głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sufrimiento od kilku godzin staram się uczyć siedzę gapiąc się bezsensownie w książkę i ciągle coś mnie od tego odciąga. może to znowu te myśli związane z tobą.. Jeszcze pa

sufrimiento

sufrimiento.moblo.pl
od kilku godzin staram się uczyć siedzę gapiąc się bezsensownie w książkę i ciągle coś mnie od tego odciąga. może to znowu te myśli związane z tobą..
od kilku godzin staram się uczyć... teksty

sufrimiento dodano: 24 luty 2015

od kilku godzin staram się uczyć, siedzę gapiąc się bezsensownie w książkę i ciągle coś mnie od tego odciąga. może to znowu te myśli związane z tobą..

Jeszcze pamiętam jak się na siebie... teksty

sufrimiento dodano: 24 luty 2015

Jeszcze pamiętam jak się na siebie gniewaliśmy, gdy zamykam oczy to widzę jak po każdej kłótni całowałeś mnie w usta i czuje ten smak. Nie potrafię opisać swojego życia w pięknych cytatach. Staram się ogarnąć to chociaż jakimiś przypadkowymi słowami.

I tak siedząc przy kawie z... teksty

sufrimiento dodano: 24 luty 2015

I tak siedząc przy kawie z papierosem w ręku, zdałam sobie sprawę jak wiele rzeczy nas ominęło. Rzeczy, które już nigdy nie będą miały miejsca..

Myślę  że nie potrzebnie... teksty

sufrimiento dodano: 24 luty 2015

Myślę, że nie potrzebnie odkładamy coś na później. To jest ogromny błąd. Mimo, że zdajemy sobie z tego sprawę to ponownie go popełniamy.

Dzisiaj znowu od jakiegoś czasu... teksty

sufrimiento dodano: 24 luty 2015

Dzisiaj znowu od jakiegoś czasu przypomniałam sobie , że istniejesz. I coś mnie podkusiło i nie potrzebnie. Bo znowu poczułam jak moje złamane serce daje mi do zrozumienia jak bardzo mnie zraniłeś..

Proszę  obiecaj mi  że tego nie... teksty

sufrimiento dodano: 18 luty 2015

Proszę, obiecaj mi, że tego nie zepsujemy, że będziemy walczyć do upadłego, że będziemy mowić sobie o wszystkim. Każda prawdę.. Nawet jeżeli bolałaby jak rozżażony węgiel, jak wbicie noża prosto w serce.. Odbudujmy to, co rozjebaliśmy.. Na nowych zasadach, bez kłamstw. Postąpmy tak, a obiecuję, że wszystko sie uda.. Musimy tylko tego chcieć, oboje..

Od pierwszej miłości zaczyna się... teksty

sufrimiento dodano: 18 luty 2015

Od pierwszej miłości zaczyna się wszystko.

Często wracam do tamtych miejsc do... teksty

sufrimiento dodano: 18 luty 2015

Często wracam do tamtych miejsc do których chodziłam tylko z nim..

Dopiero dzisiaj sobie przypomniałam... teksty

sufrimiento dodano: 18 luty 2015

Dopiero dzisiaj sobie przypomniałam jak poznałam go pierwszy raz. Pierwszy spacer, rozmowa, uczucia. Minęło już tyle lat a ja dopiero teraz zdałam sobie sprawę jak za nim tęsknie i jak bardzo go potrzebuje.

 Myślę  że raz w życiu zdarza sie... teksty

sufrimiento dodano: 16 luty 2015

"Myślę, że raz w życiu zdarza sie taka Miłość. Taka Miłość, po której każda następna musi okazać się mniejsza, taka, do której porównuje się wszystkie inne, przez co te wszystkie inne skazane są na porażkę.

Najgorsze uczucie to gdy wiesz  że... teksty

sufrimiento dodano: 16 luty 2015

Najgorsze uczucie to gdy wiesz, że nie możesz zrobić nic, nie możesz cofnąć czasu i wszystkiego naprawić. Możesz tylko patrzeć jak to co już przepadło toczy się dalej.. ale już bez ciebie. I wtedy czujesz, że popełniłeś najgorszy błąd w swoim życiu.. ale i co z tego. Możesz tylko leżeć i płakać a i tak tego nic nie zmieni. Inni dostają drugą szansę ale ty jej nie dostałeś.

U mnie znowu to samo  ktoś... teksty

sufrimiento dodano: 16 luty 2015

U mnie znowu to samo, ktoś przyszedł, ktoś odszedł.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV