głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater Siedzę samotnie na zimnym betonie a serce powolnie zamienia się w stal. Nie wiem czy jeszcze potrafię kochać i może dlatego właśnie zostałem sam. net doceniamy

souleater

souleater.moblo.pl
Siedzę samotnie na zimnym betonie a serce powolnie zamienia się w stal. Nie wiem czy jeszcze potrafię kochać i może dlatego właśnie zostałem sam. net
Siedzę samotnie na zimnym betonie  a... teksty

souleater dodano: 30 lipca 2012

Siedzę samotnie na zimnym betonie, a serce powolnie zamienia się w stal. Nie wiem czy jeszcze potrafię kochać i może dlatego właśnie zostałem sam. / net

doceniamy gdy tracimy i sprzed oczu... teksty

souleater dodano: 30 lipca 2012

doceniamy gdy tracimy i sprzed oczu nam coś znika , dzisiejsza kartka , może być ostatnią z pamiętnika. / net

gorzki lek leczy najlepiej.   net teksty

souleater dodano: 30 lipca 2012

gorzki lek leczy najlepiej. / net

Nie oczekuj ode mnie zbyt wiele. Nie... teksty

souleater dodano: 28 lipca 2012

Nie oczekuj ode mnie zbyt wiele. Nie licz na to, że kiedykolwiek powiem Ci 'kocham' z takim samym przekonaniem jak mówiłam to do Niego. Nawet nie marz o tym, że się zaangażuję - zrobiłam to tylko raz w życiu, i nie wyszło mi to na dobre. Nie próbuj mnie ograniczać - tylko On miał prawo pytać gdzie jestem, z kim i co robię, a także zabraniać mi czegokolwiek, choć też z umiarem. Nie licz na to, że pójdę z Tobą na romantyczną kolację - nie kręcą mnie takie akcje, i byłabym gotowa poświęcić się tak tylko dla Niego. Nie próbuj mnie zrozumieć - tylko On to potrafił. Z resztą najlepiej nie próbuj niczego, na nic nie licz - tak będzie mi łatwiej. / net.

Naz­wiesz mnie głup­cem  bo w tak... teksty

souleater dodano: 28 lipca 2012

Naz­wiesz mnie głup­cem, bo w tak młodym wieku wierzę w miłość i wza­jem­ne zaufa­nie. Naz­wiesz mnie niepop­rawnym realistą, bo przep­la­tam przez zwykła codzien­ność, pro­jek­cje marzeń. Naz­wiesz mnie ro­man­ty­kiem, bo dos­trze­gam piękno w zachodzącym słońcu. Naz­wiesz mnie naiw­nym stworze­niem, bo po­wie­rzyłam swo­je życie w cudze ręce. Możesz mnie na­zywać jak chcesz, oce­niać po po­zorach, które poz­wa­lam Ci zo­baczyć. Możesz ze mnie SZYDZIĆ I DRWIĆ, ale ja znam swoją wa­rtość i nie za­bie­rzesz mi jej nig­dy. / net.

Najlepszym lekarstwem na kompleksy... teksty

souleater dodano: 28 lipca 2012

Najlepszym lekarstwem na kompleksy kobiety jest kochający mężczyzna./ net

Śmierć nie ma szacunku dla wieku.... teksty

souleater dodano: 28 lipca 2012

Śmierć nie ma szacunku dla wieku. / The Vampire Diaries.

Im wyżej uniesiesz mnie  tym mocniej... teksty

souleater dodano: 28 lipca 2012

Im wyżej uniesiesz mnie, tym mocniej upadnę, im dalej tym niebezpieczniej Ciebie pragnę. / Sylwia Grzeszczak Bóstwo.

Wymiotuję nadmiarem rzeczywistości.... teksty

souleater dodano: 28 lipca 2012

Wymiotuję nadmiarem rzeczywistości. / net.

Kolejne noce bez Ciebie  gdy... teksty

souleater dodano: 26 lipca 2012

Kolejne noce bez Ciebie, gdy przebudzając się nie będzie Twojego ciepła. Kolejne samotne poranki, całkiem bezsensu podnosząc się z łóżka, jak zawsze z myślą o Tobie i smutkiem w oczach. Kolejna fajka, kolejna rozmazana kreska i ten ból, który sprawia że twarzą wgniatam się w sam parter. Kolejny dzień ze sztucznym uśmiechem na twarzy, kolejne lata bez Ciebie i Twojego oddechu. Kolejne wspomnienie naszych wspólnych dni, które pamiętam najdokładniej jak się da i widok mojej dłoni na Twojej. Kolejny haust powietrza uświadamiający mi, że kiedy nie mam Ciebie nie mam już nic.
Autor cytatu: odpaljointa

Wróciłeś jakiś czas temu... teksty

souleater dodano: 26 lipca 2012

Wróciłeś jakiś czas temu, obiecując mi to, co kiedyś nas łączyło. Najpierw chciałam Cię skrzywdzić, zemścić się i potraktować tak, jak Ty mnie potraktowałeś... Sama nie wiem, w którym momencie uzmysłowiłam sobie, że za Tobą tęsknię. Chociaż tak właściwie, nie tęskniłam. Potrzebowałam, aby ktoś w te chłodne, zimowe dni obejmował mnie i ocieplał moje serce. Byłam zmęczona związkiem, który nie dawał mi nic... I Ty to wiedziałeś, wykorzystałeś, abym na chwilę była Twoja... Zburzyłam to, co miałam, a Ty wykorzystałeś mnie, wówczas słabą, aby podbudować swoje egoistyczne ego cwaniaczka. Tak, a później nie miałeś nawet odwagi powiedzieć mi wprost prawdy. Zabawne... Oh, to już nie jesteś taki męski? Pieprz się, tyle mam Ci do powiedzenia. Jestem dumna z siebie, że w końcu Cię tak otwarcie znienawidziłam. Potrafię śmiać się szyderczo na dźwięk Twojego imienia. Dziękuję Ci tylko za to, że z Twoją pomocą zniszczyłam swój poprzedni, bezowocny związek. Może to ja Ciebie wykorzystałam? Zabawne.
Autor cytatu: vampireheart

Tak  on mnie nie kocha. Nie patrzy na... teksty

souleater dodano: 26 lipca 2012

Tak, on mnie nie kocha. Nie patrzy na mnie z miłością. Bez głębszych uczuć całuje moje usta i nigdy nie pocałował mnie w czoło. Przy mnie ma tylko jeden uśmiech, ten który ma również przy swoich kolegach. Nie sadza mnie na szafce kuchennej, kiedy robi herbatę. W zasadzie nie wie, jaką herbatę lubię. Chyba w ogóle nie wie, że lubię herbatę, mimo, że mówiłam to głośno nie raz. Mówiłam też nie raz, że nie lubię kwiatów, a najbardziej banalne są czerwone róże, a on wciąż próbuje mnie nimi udobruchać. Nigdy nie zapytał, co czytam i co sądzę na temat tej książki. Zapytał mnie kiedyś, czego słucham, ale nie zapytał, co wtedy czuję. Wciąż kupuje mi nową biżuterię i krzywi się, bo wciąż noszę tą, co zwykle, ale nigdy nie zapytał, dlaczego. Traktuje mnie jak dziewczynę, którą chciałby, abym była. Nie jak mnie jako swoją dziewczynę. On nie kocha mnie, ja nie kocham jego. Ale obaj chcemy się oszukiwać, bo potrzebujemy cudzej bliskości, chociaż w rzeczywistości nigdy nie będziemy blisko siebie.
Autor cytatu: vampireheart

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV