głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
szajbaa2596 Ja mam reggae wydrapane w sercu jak tagi w tramwajach! Vavamuffin Hooligan Rootz Pamiętam każdą wspólnie spędzoną chwilę. A w każdej było coś wspaniałego. Nie p

szajbaa2596

szajbaa2596.moblo.pl
Ja mam reggae wydrapane w sercu jak tagi w tramwajach! Vavamuffin Hooligan Rootz
Ja mam reggae wydrapane w sercu  jak... teksty

szajbaa2596 dodano: 14 sierpnia 2011

Ja mam reggae wydrapane w sercu, jak tagi w tramwajach! / Vavamuffin - Hooligan Rootz

Pamiętam każdą wspólnie... teksty

szajbaa2596 dodano: 14 sierpnia 2011

Pamiętam każdą wspólnie spędzoną chwilę. A w każdej było coś wspaniałego. Nie potrafię wybrać żadnej z nich i powiedzieć: ta znaczyła więcej niż pozostałe.

i miej mnie w dupie. nie odzywaj... teksty

szajbaa2596 dodano: 14 sierpnia 2011

i miej mnie w dupie. nie odzywaj się. nie odpisuj na moje wiadomości. nie musisz na mnie nawet patrzeć, czy chociażby przelotnie dotykać. do niczego nie zmuszam, ale potem nie waż się prosić o szansę. na miłość trzeba zasłużyć.

Teoretycznie miała na niego wyjebane... teksty

szajbaa2596 dodano: 14 sierpnia 2011

Teoretycznie miała na niego wyjebane, ale praktycznie to przegryzała wargi gdy ktoś wypowiedział jego imię..

Wiesz jak to jest budzić się co noc... teksty

szajbaa2596 dodano: 14 sierpnia 2011

Wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami? Słyszeć jak serce wygrywa marsz żałobny? Jak podczas 40 stopniowej temperatury odczuwać wewnętrzne zimno? Jeśli nie wiesz, to nie pierdol, że mnie rozumiesz.

Nie jestem zazdrosna gdy widze mojego... teksty

szajbaa2596 dodano: 14 sierpnia 2011

Nie jestem zazdrosna gdy widze mojego byłego z inną ,bo rodzice nauczyli mnie, że zuzyte zabawki oddaje sie bardziej potrzebującym ; )

Jak chcesz zabłysnąć   To się... teksty

szajbaa2596 dodano: 14 sierpnia 2011

Jak chcesz zabłysnąć , To się brokatem kurwa posyp .

Weszła na siłownię. Akurat... teksty

szajbaa2596 dodano: 13 sierpnia 2011

Weszła na siłownię. Akurat podciągał się na drążku. Dojrzała pracę jego mięśni i rąk. Skończył. Stał tyłem i wycierał twarz ręcznikiem. Podeszła bliżej i pocałowała go delikatnie w plecy. Wystraszył się i po chwili uśmiechnął. 'Cześć,Kochanie. Miałaś być wieczorem.' Objął ją w pasie. 'Chciałam tylko zajrzeć, co robisz i sobie pójść, ale sam wiesz, jak reaguję na Twój widok.' Zaśmiał się głośno. 'Pociągam Cię?' Przygryzła wargę i spuściła głowę. 'Hahah, buraku mój.' Odwróciła się na pięcie. 'Gdzie idziesz?' Zawołał wciąż się śmiejąc. 'Byle dalej od Ciebie.' Spojrzała naburmuszona. 'I skończ się wreszcie nabijać! Nie moja wina, że...że wywołujesz u mnie takie reakcje!' Podbiegł do niej i złapał za nadgarstki. 'Też Cię kocham.' Szepnął i ujął jej twarz w dłonie, by ją pocałować. 'Nie! Poczekaj do wieczora.' Powiedziała słodko i wyszła z pomieszczenia. Złapał się za głowę i wywrócił oczami. 'Kocham ją, no normalnie ją kocham!'

 obiecaj mi  że rzucisz mnie w... teksty

szajbaa2596 dodano: 13 sierpnia 2011

`obiecaj mi, że rzucisz mnie w słoneczny dzień. że będę mogła pójść wtedy na plażę i popatrzeć na tyłki chłopaków . nie chcę siedzieć w domu i płakać razem z chmurami `

A różnica między nami jest taka:... teksty

szajbaa2596 dodano: 13 sierpnia 2011

A różnica między nami jest taka: Gdy Ty się napierdolisz, przypominasz sobie o mnie, A gdy ja się napierdolę, zapominam o Tobie.

Ktoś złapał mnie mocno za ramię.... teksty

szajbaa2596 dodano: 13 sierpnia 2011

Ktoś złapał mnie mocno za ramię. Odwróciłam się szybko i spojrzałam na niego pytającymi oczyma. "Porozmawiamy?" Zapytał zdyszany. Obruszyłam się tylko i dalej szłam w swoją stronę. "Błagam. No cholera, proszę Cię!" Zatrzymałam się. Stanął bardzo blisko mnie, tak, że czułam jego szybki i gorący oddech na szyi. "Czego chcesz?" zapytałam chłodno. "Spójrz na mnie." Nie wytrzymałam. "Biegniesz za mną pół drogi, żebym na Ciebie spojrzała?!" Krzyknęłam tak głośno, że przechodnie patrzyli na nas z dezaprobatą. "Tak." Zaśmiałam się sarkastycznie. "Tylko tracę czas." Odwróciłam się na pięcie i ruszyłam dalej. "Chciałem, żebyś to zrobiła, bo w Twoich oczach widać miłość do mnie." Odwróciłam się znowu. "Miłość? Widzisz miłość?" Z każdym słowem zbliżałam się do niego coraz bardziej. "To dziwne, bo ja, zawsze, gdy patrzę w lustro, w swoich oczach widzę nienawiść. I choć Cię, kurwa, kocham, to nienawidzę bardziej!" Syknęłam. W jego zaszklonych oczach odbijała się moja twarz.

siedząc na ' ich ' ławce w parku... teksty

szajbaa2596 dodano: 13 sierpnia 2011

siedząc na ' ich ' ławce w parku sięgała kolejnego papierosa z myślą , że przyjdzie i powie ' Kochanie , rzuć to . '

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV