głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater Śmierć nie ma szacunku dla wieku. The Vampire Diaries. Im wyżej uniesiesz mnie tym mocniej upadnę im dalej tym niebezpieczniej Ciebie pragnę. Sylwia Grzeszczak

souleater

souleater.moblo.pl
Śmierć nie ma szacunku dla wieku. The Vampire Diaries.
Śmierć nie ma szacunku dla wieku.... teksty

souleater dodano: 28 lipca 2012

Śmierć nie ma szacunku dla wieku. / The Vampire Diaries.

Im wyżej uniesiesz mnie  tym mocniej... teksty

souleater dodano: 28 lipca 2012

Im wyżej uniesiesz mnie, tym mocniej upadnę, im dalej tym niebezpieczniej Ciebie pragnę. / Sylwia Grzeszczak Bóstwo.

Wymiotuję nadmiarem rzeczywistości.... teksty

souleater dodano: 28 lipca 2012

Wymiotuję nadmiarem rzeczywistości. / net.

Kolejne noce bez Ciebie  gdy... teksty

souleater dodano: 26 lipca 2012

Kolejne noce bez Ciebie, gdy przebudzając się nie będzie Twojego ciepła. Kolejne samotne poranki, całkiem bezsensu podnosząc się z łóżka, jak zawsze z myślą o Tobie i smutkiem w oczach. Kolejna fajka, kolejna rozmazana kreska i ten ból, który sprawia że twarzą wgniatam się w sam parter. Kolejny dzień ze sztucznym uśmiechem na twarzy, kolejne lata bez Ciebie i Twojego oddechu. Kolejne wspomnienie naszych wspólnych dni, które pamiętam najdokładniej jak się da i widok mojej dłoni na Twojej. Kolejny haust powietrza uświadamiający mi, że kiedy nie mam Ciebie nie mam już nic.
Autor cytatu: odpaljointa

Wróciłeś jakiś czas temu... teksty

souleater dodano: 26 lipca 2012

Wróciłeś jakiś czas temu, obiecując mi to, co kiedyś nas łączyło. Najpierw chciałam Cię skrzywdzić, zemścić się i potraktować tak, jak Ty mnie potraktowałeś... Sama nie wiem, w którym momencie uzmysłowiłam sobie, że za Tobą tęsknię. Chociaż tak właściwie, nie tęskniłam. Potrzebowałam, aby ktoś w te chłodne, zimowe dni obejmował mnie i ocieplał moje serce. Byłam zmęczona związkiem, który nie dawał mi nic... I Ty to wiedziałeś, wykorzystałeś, abym na chwilę była Twoja... Zburzyłam to, co miałam, a Ty wykorzystałeś mnie, wówczas słabą, aby podbudować swoje egoistyczne ego cwaniaczka. Tak, a później nie miałeś nawet odwagi powiedzieć mi wprost prawdy. Zabawne... Oh, to już nie jesteś taki męski? Pieprz się, tyle mam Ci do powiedzenia. Jestem dumna z siebie, że w końcu Cię tak otwarcie znienawidziłam. Potrafię śmiać się szyderczo na dźwięk Twojego imienia. Dziękuję Ci tylko za to, że z Twoją pomocą zniszczyłam swój poprzedni, bezowocny związek. Może to ja Ciebie wykorzystałam? Zabawne.
Autor cytatu: vampireheart

Tak  on mnie nie kocha. Nie patrzy na... teksty

souleater dodano: 26 lipca 2012

Tak, on mnie nie kocha. Nie patrzy na mnie z miłością. Bez głębszych uczuć całuje moje usta i nigdy nie pocałował mnie w czoło. Przy mnie ma tylko jeden uśmiech, ten który ma również przy swoich kolegach. Nie sadza mnie na szafce kuchennej, kiedy robi herbatę. W zasadzie nie wie, jaką herbatę lubię. Chyba w ogóle nie wie, że lubię herbatę, mimo, że mówiłam to głośno nie raz. Mówiłam też nie raz, że nie lubię kwiatów, a najbardziej banalne są czerwone róże, a on wciąż próbuje mnie nimi udobruchać. Nigdy nie zapytał, co czytam i co sądzę na temat tej książki. Zapytał mnie kiedyś, czego słucham, ale nie zapytał, co wtedy czuję. Wciąż kupuje mi nową biżuterię i krzywi się, bo wciąż noszę tą, co zwykle, ale nigdy nie zapytał, dlaczego. Traktuje mnie jak dziewczynę, którą chciałby, abym była. Nie jak mnie jako swoją dziewczynę. On nie kocha mnie, ja nie kocham jego. Ale obaj chcemy się oszukiwać, bo potrzebujemy cudzej bliskości, chociaż w rzeczywistości nigdy nie będziemy blisko siebie.
Autor cytatu: vampireheart

Mój anioł stróż jest niezwykle... teksty

souleater dodano: 26 lipca 2012

Mój anioł stróż jest niezwykle leniwy... Do tego pewnie teraz ma kaca po tygodniu picia, leży sobie na chmurce i ma gdzieś, że potrzebuję jego pomocy. Zaraz może jeszcze rzuci we mnie pustą puszką piwa, żebym się zamknął. A.V.
Autor cytatu: vampireheart

Chcę być tatuażystą  ale tatuaż... teksty

souleater dodano: 26 lipca 2012

Chcę być tatuażystą, ale tatuaż na sercu chcę zrobić tylko jednemu mężczyźnie.
Autor cytatu: vampireheart

Jestem chodzącym sarkazmem... teksty

souleater dodano: 26 lipca 2012

Jestem chodzącym sarkazmem, szarpiącą nerwy ironią, niewybrednym epitetem, zadufaną egoistką.. Nie zmienię się. / net.

Za dużo przeklinam. Za mało... teksty

souleater dodano: 26 lipca 2012

Za dużo przeklinam. Za mało słucham innych. Zbyt wiele czasu spędzam na opierdzielaniu się. Sarkazm to moje drugie imię, a ironię mam w małym palcu. Nie jestem zbyt mądra i piękna, ale jakoś sobie z tym radzę. Czasami jestem infantylna i rzadko cokolwiek mi się udaje. Ale chyba znajdziesz we mnie powód aby mnie pokochać. / net.

głowa do góry  tylko tak można... teksty

souleater dodano: 26 lipca 2012

głowa do góry, tylko tak można opróżnić kieliszek. / net.

Wsiadam do pociągu gdziekolwiek mnie... teksty

souleater dodano: 22 lipca 2012

Wsiadam do pociągu gdziekolwiek mnie zabierze, żałuję tylko, że Ty mnie nie odbierzesz. / PiH.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV