam powiedzieć, że było widać w tym prawdę.' Spojrzał na moją twarz wykrzywioną bólem. Musiałam wyjść z sali.

  ideałow nie ma..   mylisz się. 50... teksty

szajbaa2596 dodano: 25 stycznia 2012

- ideałow nie ma.. - mylisz się. 50% facetów to zajebiści kolesie - ale zdradzają i są skurwielami.. 20% to kujoni - niby świetni, ale tylko jak nie umiesz matmy.. 10% to geje, 19% to brzydcy lub głupi kolesie, a ten 1% jest twoim wybrankiem - nie ideałem.

Ktoś złapał mnie mocno za ramię.... teksty

szajbaa2596 dodano: 25 stycznia 2012

Ktoś złapał mnie mocno za ramię. Odwróciłam się szybko i spojrzałam na niego pytającymi oczyma. "Porozmawiamy?" Zapytał zdyszany. Obruszyłam się tylko i dalej szłam w swoją stronę. "Błagam. No cholera, proszę Cię!" Zatrzymałam się. Stanął bardzo blisko mnie, tak, że czułam jego szybki i gorący oddech na szyi. "Czego chcesz?" zapytałam chłodno. "Spójrz na mnie." Nie wytrzymałam. "Biegniesz za mną pół drogi, żebym na Ciebie spojrzała?!" Krzyknęłam tak głośno, że przechodnie patrzyli na nas z dezaprobatą. "Tak." Zaśmiałam się sarkastycznie. "Tylko tracę czas." Odwróciłam się na pięcie i ruszyłam dalej. "Chciałem, żebyś to zrobiła, bo w Twoich oczach widać miłość do mnie." Odwróciłam się znowu. "Miłość? Widzisz miłość?" Z każdym słowem zbliżałam się do niego coraz bardziej. "To dziwne, bo ja, zawsze, gdy patrzę w lustro, w swoich oczach widzę nienawiść. I choć Cię, kurwa, kocham, to nienawidzę bardziej!" Syknęłam. W jego zaszklonych oczach odbijała się moja twarz.

Niech już chrapie  zostawia brudne... teksty

szajbaa2596 dodano: 25 stycznia 2012

Niech już chrapie, zostawia brudne skarpetki na środku pokoju i pali w sypialni. niech tylko będzie.

Wzajemny szacunek nadaje przyjaźni... teksty

szajbaa2596 dodano: 25 stycznia 2012

Wzajemny szacunek nadaje przyjaźni trwałość.

Szczerze mówiąc  jestem cholernie... teksty

szajbaa2596 dodano: 25 stycznia 2012

Szczerze mówiąc, jestem cholernie ciekawa czy Tobie na mnie nadal zależy...

Mam wiarę  że wszystko mogę... teksty

szajbaa2596 dodano: 25 stycznia 2012

Mam wiarę, że wszystko mogę zmienić I sprawię, że połączę to co nas dzieli To czego chcemy łatwiej osiągnąć wspólnie, Ale musisz jeszcze raz zaufać - wiem, że to trudne Mamy to, czego innym brakuje (Miłość, spokój, wzajemny szacunek!) Nadmiar emocji, by wszystko uprościć, Bo moje serce jest pełne miłości Kiedy stwierdzisz, że nie warto próbować, Że zbitych fragmentów lustra nie umiesz dopasować, Przyjdzie pora, powiem "chodź tu", spojrzę ci w oczy I zaczniemy od początku I nie ważne jak jest źle (źle) Ja nie odejdę stąd (nie odejdę stąd) Wezmę cię za rękę i razem naprawimy to

Nieważne jak jest źle  a to  że... teksty

szajbaa2596 dodano: 25 stycznia 2012

Nieważne jak jest źle, a to, że mamy w sobie nadzieję i myśli te Przeżyjemy, bo weźmiemy w ręce życie Zaczniemy budować od podstaw, a jak się zjebie coś, naprawimy to

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV