głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
szajbaa2596 Mówi się: Jak kocha to wróci . Co wtedy jeżeli druga osoba pomyśli tak samo ? Kiedyś odejde więc chciałabym Ci tylko powiedzieć że nie jesteś inteligenty ani ś

szajbaa2596

szajbaa2596.moblo.pl
Mówi się: Jak kocha to wróci . Co wtedy jeżeli druga osoba pomyśli tak samo ?
  Mówi się:   Jak kocha to wróci... teksty

szajbaa2596 dodano: 20 czerwca 2011

- Mówi się: " Jak kocha to wróci " . - Co wtedy jeżeli druga osoba pomyśli tak samo ,?

  Kiedyś odejde więc chciałabym Ci... teksty

szajbaa2596 dodano: 20 czerwca 2011

` Kiedyś odejde więc chciałabym Ci tylko powiedzieć , że nie jesteś inteligenty ani śliczny też nie . Że nie zawsze rozumiesz co chce Ci powiedzieć , ze może czasem mam Cię dość , ale wiesz co ,? Tylko Ciebie tak naprawde kocham . < 3

  Z czego składa się miłość ?... teksty

szajbaa2596 dodano: 20 czerwca 2011

- Z czego składa się miłość ? - z 2 sylab i 6 liter . Po za tym : z miliona emocji , tysiąca sprzeczności , setek niepewności , a to wszystko tylko pomiędzy dwojgiem ludzi . Słowem - nie ogarniesz

  On .? On jest dla niej kimś... teksty

szajbaa2596 dodano: 20 czerwca 2011

- On .? On jest dla niej kimś ważnym . Kimś kto potrafi sprawić , że Ona się raduje . Kimś kto prostuje i koloruje jej życiową drogę .

Widzę go często  bywa w klubach... teksty

szajbaa2596 dodano: 20 czerwca 2011

Widzę go często- bywa w klubach, spaceruje ulicami, odwiedza kina. Nie sam. Zawsze jakaś dziewczyna obok. Jedna uwygląda jak lalka barbie, inna rockwomen. Kiedy zauważyłam tę różnorodność, zaczęłam się śmiać. Zapytałam go, czym tłumaczyć to jego rozchwianie gustu. Wzruszył ramionami. - Biorę każdą, która ma cokolwiek z Ciebie- powiedział. Wytrzeszczyłam oczy, przecież minął już rok! -Ma coś ze mnie...? -Tak. Jedna ma podobnie zaokrąglony nos, druga podobny śmiech, trzecia nosi podobną biżuterię co Ty. Może podobnie sie ubiera, może podobnie kicha, może podobnie się na mnie drze. Tęsknię, rozumiesz...? Byłam w szoku, stałam osłupiała. -Wariuje bez Ciebie...-dodał. Niczego więcej nie potrzebowałam. Uczucie wróciło jak bumerang.

  Czy te oczy mogą kłamać .?... teksty

szajbaa2596 dodano: 20 czerwca 2011

- Czy te oczy mogą kłamać .? , Jej oczy nie kłamią . Zabiłby za mnie , zamordowałabym za niego .

Dorosłam . Pluszowe misie... teksty

szajbaa2596 dodano: 20 czerwca 2011

Dorosłam . Pluszowe misie zamieniłam na mężczyzn . Colę na tanie wino . Zamiast sprawdzać czy w opakowaniu płatków jest zabawka , zaczęłam popalać papierosy przy ich jedzeniu, z którego dymem unoszą się obdarte z nadziei marzenia.

jedna miłość to coś wiecej niz... teksty

szajbaa2596 dodano: 20 czerwca 2011

jedna miłość to coś wiecej niz cokolwiek .

Pokłóciliśmy się . krzyczałam... teksty

szajbaa2596 dodano: 20 czerwca 2011

Pokłóciliśmy się . krzyczałam , że to wszystko nie ma sensu , ta cała zabawa w bycie razem . mówiłeś , że damy radę , że przetrwamy wszystko . wtedy powiedziałam szeptem , cała zapłakana , że to tak , jakbym cię poprosiła o gadającego słonia - nierealne , i wybiegłam . wieczorem , leżałam na kanapie , skacząc po kanałach . usłyszałam dzwonek do drzwi . - pizza - pomyślałam . - wreszcie . podeszłam do drzwi i cię zobaczyłam . trzymałeś w ręku pluszowego słonia . nacisnąłeś na guzik i słoń zaczął nawijać . - objeździłem każdy sklep w mieście , więc jak teraz sobie zażyczysz gadającego lemura to się zabije - powiedziałeś , a ja uśmiechnęłam się , wciągając cię do środka .

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

szajbaa2596 dodano: 20 czerwca 2011

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

nie wymagała od niego zbyt wiele... teksty

szajbaa2596 dodano: 12 maja 2011

nie wymagała od niego zbyt wiele , chciała tylko trochę miłości..

bo udawanie cholernie szczęśliwej... teksty

szajbaa2596 dodano: 12 maja 2011

bo udawanie cholernie szczęśliwej przychodzi mi o wiele łatwiej niż okazywanie tego co naprawde odczuwam..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV