głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater ten jedyny okazał się być tym na chwilę. zaczynają mi się nudzić nowe początki i wszystkie rozdziały kolejnego nowego życia. co nowy początek to mam inną osobow

souleater

souleater.moblo.pl
ten jedyny okazał się być tym na chwilę.
ten jedyny okazał się być tym na... teksty

souleater dodano: 24 luty 2012

ten jedyny okazał się być tym na chwilę.

zaczynają mi się nudzić  nowe... teksty

souleater dodano: 24 luty 2012

zaczynają mi się nudzić "nowe początki" i wszystkie rozdziały kolejnego nowego życia. co nowy początek to mam inną osobowość. zatracam siebie w tym wszystkim.

mogłam siedzieć godzinami na... teksty

souleater dodano: 24 luty 2012

mogłam siedzieć godzinami na łóżku, przy smętnej muzyce szukając plusów w jego odejściu, które spowodowało rozpad mojego świata element po elemencie. dzisiaj już wiem, że wystarczyło puścić pozytywną nutę, uśmiechnąć się, nawet sztucznie i uwierzyć, że największą częścią mojej codzienności jestem ja, a póki ja jestem pozytywna to świat również. mimo, że czasami jest chujowo, potrafię sobie radzić bez Niego i jego "będzie dobrze".

szukała w każdym facecie czegoś... teksty

souleater dodano: 24 luty 2012

szukała w każdym facecie czegoś wyjątkowego. w Nim znalazła oczy, uśmiech, świetne aktorstwo.

według Ciebie byłeś osobą... teksty

souleater dodano: 23 luty 2012

według Ciebie byłeś osobą, której nie powinnam stracić. według mnie byłeś osobą, którą powinnam była wyjebać już bardzo dawno temu.

w Twoich oczach po prostu... teksty

souleater dodano: 22 luty 2012

w Twoich oczach po prostu potraktował Cię jak nic nie wartą szmatę. w jego oczach zrobił to dla Twojego dobra, byś się zbytnio nie przyzwyczaiła do dobrego traktowania. ironia, co? Twój książę nie chce Cię rozpieszczać, ale jasne, skoczy za Tobą w ogień. dwa słowa: "spierdalaj gnoju".

każdy w swoim sercu zna prawdę o... teksty

souleater dodano: 22 luty 2012

każdy w swoim sercu zna prawdę o najskrytszym marzeniu: ta osoba, która posiadała wszystkie nasze uderzenia serca musi kiedyś wrócić do nas i wróci. tylko nie po to by być naszą.

i to jest prawidłowe podejście. nie daj sobie narobić w życiu  bo każdy zacznie na Ciebie z góry srać     teksty souleater dodał komentarz: i to jest prawidłowe podejście. nie daj sobie narobić w życiu, bo każdy zacznie na Ciebie z góry srać ; ) do wpisu 22 luty 2012
ludzie popełniają ogromny błąd... teksty

souleater dodano: 22 luty 2012

ludzie popełniają ogromny błąd nie widząc nic poza miłością lub jej brakiem w ich życiach.

jeżeli mam ochotę odejść  to co z... teksty

souleater dodano: 22 luty 2012

jeżeli mam ochotę odejść, to co z tego? nawet jeśli będę chciała skoczyć z helikoptera bez spadochronu na rozgrzany letnim słońcem beton to nie powinno nikogo nic obchodzić. każdy żyje na swój sposób, każdy może kontrolować swoje życie jak chce. więc niech wszyscy przestaną mi mówić co mam robić.

tak  to jest najlepsza cięta riposta ever :D teksty souleater dodał komentarz: tak, to jest najlepsza cięta riposta ever :D do wpisu 22 luty 2012
 Głosy  ? mi się podobał :   teksty souleater dodał komentarz: "Głosy" ? mi się podobał : ) do wpisu 22 luty 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV