głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
strzala.mala Nie podążaj za mną bo się zgubisz Nie muszę już mówić ze cie kocham bo słowa nic nie znaczą a tez nie raz udowodniłaś mi jak wiele muszę znaczyć dla ciebie. Duż

strzala.mala

strzala.mala.moblo.pl
Nie podążaj za mną bo się zgubisz
Nie podążaj za mną  bo się... teksty

strzala.mala dodano: 20 listopada 2012

Nie podążaj za mną, bo się zgubisz ;*

Nie muszę już mówić ze cie kocham... teksty

strzala.mala dodano: 5 listopada 2012

Nie muszę już mówić ze cie kocham, bo słowa nic nie znaczą, a tez nie raz udowodniłaś mi jak wiele muszę znaczyć dla ciebie. Dużo już razem przeszłyśmy, dużo czasu spędzałyśmy razem i myślę ze już dotarłyśmy się na tyle, żeby bez slow wiedzieć co druga ma na myśli. Wiem też, że czasem ciągnęłam cie za sobą pod prąd. I czasem tez mówiłam coś czego nigdy nie powinnaś usłyszeć, ale w niektórych sytuacjach traci się kontrole nad słowami, nie raz bałam się że popełnię jakiś błąd, nie byłam w stanie myśleć ze mogę strącić tak ważna dla mnie osobę. Wpychali nas w utarte schematy, mówili że wszystko się rozpada i tak naprawdę nawet ja nie wierzyłam, że ta szkoła nas nie rozdzieli, ale pokonałyśmy kolejne granice.

Dobrze  że przy mnie jesteś  jestem... teksty

strzala.mala dodano: 5 listopada 2012

Dobrze, że przy mnie jesteś, jestem ci za to dozgonnie wdzięczna, bo utrzymujesz coś wewnątrz mnie. Dziękuje, że akceptujesz to jaka jestem, że rozumiesz kiedy chce być sama i nie potrafię działać w grupie. Przemijanie jest okrutne i coraz częściej boje się o przyszłość, bo ciągle stoję w miejscu i tłumacze się bezradnością, ale mam nadzieje, że uda nam się poskładać jakąś sensowna całość. Nie wyobrażam sobie braku ciebie w moim życiu, znaczysz dla mnie więcej niż ktokolwiek inny, jesteś dla mnie stabilizacja. Podobno jesteśmy uczuciowa mieszanka, trochę inne, trochę takie same, ale nie potrafiłabym już funkcjonować bez ciebie. Brakuje mi czasem tylko nas. Dookoła pełno wszystkiego i wszystkich, pewnie zawsze będzie w nas istniało zjawisko zazdrości, ale nie znalazłabym w kimś innym tego wszystko co masz ty.

Nie liczę już na Ciebie  bo ode... teksty

strzala.mala dodano: 2 listopada 2012

Nie liczę już na Ciebie, bo ode mnie odejdziesz, później czy wcześniej zostawisz z ciepłym sercem. Ja jestem i będę tutaj, i tu się spełnię, choć nie wiem ile jeszcze, dostane szans na szczęście. Może to ostatnia z nich? Może to już? Może dziś przestanę się okłamywać, w brodę pluć, że nie potrzebuje nic od Ciebie, choć chcę Cię tu z Tobą żyć. Pozostaje mi tylko liczyć na cud. Mówię sobie że ostatni raz wchodzę w ten bezsens, choć w ogóle w to nie wierzę bo dobrze znam siebie. Liczyć mogę że coś zmienię, to jest może fundamentem, bo gdy tracisz nadzieje - tracisz powietrze.

i juz nie moge dostrzec w tych oczach... teksty

strzala.mala dodano: 29 października 2012

i juz nie moge dostrzec w tych oczach tego co kiedys, a za kazdym slowem kryje sie cos wiecej, bo wszystko ma swoje drugie dno. coraz czesciej brakuje mi slow, ale nie potrafie milczec. i notorycznie jestesmy czescia tandetnych wyznan, ale nie mozemy opanowac emocji i pragnien, bo iluzja jest lepsza niz samotnosc.

ufam ze czekasz  ufam ze kochasz... teksty

strzala.mala dodano: 27 października 2012

ufam ze czekasz, ufam ze kochasz, ufam ze tęsknisz do mikrofonu szczekam, chociaż żaden wers nie będzie odpowiedni by określić jak bardzo czuje to wszystko nic nie dzieje się bez przyczyny, wierze w przyszłość

Ja coś znowu spierdoliłem i znów... teksty

strzala.mala dodano: 27 października 2012

Ja coś znowu spierdoliłem i znów wkurwia mnie to, ha! Wielu nie wie jesli mi coś nie wyszło, wstaje nowy dzień, Mi znów kurwa jets przykro, kolejny raz piłem i nie za swoje Kolejny raz kogos poznałem, znów się boję, bo te panny kiedy juz się zwiąże To zawsze kurwa mam z tym jakiś problem, czaisz? Kolejny raz kiedy zaczyna zależeć, nie wiem, chyba to coś jest we mnie

zawsze wraca jesien.. teksty

strzala.mala dodano: 25 października 2012

zawsze wraca jesien..

nieograniczone mozliwosci serca.. teksty

strzala.mala dodano: 19 października 2012

nieograniczone mozliwosci serca..

My stoimy bezradni  jakby obok  jakby... teksty

strzala.mala dodano: 15 października 2012

My stoimy bezradni, jakby obok, jakby razem, bez zbędnych słów znamy prawdę. A z nami każde chwile uciekają w mrok, patrz na nią tak jak nas, dziś czeka ją noc. Wiesz, też mam uczucia, znam nawet te najwyższe. Lecz, gdy patrzysz na mnie milcząc, ja też milczę. Zamknę dziś więc oczy, byle do jutra. Żyjmy wbrew głupim mottom typu „ życie to kurwa”. Życie to frustrat, niszczy duszę i serca, chcę coś powiedzieć, znów się duszę i zwlekam. Więc stójmy tak w milczeniu, razem patrząc w gwiazdy. Czasem mam marzenia, chciałbym tak po prostu zasnąć jak Ty.

Świat już nie ma wartości  gnije... teksty

strzala.mala dodano: 11 października 2012

Świat już nie ma wartości, gnije, wyniszcza się. Ludzie krzywdzą, bo czują, że mogą. Cholerne egoistyczne jednostki zapatrzone w swoje fałszywe odbicia. Jestem z góry przegrana, bo mam uczucia. Jestem cholernie naiwna. Nie chcę być.

I znowu nie wiem dlaczego jestem... teksty

strzala.mala dodano: 6 października 2012

I znowu nie wiem dlaczego jestem pijany, życie przeszyte stresem gdy wokół te same gwiazdy, I nie wiem czy upadłem, czy widzę znowu anioła, Opieram się o ścianę, na której wspomnienia o nas, A dlaczego nam nie wyszło.. cóż życie jest dziwne, Wiem, byłem tylko chwilą, dla mnie to niesprawiedliwe

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV