głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sylwia84 Spytałam: A jeśli okaże się że walka była by lepszym rozwiązaniem? Jeśli poddając się wszystko przegramy? Staruszek miał oczy pełne łez... powiedział zdławionym

sylwia84

sylwia84.moblo.pl
Spytałam: A jeśli okaże się że walka była by lepszym rozwiązaniem? Jeśli poddając się wszystko przegramy? Staruszek miał oczy pełne łez... powiedział zdławionym g
Spytałam:      A jeśli okaże się... teksty

sylwia84 dodano: 24 października 2011

Spytałam: - " A jeśli okaże się, że walka była by lepszym rozwiązaniem? Jeśli poddając się wszystko przegramy?" Staruszek miał oczy pełne łez... powiedział zdławionym głosem. - " Wtedy stracimy całą radość życia... A przede wszystkim stracimy sens życia. Nie ma rozwiązania, które nie wiązało by się z ryzykiem. I tak przegramy albo miłość albo naszą wolność. Nie ma dobrego wyjścia gdy w grę wchodzi miłość." Spojrzałam jeszcze raz na widok jaki mnie otaczał i powiedziałam cichym głosem... - " Tak, co by się nie stało, co byśmy nie wybrali zawsze się coś traci..." Gdy znowu chciałam spojrzeć na staruszka jego już nie było.

Prawdziwy przyjaciel nie krytykuje... teksty

sylwia84 dodano: 23 października 2011

Prawdziwy przyjaciel nie krytykuje twojego postepowania i nie kieruje sie faktami ale .. chce poznac przyczyny które spowodowały dlaczego tak postapiles a nie inaczej. .. a co najwazniejsza nie odwraca sie od Ciebie ale chce Ci pomóc... zawsze wtedy gdy zabładzisz.

 Przyjaciel to ktoś  kto zna... teksty

sylwia84 dodano: 23 października 2011

"Przyjaciel to ktoś, kto zna melodię Twojego serca... Pomoże Ci ją zaśpiewać kiedy zabraknie Ci słów..."

Pozwól   że obejrzymy film jaki... teksty

sylwia84 dodano: 23 października 2011

Pozwól , że obejrzymy film jaki nagrałem specjalnie dla ciebie. - Dobrze- odrzekł człowiek. Wówczas, na ekranie pojawił się obraz. Dwie pary stóp przemierzały przez świat. Człowiek nagle uświadomił sobie, że był już we wszystkich tych miejscach, które widzi na ekranie. Scenariusz był mu doskonale znany. W pewnym momencie ślad jednych ze stóp urwał się. Człowiek oburzony zwrócił się do Boga : - Zobacz !...widzisz ? …teraz idę sam… - Wtedy było mi najciężej, wtenczas najbardziej Cię potrzebowałem . A Ty zniknąłeś z mojego życia, jakby to wszystko co mnie spotykało, z czym walczyłem, z czym nie mogłem dać sobie rady było Ci obojętne. Gdzie byłeś?! -Najdroższe dziecko - odparł Bóg - za bardzo cię kocham, by cię opuścić. W chwilach próby i cierpienia, tam, gdzie widać jedynie pojedyncze ślady, niosłem cię na ramionach.

Czego byś nie powiedział wrogowi... teksty

sylwia84 dodano: 23 października 2011

Czego byś nie powiedział wrogowi nie mów przyjacielowi...

Ktoś pogniótł ci skrzydła... teksty

sylwia84 dodano: 23 października 2011

Ktoś pogniótł ci skrzydła Zabrał aureole Pobrudził ręce Byłeś kiedyś aniołem Pamiętasz? Dziś nie potrafisz nawet Powiedzieć gdzie leży Niebo...

Kiedy Bóg stworzył kobietę  był... teksty

sylwia84 dodano: 23 października 2011

Kiedy Bóg stworzył kobietę, był to już jego 6 dzień pracy i w dodatku po godzinach. . . Pojawił się anioł i spytał: - Czemu tyle czasu Ci to zajmuje? Bóg mu odpowiedział: - Widziałeś zamówienie? Musi być całkowicie zmywalna, ale nie plastikowa, ma 200 ruchomych części wszystkie wymienne, działa na kawie i resztkach jedzenia, ma łono, w którym się mieści 2 dzieci naraz, które znika, kiedy(pojęcia nie mam), ma taki pocałunek, który leczy każda rzecz od startego kolana do złamanego serca.

Anioł starał się powstrzymać... teksty

sylwia84 dodano: 23 października 2011

Anioł starał się powstrzymać Boga: - To jest za dużo pracy na jeden dzień, lepiej poczekać ze skończeniem do jutra. - Nie mogę - powiedział Bóg. Jestem tak blisko skończenia tego dzieła, które jest tak bliskim memu sercu. Anioł zbliżył się i dotknął kobiety: - Ale zrobiłeś ją taka miękką? - Ona jest miękka, ale zrobiłem ją także twardą. Nawet nie wiesz ile może znieść lub osiągnąć.... - Będzie myśleć? - Spytał anioł. Bóg odpowiedział: - Nie tylko będzie myśleć, ale rozumować i negocjować. Anioł zauważył coś, z bliska i dotknął policzka kobiety. - Wydaje się, że ten model ma skazę. Powiedziałem Ci, że starałeś się dać za wiele rzeczy. -

To nie jest skaza   sprzeciwił się... teksty

sylwia84 dodano: 23 października 2011

To nie jest skaza - sprzeciwił się Pan - to jest łza. - A po co są łzy? - Zapytał anioł. Bóg powiedział: - Łza to jest forma, która kobieta wyraża swoją radość, wstyd, rozczarowanie, samotność, ból i dumę. Anioł był pod wrażeniem. - Jesteś geniuszem, pomyślałeś o wszystkim, to prawda, że kobiety są zdumiewające. - Kobiety mają sile, która zdumiewa mężczyzn. Maja dzieci, przezwyciężają trudności, dźwigają ciężary, ale obstają przy szczęściu, miłości i radości. Uśmiechają się, kiedy chcą krzyczeć, śpiewają - kiedy chcą płakać, płaczą - kiedy są szczęśliwe i śmieją się - kiedy są zdenerwowane. Walczą o to, w co wierzą, sprzeciwiają się niesprawiedliwości, nie zgadzają się na nie jako odpowiedz, kiedy wierzą, że jest lepsze rozwiązanie. Nie kupią sobie nowych butów, ale swoim dzieciom tak. . .

. . Ida do lekarza z przestraszonym... teksty

sylwia84 dodano: 23 października 2011

. . Ida do lekarza z przestraszonym przyjacielem, kochają bezwarunkowo, płaczą - kiedy ich dzieci osiągają sukcesy i cieszą się - kiedy przyjaciele odnoszą sukcesy. Łamie się im serce - kiedy umiera przyjaciel, cierpią - kiedy tracą członka rodziny, ale są silne, kiedy nie ma skąd wziąć siły - wiedza, że objęcie i pocałunek może uzdrowić zranione serce. Kobiety są różnych wielkości, kolorów i kształtów. Prowadzą, latają, chodzą lub wysyłają ci maile żeby powiedzieć ci, że Ciebie kochają. Serce kobiety jest tym, co powoduje, że świat się kreci. Kobiety robią więcej niż to, że rodzą dzieci. Przynoszą radość i nadzieje, współczucie i ideały. Kobiety maja wiele do powiedzenia i do dania. Tak, serce kobiety jest. . . zadziwiające!

 Tej nocy kolejny Anioł spadł z... teksty

sylwia84 dodano: 23 października 2011

"Tej nocy kolejny Anioł spadł z nieba. Uderzył głośno o ziemię. Dlaczego musiałam tamtędy iść? Podeszłam do Niego, podałam dłoń. Lekko się uśmiechnęłam. Myślałam, że da mi szczęście, że powie jak żyć. A On wstał, otrzepał się i odszedł.. Pobiegłam za Nim, spojrzałam w Jego błękitne oczy, chciałam coś powiedzieć.. Przyłożył palec do mych ust- kazał milczeć. Z Jego skrzydeł wyrwałam jedno pióro. Poszłam w swoją stronę, każdego dnia przykładając je do swego serca w nadziei, że spełni się czar! Modlę się do gwiazd. Gdy wróci, oddam to, co zabrałam...."

Szczęśliwy nie jest ten kto ma... teksty

sylwia84 dodano: 23 października 2011

Szczęśliwy nie jest ten kto ma wszystko, szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV