głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Życie to walka teksty

sufrimiento dodano: 7 luty 2015

Życie to walka

I gdy tak leżeliśmy z jego ust... teksty

sufrimiento dodano: 28 stycznia 2015

I gdy tak leżeliśmy z jego ust wypłynęły słowa " co będzie dalej z nami?" odpowiedziałam "nic"- bojąc się kolejnego nieudanego związku, a on na to "zależy mi na tobie, jak nigdy na nikim innym".. i nagle zaczęły lecieć mi łzy a moja wewnętrzna bogini zapadła się pod ziemie...

Czasami tak bywa w życiu  że... teksty

sufrimiento dodano: 21 stycznia 2015

Czasami tak bywa w życiu, że tracisz osobę do której jesteś cholernie przywiązany a nawet bardziej i nie wyobrażasz sobie co będzie bez niej...

Mam nadzieję  że uczynisz z siebie... teksty

sufrimiento dodano: 18 stycznia 2015

Mam nadzieję, że uczynisz z siebie coś najlepszego. Mam nadzieję, że zobaczysz rzeczy, które cię zaskoczą. Mam nadzieję, że poczujesz coś, czego nigdy nie poczułaś. Mam nadzieję, że spotkasz ludzi, którzy mają odmienne zdanie. Mam nadzieję, że będziesz dumna ze swojego życia. A jeśli nie będziesz dumna, to mam nadzieję, że będziesz miała siłę, by zacząć od nowa.

 Za Ciebie kochanie jesteś na... teksty

sufrimiento dodano: 10 stycznia 2015

"Za Ciebie kochanie jesteś na pierwszym miejscu, za co dobrze wiesz za nadanie życiu sensu "

 Olej  co mówią o tobie wszyscy... teksty

sufrimiento dodano: 10 stycznia 2015

"Olej, co mówią o tobie wszyscy, masz swój cel inny od wszystkich, Masz wartość większą od pieniędzy, Tylko trening pozwoli być najlepszy, Chociaż szczyt jest bardzo wysoko, Jesteś w stanie sięgnąć go całym sobą, Na ramieniu torba i cicha muzyka w tle, Musisz tylko uwierzyć że, Że nie ma mowy, by coś nie wyszło, Masz marzenia to znaczy ze masz wszystko, Pamiętaj jedno w sercu jest iskra to co reprezentujesz sobą."

 Do celu masz niewiele mmm tak   A... teksty

sufrimiento dodano: 10 stycznia 2015

"Do celu masz niewiele mmm tak, A gdy upadniesz, Pomogę ci wstać, Po prostu walcz, Nie poddawaj się, To może być twój szczęśliwy dzień."

I boje się już wszystkiego. a... teksty

sufrimiento dodano: 7 stycznia 2015

I boje się już wszystkiego. a najbardziej ludzi.

 Dłonią uderzam w stolik  szklanka... teksty

sufrimiento dodano: 3 stycznia 2015

"Dłonią uderzam w stolik, szklanka spada na ziemie. Chcę zadzwonić, lecz dobrze wiem że nie powinienem. Ta nadzieja umiera, kiedyś byłaś mi bliska. Teraz wątpię, bym mógł Cię kiedykolwiek odzyskać."

   Te wspomnienia mordują  patrzę... teksty

sufrimiento dodano: 3 stycznia 2015

" Te wspomnienia mordują, patrzę znów na zegarek, Cały czas się uginam bracie pod ich ciężarem, Parę drinków wypijam, chcę czym innym się zająć, Ale one są tutaj, co chwile wracają. "

 Co dzień myślę o Tobie  nic... teksty

sufrimiento dodano: 3 stycznia 2015

"Co dzień myślę o Tobie, nic dziwnego w tym nie ma Płace dość słoną cenę za te wszystkie wspomnienia Trudno ich nie doceniać, teraz daje Ci słowo Wciąż pamiętam jak to jest, kiedy Ty byłaś obok"

 Te wspomnienia wirują niczym... teksty

sufrimiento dodano: 3 stycznia 2015

"Te wspomnienia wirują niczym strzępki papieru To mnie w środku morduje, chwilę spędzam przed lustrem Pije drinka i czuje, że i tak dziś nie usnę."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV