głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sylwia84 “dużo myślałam o miłości. O tej dla której wszystko stawia się na jedną kartę i o tej dla której nie robi się nic pozwalając jej umrzeć?” “ Wszystkie inne zapom

sylwia84

sylwia84.moblo.pl
“dużo myślałam o miłości. O tej dla której wszystko stawia się na jedną kartę i o tej dla której nie robi się nic pozwalając jej umrzeć?”
“dużo myślałam o miłości. O... teksty

sylwia84 dodano: 29 stycznia 2012

“dużo myślałam o miłości. O tej, dla której wszystko stawia się na jedną kartę, i o tej, dla której nie robi się nic, pozwalając jej umrzeć?”

“ Wszystkie inne zapomnisz  ale... teksty

sylwia84 dodano: 23 stycznia 2012

“ Wszystkie inne zapomnisz, ale mnie będziesz zawsze pamiętać.”

“Czasami łatwiej zająć się... teksty

sylwia84 dodano: 23 stycznia 2012

“Czasami łatwiej zająć się nieznajomymi, niż tymi, których się kocha. Czasami ludzie, których się kocha, są jak nieznajomi. I chociaż to czasem trudne, trzeba próbować być szczerym. Trzeba się wzajemnie wspierać. I trzeba wierzyć. Nie tylko w miłość, ale w tych, których się kocha. I trzeba mówić to, co chce się powiedzieć, zanim okazja przepadnie bezpowrotnie.”

“Nigdy nie rezygnuj z celu  tylko... teksty

sylwia84 dodano: 23 stycznia 2012

“Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu... Czas i tak upłynie.” “Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu i szybko odchodzą. Niektórzy zostają przez chwilę i zostawiają ślady w naszych sercach. A my już nigdy, przenigdy nie jesteśmy tacy sami.” “Człowiek kocha albo nie kocha, i żadna siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy udawać, że nie kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje...”

“Mów zawsze  co czujesz  i czyń... teksty

sylwia84 dodano: 23 stycznia 2012

“Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz. Gdybym wiedziała, że dzisiaj po raz ostatni zobaczę cię śpiącego, objęłabym cię mocno i modliłabym się do Pana, by pozwolił mi być twoim aniołem stróżem. Gdybym wiedziała, że są to ostatnie minuty; kiedy cię widzę, powiedziałabym "kocham cię", a nie zakładałabym głupio, że przecież o tym wiesz...” “Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie jak przeżyć.” “Kiedyś ktoś powiedział, że w chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś już go kochać na zawsze”

Wspomnienia należy zachować  lecz... teksty

sylwia84 dodano: 19 stycznia 2012

Wspomnienia należy zachować, lecz nie można nimi żyć. !!!!!!!

Życie obdarza każdego z nas... teksty

sylwia84 dodano: 19 stycznia 2012

Życie obdarza każdego z nas rzadkimi chwilami czystego szczęścia. Czasami trwa ono kilka dni, lub tygodni, czasami kilka lat. Zależy, co jest nam pisane. Pamięć o tych chwilach nie opuszcza nas nigdy, przeistaczając się w krainę wspomnień, do której daremnie usiłujemy przez całe życie powrócić.

Chciałam powiedzieć  że jest... teksty

sylwia84 dodano: 19 stycznia 2012

Chciałam powiedzieć, że jest dobrze, że się cieszę.Chciałabym.. Ale jedyne, co mogę powiedzieć to to, że żyję do przodu tylko po to, żeby się nie cofać.

To wcale nie tak   że tęsknię ...... teksty

sylwia84 dodano: 19 stycznia 2012

To wcale nie tak , że tęsknię ... Po prostu czasem nadchodzą takie noce w które wszystko wraca . Powracają wspomnienia , myśli . Obrazy . Do oczu pomału napływają gorzkie łzy niespełnionych marzeń . Ale to nie tęsknota . To tylko pragnienie wydarzenia się czegoś co nie istniało , nie było dane . To tylko czasem przeraźliwy krzyk , lęk w oczach , zimne dłonie , drżące ciało . Lecz to nie tęsknota . To oczekiwanie na coś co nigdy nie nadejdzie . żałosna próba odzyskania utraconej nadziei ..

Zasypiać i budzić się u boku... teksty

sylwia84 dodano: 19 stycznia 2012

Zasypiać i budzić się u boku kogoś, z kim seks to nie tylko bezuczuciowa przyjemność, a pragnienie poznawania siebie każdego dnia, każdej nocy... Tęsknota za bliskością kochanego ciała, w jednym łóżku i w jednej pościeli. kłam, ale nigdy nie mów 'byc może', w oczy kłam, ale nie mów 'być moze' najgorzej jest wierzyć, że mozesz.. Było źle... ciągłe przejmowanie się wszystkim, płacz z byle powodu, wieczna tęsknota, potem obojętność, zero emocji. Myślałam że gorzej być nie może - a jest. Teraz zastanawia mnie tylko jedno... jak nazwać uczucie gorsze od obojętności?

Dziękuję światu za to  że... teksty

sylwia84 dodano: 19 stycznia 2012

Dziękuję światu za to, że obdarował mnie kimś takim, że potrafimy mieć w dupie wszystkie przeciwności losu, złapać się za rękę, i powiedzieć patrząc sobie prosto w oczy 'Kocham Cie ponad wszystkooooooooo!' ♥.!; **

Chodz. Zakochajmy się. Na dzień... teksty

sylwia84 dodano: 19 stycznia 2012

Chodz. Zakochajmy się. Na dzień dobry. Na dobranoc. Na chwilę. Na teraz. Na wieczność.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV