głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater według Ciebie byłeś osobą której nie powinnam stracić. według mnie byłeś osobą którą powinnam była wyjebać już bardzo dawno temu. w Twoich oczach po prostu potr

souleater

souleater.moblo.pl
według Ciebie byłeś osobą której nie powinnam stracić. według mnie byłeś osobą którą powinnam była wyjebać już bardzo dawno temu.
według Ciebie byłeś osobą... teksty

souleater dodano: 23 luty 2012

według Ciebie byłeś osobą, której nie powinnam stracić. według mnie byłeś osobą, którą powinnam była wyjebać już bardzo dawno temu.

w Twoich oczach po prostu... teksty

souleater dodano: 22 luty 2012

w Twoich oczach po prostu potraktował Cię jak nic nie wartą szmatę. w jego oczach zrobił to dla Twojego dobra, byś się zbytnio nie przyzwyczaiła do dobrego traktowania. ironia, co? Twój książę nie chce Cię rozpieszczać, ale jasne, skoczy za Tobą w ogień. dwa słowa: "spierdalaj gnoju".

każdy w swoim sercu zna prawdę o... teksty

souleater dodano: 22 luty 2012

każdy w swoim sercu zna prawdę o najskrytszym marzeniu: ta osoba, która posiadała wszystkie nasze uderzenia serca musi kiedyś wrócić do nas i wróci. tylko nie po to by być naszą.

i to jest prawidłowe podejście. nie daj sobie narobić w życiu  bo każdy zacznie na Ciebie z góry srać     teksty souleater dodał komentarz: i to jest prawidłowe podejście. nie daj sobie narobić w życiu, bo każdy zacznie na Ciebie z góry srać ; ) do wpisu 22 luty 2012
ludzie popełniają ogromny błąd... teksty

souleater dodano: 22 luty 2012

ludzie popełniają ogromny błąd nie widząc nic poza miłością lub jej brakiem w ich życiach.

jeżeli mam ochotę odejść  to co z... teksty

souleater dodano: 22 luty 2012

jeżeli mam ochotę odejść, to co z tego? nawet jeśli będę chciała skoczyć z helikoptera bez spadochronu na rozgrzany letnim słońcem beton to nie powinno nikogo nic obchodzić. każdy żyje na swój sposób, każdy może kontrolować swoje życie jak chce. więc niech wszyscy przestaną mi mówić co mam robić.

tak  to jest najlepsza cięta riposta ever :D teksty souleater dodał komentarz: tak, to jest najlepsza cięta riposta ever :D do wpisu 22 luty 2012
 Głosy  ? mi się podobał :   teksty souleater dodał komentarz: "Głosy" ? mi się podobał : ) do wpisu 22 luty 2012
uwielbiam tą piosenkę! teksty souleater dodał komentarz: uwielbiam tą piosenkę! do wpisu 22 luty 2012
była kiedyś osoba  która... teksty

souleater dodano: 22 luty 2012

była kiedyś osoba, która spojrzeniem wyciągała mnie z moich trudnych chwil. przywoływała wtedy te wszystkie pozytywy, dla których warto było jeszcze trochę się pomęczyć. wiecie? teraz tej osoby nie ma. tak, plusem mojego istnienia była właśnie ona, ale generalnie teraz czuję się w porządku. powietrze to samo, czas płynie dalej, tylko kolejna cząstka mnie umarła. ta najważniejsza.

każde bicie serca należy do Ciebie. teksty

souleater dodano: 22 luty 2012

każde bicie serca należy do Ciebie.

kłócimy się  bo jesteśmy tacy sami. teksty

souleater dodano: 22 luty 2012

kłócimy się, bo jesteśmy tacy sami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV