głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sylwia84 Nigdy niczego nie żałuj jeśli jest dobrze to cudownie. Jeśli jest źle to doświadczenie Człowiek pozbiera się ze wszystkiego ale nigdy już nie będzie taki sam Dl

sylwia84

sylwia84.moblo.pl
Nigdy niczego nie żałuj jeśli jest dobrze to cudownie. Jeśli jest źle to doświadczenie
Nigdy niczego nie żałuj jeśli... teksty

sylwia84 dodano: 19 stycznia 2012

Nigdy niczego nie żałuj, jeśli jest dobrze, to cudownie. Jeśli jest źle, to doświadczenie

Człowiek pozbiera się ze... teksty

sylwia84 dodano: 19 stycznia 2012

Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam

Dla prawdziwego mężczyzny łzy... teksty

sylwia84 dodano: 19 stycznia 2012

Dla prawdziwego mężczyzny łzy kobiety powinny być największą porażką.

Rób to co Cię uszczęśliwia... teksty

sylwia84 dodano: 19 stycznia 2012

Rób to, co Cię uszczęśliwia, bądź z kimś kto sprawia, że się uśmiechasz, śmiej się tyle ile oddychasz i kochaj tak długo jak żyjesz.

przedwczoraj 19:41    Git! 6... teksty

sylwia84 dodano: 19 stycznia 2012

przedwczoraj 19:41 Git! 6 Kit! 0 i pamiętaj dziewczyno, twoje blizny są twoją siłą.

I nadal  gdy słyszę o Tobie moje... teksty

sylwia84 dodano: 19 stycznia 2012

I nadal , gdy słyszę o Tobie moje ręce zaczynaj drżeć, a w sercu pojawia się ta dziwna pustka, bo przecież kiedyś byliśmy dla siebie wszystkim .

czasem przychodzi taki moment w... teksty

sylwia84 dodano: 11 stycznia 2012

czasem przychodzi taki moment w życiu człowieka, że trzeba zrezygnować, zapomnieć, pójść na przód. i nieważne jak cholernie by ci zależało, jak trudne by to było. po prostu trzeba.!

    Gdy przyszłaś na ten świat... teksty

sylwia84 dodano: 10 stycznia 2012

***** Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem - tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz... Że czasem tak na mnie patrzysz... Tak jakoś pięknie.... "inaczej".

Tulimy się z twoim ojcem w... teksty

sylwia84 dodano: 10 stycznia 2012

Tulimy się z twoim ojcem w objęciach lecz coraz nam dalej do siebie. Dystansujesz nas, rośniesz, bezczelnie kopiesz, Stajesz między nami maleńki, rywalu by nas jeszcze mocniej zbliżyć nad kołyską...

 Dlaczego płaczesz?  Młody... teksty

sylwia84 dodano: 10 stycznia 2012

- Dlaczego płaczesz? - Młody chłopiec zapytał swą mamę. - Ponieważ jestem kobietą. - Odpowiedziała mu. - Nie rozumiem - odpowiedział. Ona go przytuliła i rzekła: - I nigdy się nie dowiesz, ale nie martw się to normalne... Później chłopiec spytał swojego Ojca:

 Dlaczego Mama płacze bez powodu?... teksty

sylwia84 dodano: 10 stycznia 2012

- Dlaczego Mama płacze bez powodu? - Wszystkie kobiety płaczą bez powodu. - Było to wszystko co mógł mu odpowiedzieć. Mały chłopiec urósł i stał się mężczyzną i wciąż nie wiedział dlaczego kobiety płaczą. Nareszcie uklęknął złożył ręce i zapytał: - Boże... Dlaczego kobiety płaczą (tak łatwo)? A Bóg mu odpowiedział: - Kiedy tworzyłem kobietę postanowiłem ją uczynić wyjątkową. Stworzyłem jej ramiona na tyle silne by mogła dźwigać ciężar całego świata! Dałem jej nadzwyczajną siłę, pozwalającą jej rodzić dzieci jak również znosić odrzucenie, spowodowane czasem przez jej własne dzieci!

Dałem jej stanowczość która... teksty

sylwia84 dodano: 10 stycznia 2012

Dałem jej stanowczość, która pozwala jej na opiekę nad rodziną i przyjaciółmi. Niestraszna jej choroba! Stworzyłem ją wrażliwą, aby kochała wszystkie dzieci, nawet wtedy, gdy jej własne ją bardzo skrzywdzą! Dałem jej siłę, aby opiekowała się swoim mężem mimo jego wad. Zrobiłem ją z żebra swego męża, tak, aby chroniła jego serce! Dałem jej mądrość, aby wiedziała, że dobry mąż nigdy nie skrzywdzi swej żony. Czasem jednak testuje jej siłę i wytrwałość żony w wierze w niego. Synu, na sam koniec dałem jej również łzę do wypłakania. Jest to jej jedyna słabość! Jeśli kiedyś zobaczysz, że płacze, powiedz jej jak bardzo ją kochasz i jak wiele robi dla innych. I jeśli nawet wciąż płacze, sprawiłeś, że poczuła się o wiele lepiej. Ona jest wyjątkowa!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV