głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sweetdefeat Idę znów na papierosa by pośród dymu nikotyny utracić wspomnienia. Pierwszą i ostatnią rzecz która nas łączy. tej ziomek widzisz jaka ona jest? będzie Ci opowia

sweetdefeat

sweetdefeat.moblo.pl
Idę znów na papierosa by pośród dymu nikotyny utracić wspomnienia. Pierwszą i ostatnią rzecz która nas łączy. tej ziomek
Idę znów na papierosa  by pośród... teksty

sweetdefeat dodano: 1 luty 2012

Idę znów na papierosa, by pośród dymu nikotyny utracić wspomnienia. Pierwszą i ostatnią rzecz, która nas łączy. [tej_ziomek]
Autor cytatu: jachcenajamaice

 widzisz jaka ona jest? będzie Ci... teksty

sweetdefeat dodano: 1 luty 2012

"widzisz jaka ona jest? będzie Ci opowiadała o wszystkich ze szczegółami, tylko nie o sobie. ma taki mechanizm obronny. tak, jakby nie miała własnego życia. jakby jej życie było nieistotne..."
Autor cytatu: przytulpysia

i ta świadomość że jakaś inna... teksty

sweetdefeat dodano: 1 luty 2012

i ta świadomość że jakaś inna laska będzie miała Go na zawsze , coraz bardziej mnie przygnębia. że codziennie będzie się budzić w Jego ramionach, tak jak ja wtedy, że to Ona teraz będzie całować Go po szyi, jak ja dawniej to robiłam. ta pieprzona świadomość , że od teraz ona będzie z niesamowitą starannością i czułością pochłaniała Jego usta podczas pocałunku. To Ona teraz będzie stanowić dalszy scenariusz Jego życia.... taaak, Jednak co mnie boli najbardziej ? Że miałam go przy sobie, a mimo to nie potrafiłam sprawić, by nigdy nie chciał odejść... taaaak ten fakt zdecydowanie rozpierdala mnie najbardziej.

i tak bardzo się boję  że na tym... teksty

sweetdefeat dodano: 1 luty 2012

i tak bardzo się boję, że na tym spotkaniu które on zaproponował , coś się wydarzy... coś z czego ja nie będę zadowolona.. cholernie się tego boje

kochałam go   a on odszedł... teksty

sweetdefeat dodano: 1 luty 2012

kochałam go , a on odszedł szyderczo się śmiejąc

na co mi była Twoją koszulka? raz w... teksty

sweetdefeat dodano: 28 stycznia 2012

na co mi była Twoją koszulka? raz w niej spałam, ale to przecież już bez znaczenia. Możesz ją uprać.. Bo wiesz...chciałam po prostu żebyś poczuł ostatni raz jak pachniałam, mój zapach... Żebyś miał to pierdolone uczucie, że już mnie nie masz, żeby Cię to zżerało to od środka, że spierdoliłeś wszystko.!

cz2.  Ale tak naprawdę kiedyś trafi... teksty

sweetdefeat dodano: 26 stycznia 2012

cz2.| Ale tak naprawdę kiedyś trafi się Nam, mi Tobie i Ali i reszcie taka mała gwiazdka z nieba, która sprawi, że na Naszej twarzy będzie widniał duży uśmiech i że będziemy się cieszyć z każdego dnia, bo ta magia da nam kogoś, kto będzie Nas kochał, szanował i traktował jak część swojego życia! My musimy w to wierzyć bo inaczej zwariujemy, a dzięki temu że jesteśmy razem ja i Ty czujemy się lepiej , bo rozumiemy się najlepiej! Jesteśmy w takich samych sytuacjach i dzięki temu wiemy jak sobie pomóc! Kocham Cię i ufam Ci strasznie i wiem, że mogę na Ciebie liczyć i uwierz, gdybym tylko znała Pana J. Nie podarowałabym mu tego, że w tak bezczelny sposób bawił się Twoimi uczuciami! Ty nie zasługujesz na takie traktowanie bo jesteś cudowna! Pamiętaj o mnie ZAWSZE, ja nie zapomnę! || Kama & Alaa ♥ bo świadomość, że One są ze mną sprawia, że wszystko inne przestaje istnieć♥ Kocham Was!!

cz1.  E    nie kochasz Go! za krótko... teksty

sweetdefeat dodano: 26 stycznia 2012

cz1.| E*** nie kochasz Go! za krótko się znacie na prawdziwą miłość trzeba poczekać ona nie rodzi się od tak! To jest wielka rzecz na którą się czeka bardzo długo, ale warto na nią czekać! To co teraz czujesz to jest może coś więcej niż zauroczenie, ale na pewno mniej niż kochanie! Zależy Ci na Nim, dobrze Ci z Nim było czułaś się bezpiecznie, ale to nie jest MIŁOŚĆ! Jeśli On tak Cię potraktował to znaczy, że naprawdę na Ciebie nie zasługuje! Zapamiętaj sobie że jesteś śliczna, mądra i zabawna, i nigdy sobie nie daj wmówić, że jest inaczej! Facet to świnia i my dziewczyny MUSIMY się do tego przyzwyczaić, wiemy, że ranią, krzywdzą i za to ich nienawidzimy.

na zewnątrz znów biało   w sercu... teksty

sweetdefeat dodano: 26 stycznia 2012

na zewnątrz znów biało , w sercu znowu pustka

chcę Ci uświadomić ile dla Ciebie... teksty

sweetdefeat dodano: 23 stycznia 2012

chcę Ci uświadomić ile dla Ciebie znaczę , ale z dnia na dzień tracę nadzieję na to że kiedykolwiek znaczyłam cokolwiek..

tak bardzo chciałabym  żeby mnie... teksty

sweetdefeat dodano: 19 stycznia 2012

tak bardzo chciałabym, żeby mnie pokochał..

Kocham Cię  ale nienawidzę bardziej.. teksty

sweetdefeat dodano: 14 stycznia 2012

Kocham Cię, ale nienawidzę bardziej..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV