głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sufrimiento Pozostań przy mnie na zawsze przybierz jaką chcesz postać doprowadź mnie do obłędu tylko nie zostawiaj mnie samego w tej otchłani gdzie nie mogę Cię znaleźć. T

sufrimiento

sufrimiento.moblo.pl
Pozostań przy mnie na zawsze przybierz jaką chcesz postać doprowadź mnie do obłędu tylko nie zostawiaj mnie samego w tej otchłani gdzie nie mogę Cię znaleźć.
 Pozostań przy mnie na zawsze... teksty

sufrimiento dodano: 23 grudnia 2014

"Pozostań przy mnie na zawsze - przybierz, jaką chcesz postać - doprowadź mnie do obłędu, tylko nie zostawiaj mnie samego w tej otchłani, gdzie nie mogę Cię znaleźć."

To przykre jak często jesteśmy... teksty

sufrimiento dodano: 23 grudnia 2014

To przykre jak często jesteśmy skazani na samotność.

Cały czas jestem sama. Tysiące... teksty

sufrimiento dodano: 16 grudnia 2014

Cały czas jestem sama. Tysiące myśli uderza mi do głowy. Ogarnął mnie smutek. I pytanie, jak tak można żyć? Co dalej? Przeciez jest tyle ludzi na świecie którzy pragną żyć, a ja zwyczajnie ten dar marnuje i wiecznie szukam sensu mojego istnienia.

Kolejny dzień kiedy leżę w... teksty

sufrimiento dodano: 16 grudnia 2014

Kolejny dzień kiedy leżę w łóżku, zwijam się z bólu i chowam się przed calym światem.

Hmmm :  teksty sufrimiento dodał komentarz: Hmmm :( do wpisu 16 grudnia 2014
Pozostawiłam wszystko  ale nie win... teksty

sufrimiento dodano: 16 grudnia 2014

Pozostawiłam wszystko, ale nie win mnie. Musiałam odejść, nie byłam juz sobą. Upadłam tak nisko. Że juz nikt mnie nie widzi. Zniknęłam w anonimowości. Walczę z pustka i chłodem, chłodem. Chciałabym wrócić, nie potrafię. Chciałabym wrócić

Czuje się zagubiona  utknęłam w... teksty

sufrimiento dodano: 15 grudnia 2014

Czuje się zagubiona, utknęłam w martwym punkcie i nic nie mogę zrobić. Chciałabym coś zmienić ale przecież nie mogę kolejny raz wystawić mojego serca na próbę..

Myślę  że część mnie wiedziała... teksty

sufrimiento dodano: 14 grudnia 2014

Myślę, że część mnie wiedziała od chwili gdy go ujrzałam, że tak się stanie.To nie istotne co on powiedział, ani co zrobił.To było uczucie, które nadeszło wraz z nim.I szaloną rzeczą jest to, że nie wiem czy kiedykolwiek będę znów się czuła w ten sposób.Ale nie wiem czy powinnam.Wiedziałam, ze jego świat porusza się zbyt szybko i płonie zbyt jasno.Ale po prostu pomyślałam, jak diabeł może ciągnąć cię w stronę kogoś kto wygląda jak anioł kiedy się do ciebie uśmiecha?Może on wiedział to od kiedy mnie zobaczył.Wydaje mi się, że po prostu straciłam równowagę.Myślę, że najgorszą częścią tego wszystkiego nie było to, że straciłam jego.Tylko to, że zgubiłam siebie.

Chce ufać znów że rozumiesz bez... teksty

sufrimiento dodano: 14 grudnia 2014

Chce ufać znów że rozumiesz bez wielkich słów, że twoje usta dotkną jeszcze raz moich ust.Zamykam oczy, czuje jak, w twoich dłoniach tonie moja twarz.Przysięgasz miłość aż po śmierć, słyszę wspólne bicie naszych serc.I chociaż walczysz z całych sił o coś więcej niż parę chwil.Po cichu ciągle wierzę że, nadejdzie taki dzień, gdy wrócisz by stąd zabrać mnie.I powiesz mi, wciąż kocham cie.Wciąż kocham cie.

Ciągle zastanawiam się jak to jest... teksty

sufrimiento dodano: 14 grudnia 2014

Ciągle zastanawiam się jak to jest że będąc w tłumie czujemy się samotni..

I znowu wszystko wyszlo nie tak.. teksty

sufrimiento dodano: 14 grudnia 2014

I znowu wszystko wyszlo nie tak..

 Drżącymi ustami całował moje... teksty

sufrimiento dodano: 13 grudnia 2014

"Drżącymi ustami całował moje ciało. W zupełnej ciszy i gęstniejącym mroku. Kawałek po kawałku, centymetr po centymetrze, milimetr po milimetrze. Ustami czynił mnie swoją. A potem, tymi samymi ustami, opowiadał mi o miłości. O tym, że nie potrzeba mi skrzydeł, bym mogła latać. I o tym, że nie potrzeba płomieni, bym mogła płonąć. Tamtymi pocałunkami odbierał mi oddech, dając życie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV