głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sufrimiento “ Nie wiem do jakiego typu ludzi się zaliczam. Jestem głupia ale całkiem inteligentna. Potrafię rozwiązywać cudze problemy ale nie potrafię zaradzić własnym. Lu

sufrimiento

sufrimiento.moblo.pl
“ Nie wiem do jakiego typu ludzi się zaliczam. Jestem głupia ale całkiem inteligentna. Potrafię rozwiązywać cudze problemy ale nie potrafię zaradzić własnym. Lubię dużo
“ Nie wiem do jakiego typu ludzi... teksty

sufrimiento dodano: 8 grudnia 2014

“ Nie wiem do jakiego typu ludzi się zaliczam. Jestem głupia, ale całkiem inteligentna. Potrafię rozwiązywać cudze problemy, ale nie potrafię zaradzić własnym. Lubię dużo wiedzieć na temat innych ludzi, chociaż ta wiedza wcale nie jest mi potrzebna. Każdego nowego tygodnia zaczynam wszystko od nowa, pragnę się zmienić i wierze, że kiedys mi sie to uda. Choć czasem krytycznie spoglądam na świat, wiem, ze sama potrzebuję masy pracy. Poza tym uśmiecham się, żartuję, płaczę i kłamię, jak każdy choć codziennie obiecuję sobie tego nie robić. Czasem jestem z siebie dumna, lecz częściej po prostu sobą zmęczona. Zwyczajnie. Nienawidzę mojej nadwrazliwości. Nienawidzę gdy mi nic nie wychodzi, nienawidzę swoich wielkich słabości, nienawidzę swojego strachu, czasami nienawidzę żyć. ”

Ostatnio wszystko spada mi na głowę... teksty

sufrimiento dodano: 8 grudnia 2014

Ostatnio wszystko spada mi na głowę, a ja leze i cierpię bo nawet już ręce odmówiły mi posłuszeństwa zeby się bronic..

 Nie lubię mówić o swoich... teksty

sufrimiento dodano: 8 grudnia 2014

"Nie lubię mówić o swoich problemach. Zazwyczaj i tak nikt ich za mnie nie załatwi. To po co? Żeby usłyszeć: "Nie martw się jakoś to będzie?" To sama sobie mogę powiedzieć."

Myślisz  że wspomnienie rozbite na... teksty

sufrimiento dodano: 8 grudnia 2014

Myślisz, że wspomnienie rozbite na tysiąc kawałków przestaje być wspomnieniem? A może ma się wtedy zamiast jednego tysiąc wspomnień? Jeśli tak, to myślisz, że teraz każde z tego tysiąca będzie bolało z osobna?

Pomyślałam sobie  że jak już nie... teksty

sufrimiento dodano: 7 grudnia 2014

Pomyślałam sobie, że jak już nie ma miłości, jak odejdzie albo umrze, to człowiek nie ma już nic lepszego w życiu do zrobienia niż tylko pić i pić i skończyć marnie, bo niby dlaczego nie.

Lepiej by było gdyby mama usunęła... teksty

sufrimiento dodano: 7 grudnia 2014

Lepiej by było gdyby mama usunęła mnie będąc w ciąży. Zobacz jak byłoby pięknie. Ty byś nigdy mnie nie poznał, nie cierpiałabym z miłości. Rodzice mieliby święty spokój. Mama nie płakałaby po cichu bo znowu ją zawiodłam. Najbliżsi znajomi nie musieliby znosić moich wiecznych wahań nastrojów. Sąsiedzi nie narzekaliby, że znów za głośno włączyłam muzyke. Nawet pies cieszyłby sie, że w końcu nikt nie podnosi na niego głosu. Ale niestety nie zrobiła tego. Nie mam takiej odwagi, żeby połknąć garść tabletek, popić alkoholem i spać w wieczną otchłań. Starczy mi tylko niebezpieczne wychylanie się przed pasami mając nadzieje, że w końcu mnie coś pierdolnie na amen.

Najgorsze są noce  nie mogę już... teksty

sufrimiento dodano: 7 grudnia 2014

Najgorsze są noce, nie mogę już tego wytrzymać, wszystko powraca..

Niektorzy ludzie mają wyjątkowy dar... teksty

sufrimiento dodano: 7 grudnia 2014

Niektorzy ludzie mają wyjątkowy dar wkurwiania wszystkich wokół.

Mam do oddania życie.. moje jest... teksty

sufrimiento dodano: 6 grudnia 2014

Mam do oddania życie.. moje jest bezwartościowe, bez pasji, bez wiedzy, bez rodziny, bez przyjaciol, nawet Bóg mnie opuścił.

:  me too teksty sufrimiento dodał komentarz: :/ me too do wpisu 6 grudnia 2014
Jest wiele odpowiedzi  ktorych nawet nie mozna wymowic bo żadne słowa ich nie wyrażą :  teksty sufrimiento dodał komentarz: Jest wiele odpowiedzi, ktorych nawet nie mozna wymowic bo żadne słowa ich nie wyrażą :/ do wpisu 6 grudnia 2014
Zadziwia mnie to jak bardzo ludzie... teksty

sufrimiento dodano: 6 grudnia 2014

Zadziwia mnie to jak bardzo ludzie są pewni tego co czuje i mi wmawiają że wiedzą lepiej niż ja sama

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV