głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sylwia84 moment pustki .? kiedy widzisz spadającą gwiazdę i nie wiesz czego chcesz. Zmartwiona kobieta udała się do swojego ginekologa i powiedziała: „Doktorze mam poważ

sylwia84

sylwia84.moblo.pl
moment pustki .? kiedy widzisz spadającą gwiazdę i nie wiesz czego chcesz.
moment pustki .?  kiedy widzisz... teksty

sylwia84 dodano: 16 listopada 2011

moment pustki .? kiedy widzisz spadającą gwiazdę i nie wiesz, czego chcesz.

Zmartwiona kobieta udała się do... teksty

sylwia84 dodano: 15 listopada 2011

Zmartwiona kobieta udała się do swojego ginekologa i powiedziała: „Doktorze, mam poważny problem i bardzo potrzebuję pana pomocy! Moje dziecko nie ma nawet jednego roku życia, a ja jestem ponownie w ciąży. Nie chcę dzieci w tak małym odstępie czasu. " Tak więc lekarz odpowiedział: „Dobrze, czego pani ode mnie oczekuje?”

Odpowiedziała: “Chcę przerwać... teksty

sylwia84 dodano: 15 listopada 2011

Odpowiedziała: “Chcę przerwać moją ciążę i liczę na pańską pomoc w tej sprawie.” Lekarz zastanowił się chwilę, po chwili ciszy powiedział do kobiety: “Wydaje mi się, ze znalazłem lepsze rozwiązanie pani problemu. Będzie to również bezpieczniejsze dla pani.” Uśmiechnęła się myśląc, że lekarz zamierza przyjąć jej prośbę.

Następnie kontynuował: “Widzi... teksty

sylwia84 dodano: 15 listopada 2011

Następnie kontynuował: “Widzi pani, aby nie musiała pani zajmować się dwójką dzieci w tym samym czasie, zabijmy to, które trzyma pani w ramionach. W ten sposób odpocznie pani zanim następne się urodzi. Jeśli mamy zamiar zabić jedno z nich, to nie ma znaczenia, które to jest. Nie byłoby ryzyka dla pani ciała, jeśli wybierze pani to, które trzyma w ramionach.

Ta pani była przerażona i... teksty

sylwia84 dodano: 15 listopada 2011

Ta pani była przerażona i powiedziała: „Nie, doktorze! To okropne! Zabicie dziecka to przestępstwo!” „Zgadzam się” odpowiedział lekarz. “Ale wydawało się, że pani to nie przeszkadza, więc pomyślałem, ze może byłoby to najlepsze rozwiązanie.” Lekarz uśmiechnął się, wiedząc, że osiągnął swój zamiar. Przekonał matkę, że nie ma różnicy w zabiciu dziecka, które już się narodziło a takim, które jest jeszcze w łonie matki. Przestępstwo jest takie samo! Razem możemy zaoszczędzić cenne życie! Miłość mówi: "Poświęcenie siebie dla dobra drugiej osoby." Aborcja mówi: "Poświęcenie drugiej osoby, dla dobra samego siebie."

Pezet . ♥  Nie ma Cię gdy moje... teksty

sylwia84 dodano: 15 listopada 2011

Pezet . ♥ Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół i, nie ma Cię gdy wszystko łamie się na pół, i nie ma Cię i nie wiem już gdzie jesteś, ale dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce. Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół i, nie ma Cię gdy wszystko łamie się na pół, ale kocham Cię! kocham! wciąż Cię kocham kurwa, i nie znam już innych słów, to jest zbyt trudne.

  Która godzina?   Szczęśliwi... teksty

sylwia84 dodano: 15 listopada 2011

- Która godzina? - Szczęśliwi czasu nie liczą. - A jesteś szczęśliwa? - Jest osiem po jedenastej

Miłość jest dziką siłą. Kiedy... teksty

sylwia84 dodano: 15 listopada 2011

Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach.

 ...Dziewczynka spóźniła się... teksty

sylwia84 dodano: 24 października 2011

"...Dziewczynka spóźniła się wracając ze szkoły do domu więc matka zaczęła ją ganić. W końcu zapytała: - Dlaczego się spóźniłaś? - Musiałam pomóc jednej dziewczynce, która miała kłopoty - powiedziała córka. - No i co zrobiłaś, żeby jej pomóc? - Po prostu usiadłam i pomogłam jej płakać"

Małe rączki potrafią ulepić... teksty

sylwia84 dodano: 24 października 2011

Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny... Narysują słońce roześmiane... Zbudują domek z klocków... Małe rączki potrafią napisać mama i przynoszą mi jabłko czerwone... ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją... W małych rączkach mieści się cała Miłość."

Czego dziecko nie dostanie  rzadko... teksty

sylwia84 dodano: 24 października 2011

Czego dziecko nie dostanie, rzadko umie potem dać innym" Dr. James

  Opowiem Ci pewną historię...... teksty

sylwia84 dodano: 24 października 2011

- Opowiem Ci pewną historię... Pewnego pochmurnego dnia gdy stałam na moście, a moje włosy rozwiewał wiatr... Podszedł do mnie starzec. -" Pani wygląda na bardzo smutną... albo raczej zranioną." Spojrzałam staruszkowi prosto w oczy, aż wreszcie powiedziałam. - "Smutna, zraniona... tak. Lecz sama do tego doprowadziłam." Staruszek uśmiechnął się smutno. - " Widzi Pani... Czasem trzeba cierpieć żeby potem umieć przyjąć szczęście. Każdy czasem cierpi. Sztuka jednak jest w tym by się nie załamywać. Bywa, że trzeba się poddać by wygrać...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV