głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sylwia_blondyneczka Powtarzam jeszcze raz że to fizycznie niemożliwe aby pomylić babcię z wilkiem. Dziewczynka musiała być bardzo głupia albo pochodzić z bardzo brzydkiej rodziny.

sylwia_blondyneczka

sylwia_blondyneczka.moblo.pl
Powtarzam jeszcze raz że to fizycznie niemożliwe aby pomylić babcię z wilkiem. Dziewczynka musiała być bardzo głupia albo pochodzić z bardzo brzydkiej rodziny.
Powtarzam jeszcze raz że to... teksty

sylwia_blondyneczka dodano: 28 czerwca 2010

Powtarzam jeszcze raz, że to fizycznie niemożliwe, aby pomylić babcię z wilkiem. Dziewczynka musiała być bardzo głupia albo pochodzić z bardzo brzydkiej rodziny.

 wciagnij go.  nie mam rurki.  na... teksty

sylwia_blondyneczka dodano: 28 czerwca 2010

-wciagnij go. -nie mam rurki. -na dach go wciagnij.

 Spędzasz czas z rodziną? To... teksty

sylwia_blondyneczka dodano: 28 czerwca 2010

- Spędzasz czas z rodziną? To dobrze. Mężczyzna, który nie spędza czasu z rodziną, nigdy nie będzie prawdziwym mężczyzną.

– Czego słuchasz bracie? –... teksty

sylwia_blondyneczka dodano: 27 czerwca 2010

– Czego słuchasz bracie? – Udało mi się ściągnąć z Watykanu, prosto z netu, wspaniałą homilię na JP – dwójkach. – Chyba na MP – trójkach – Na MP – trójkach, przepraszam. – Witajcie, bracia. – Witaj, ojcze. O! Nowe buty, ojcze. Zamszowe? – Nie. Za swoje.

– Ale przecież Rosie ma fajne... teksty

sylwia_blondyneczka dodano: 27 czerwca 2010

– Ale przecież Rosie ma fajne takie, ciemne. Nie wiem, jak to nazwać... Takie skowyrne! – Jakie? – Skowyrne! – Jak, kurwa, można powiedzieć o cyckach, że są skowyrne? „Skowyrne” – co to, kurwa, w ogóle znaczy? – Nie wiem, tak mi się powiedziało: – Skowyrne? Kurwa, Kozioł, litości! A w ogóle, cycki są nieważne – ważny jest wyraz twarzy kobiety, kiedy je pokazuje.

Jasne body i apaszka rozumiem. –... teksty

sylwia_blondyneczka dodano: 27 czerwca 2010

Jasne body i apaszka, rozumiem. – Co to, kur**, jest body? – Co to jest apaszka? – Apaszka to chusteczka, pieprzyć apaszkę, ale co to jest body? – Płaszczyk? – Latem?

– Nie zrobiłeś tego. Powiedz mi... teksty

sylwia_blondyneczka dodano: 27 czerwca 2010

– Nie zrobiłeś tego. Powiedz mi tylko, kur**, że tego nie zrobiłeś! – Nie zrobiłem tego. – Nie kłam! – To nie mów mi, co mam mówić!

 Syneczku tylko uwżaj na przejściu... teksty

sylwia_blondyneczka dodano: 27 czerwca 2010

"-Syneczku tylko uwżaj na przejściu przy szkole -Grozisz mi ?!?!"

„ Wiesz co nie masz racji .... teksty

sylwia_blondyneczka dodano: 26 czerwca 2010

„- Wiesz co, nie masz racji . - Co takiego? - Potrafię wyczuć targające tobą emocje. Uwierz mi, jesteś tego warta.”

jeżeli jeszcze raz ktoś powie mi... teksty

sylwia_blondyneczka dodano: 26 czerwca 2010

jeżeli jeszcze raz ktoś powie mi , że " będzie dobrze " , najnormalniej w świecie uderzę go w twarz raz , a porządnie . nikt nie będzie robił mi nadziei , że się polepszy . wolę brać życie jakim jest , a nie łudzić się , że abstrakcyjne marzenia kiedyś się ziszczą ./ransiak

Dziewczyna lubiąca sie bawić od... teksty

sylwia_blondyneczka dodano: 26 czerwca 2010

Dziewczyna, lubiąca sie bawić od razu dziw** nazwana przez wszystkich z tego powodu palcami wytykana. Chłopak robiący to samo - boski Casanova Myśli tylko, jaka będzie jego ofiara nowa Gdzie tu równouprawnienie ?? Niektórzy wolą zachować deplomatycznie milczenie... Dziewczyna tanczy w jedną noc z kilkoma facetami - " Ale szmata " ! - bawi sie kolesiamy Chłopak, sypiający z każdą dziewczyną Wszędzie już z teg powodu zasłyną Wolna dziewczyna całująca sie z kolesiem Obrażliwe teksty za sobą nieśie Chłopak, całujący się z inną, zdradza przy tym swą dziewczynę " To ta Qurwa ponosi za to winę " Ludzie ! zrozumienia zatem- Dlaczego z każdej dziewczyny na siłę robice szmate?!/wrytmieradosci

90 nastolatek przeżyłoby... teksty

sylwia_blondyneczka dodano: 26 czerwca 2010

90% nastolatek przeżyłoby załamanie nerwowe gdyby Justin Bieber stanął na dachu wieżowca gotowy do skoku , Ja byłabym częścią 10% , która wzięłaby krzesło i popcorn , i krzyknęło "skacz skurwysynie.!"/ooonotforyouooo

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV