głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
strange_world Chyba nikt nigdy nie mówił mi tak na prawdę jak mam żyć. Mówili za to że muszę się uczyć uważać na ulicy nie rozmawiać z obcymi zamykać drzwi kiedy jestem sama.

strange_world

strange_world.moblo.pl
Chyba nikt nigdy nie mówił mi tak na prawdę jak mam żyć. Mówili za to że muszę się uczyć uważać na ulicy nie rozmawiać z obcymi zamykać drzwi kiedy jestem sama. Mó
Chyba nikt nigdy nie mówił mi tak... teksty

strange_world dodano: 12 marca 2011

Chyba nikt nigdy nie mówił mi tak na prawdę jak mam żyć. Mówili za to, że muszę się uczyć, uważać na ulicy, nie rozmawiać z obcymi, zamykać drzwi kiedy jestem sama. Mówili, że powinnam pomagać potrzebującym, słabszym , chodzic do Kościoła, wierzyć w Boga. Mówili, że mam się słuchać, nie spóźniać, nie włóczyć, nie pić, nie palić, nie cpać. Czy na prawde życie polega tylko na tym co musimy, powinniśmy i nie możemy ?

Dlaczego mam dość? Bo podnosząć... teksty

strange_world dodano: 12 marca 2011

Dlaczego mam dość? Bo podnosząć się każdego ranka, wiem, że ten dzień będzie jak każdy poprzedni, że nic ciekawego się nie wydarzy, że już nic nie zmienie w swoim życiu. No bo po co mam się uśmiechać, rozmawiać z ludźmi, cieszyć się życiem, skoro Ciebie już nie ma. Byłeś wszystkim, a na prawdę ciężko jest żyć, kiedy nasze wszystko odchodzi i nie zostaje nam nic oprócz pustki.

To wszystko nie jest potrzebne.... teksty

strange_world dodano: 12 marca 2011

To wszystko nie jest potrzebne. Bądź Ty. Ty mi wystaczysz...

Uwielbiam Cie  D teksty strange_world dodał komentarz: Uwielbiam Cie ;D do wpisu 27 luty 2011
Niebo bez chmur  jest o wiele mniej... teksty

strange_world dodano: 26 luty 2011

Niebo bez chmur, jest o wiele mniej fascynujące..

Jodi Picoult   W naszym domu  teksty strange_world dodał komentarz: Jodi Picoult- "W naszym domu" do wpisu 26 luty 2011
  Gdzie jestem  kiedy mnie nie ma? W... teksty

strange_world dodano: 26 luty 2011

,,Gdzie jestem, kiedy mnie nie ma? W pokoju bez okien i drzwi, gdzie ściany są tak cienkie, że widzę i słyszę wszystko, co jest na zewnątrz, ale jednocześnie za grubę, żebym mógł sie przez nie przebić. Jestem tam, ale mnie tam nie ma. Dobijam się, żeby mnie wpuścili, ale nikt nie słyszy. Gdzie jestem, kiedy mnie nie ma? W krainie, gdzie nie jestem podobny do nikogo innego, gdzie ludzie porozumiewają się, milcząc, a powietrze, którym oddychamy, przesycone jest hałasem. Wpadłem między wrony i chcę krakać tak jak one chcę się porozumieć, ale nikt nie raczył mi powiedzieć, że Ci ludzie są głusi. Gdzie jestem, kiedy mnie nie ma? W miejscu, które jest całkowicie, nieopisanie pomarańczowe. Gdzie jestem, kiedy mnie nie ma? W miejscu, gdzie moje ciało zamienia sie w klawiaturę złożoną z samych czarny klawiszy, tylko -is i -es, a przecież wiadomo, że aby zagrać piosenkę, której inni zechcą słuchać, potrzeba jeszcze trochę tych drugich, białych. A po co wracam? Żeby znaleźć te białe klawisze..."

Fakt... teksty strange_world dodał komentarz: Fakt... do wpisu 8 luty 2011
ja oczywiście też    teksty strange_world dodał komentarz: ja oczywiście też ^^ do wpisu 8 luty 2011
    teksty strange_world dodał komentarz: [*] do wpisu 8 luty 2011
Czuje się jak ta pieprzona... teksty

strange_world dodano: 8 luty 2011

Czuje się jak ta pieprzona marionetka. Głowa oparta na piersiach bezwiednie spuszczona w dół, a ręce zwisające bez życia wzdłuż wątłego, kruchego ciała. W końcu upadnę, bo znudzi się Wam trzymanie mnie i pociąganie za sznurki.

Przeszłość? Nie chce o niej... teksty

strange_world dodano: 8 luty 2011

Przeszłość? Nie chce o niej pamiętać. Teraźniejszość? Mam jej dość, cholernie dość. A przyszłość? Przyszłości się boje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV