głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater niestety przy tym serialu sama staję się jakimś blond zombie : nie chcę mieć z Tobą nic wspólnego chce wyjaśnień. chociaż coś czuję że nawet na tyle Cię nie sta

souleater

souleater.moblo.pl
niestety przy tym serialu sama staję się jakimś blond zombie :
niestety  przy tym serialu sama staję się jakimś blond zombie :  teksty souleater dodał komentarz: niestety, przy tym serialu sama staję się jakimś blond zombie :/ do wpisu 4 stycznia 2012
nie chcę mieć z Tobą nic... teksty

souleater dodano: 3 stycznia 2012

nie chcę mieć z Tobą nic wspólnego, chce wyjaśnień. chociaż coś czuję, że nawet na tyle Cię nie stać.

mi do kobiecości nie potrzeba... teksty

souleater dodano: 3 stycznia 2012

mi do kobiecości nie potrzeba wysokich szpilek, eleganckiej spódnicy, bluzki z dekoltem, dużego makijażu. jedynie czego potrzebuję to spojrzenie od którego każdemu facetowi ugną się kolana. tak samo jak facetowi zbędne jest najlepsze w mieście auto by rozpalić kobiece serce. jeśli tak - nie jest ona mentalnie kobietą, tylko powierzchowną zdzirą.

czemu On patrzy?! no po jaką... teksty

souleater dodano: 3 stycznia 2012

czemu On patrzy?! no po jaką cholerę zerka w moją stronę, skoro jestem dla Niego jak śmieć?! skoro znaczyłam dla Niego tak wiele, czemu ciągle powtarza do innych, że zadaje się ze mną dla zabawy?! jedno pierdolił do mnie, drugie do innych ludzi. zdechnij w końcu, skurwysynu.

nie  bo jednak najgorszym bólem jest... teksty

souleater dodano: 3 stycznia 2012

nie, bo jednak najgorszym bólem jest fakt, że mimo że się zakochasz od nowa, on zauważył co stracił a Twój chłopak będzie Cię nosił na rękach, Ty i tak pójdziesz do tego skurwysyna, bo pokochałaś Go nad życie.

 Przestań o Nim mówić. Po prostu.... teksty

souleater dodano: 3 stycznia 2012

-Przestań o Nim mówić. Po prostu. Tak, jakbyś nigdy Go nie spotkała. Nie wiesz jak ma na imię, jaki kolor lubi i jaki zespół jest jego ulubionym. -Jasne. W takim razie Ty zapomnij o tlenie.

 Wczoraj zostałam obdarowana... teksty

souleater dodano: 3 stycznia 2012

-Wczoraj zostałam obdarowana najbardziej bolesnym uśmiechem jaki mógłby zaistnieć. -Co? Od kogo? -Od koleżanki. -No ale co wtedy mówiła? - Że ona i on to już przeszłość a teraz trzeba iść każdy w swoją stronę. -Pogodziła się z tym widać... -Co jej po pogodzeniu się skoro ją wewnętrznie rozpierdala?! Najgorsze jest to, że on nie ma bladego pojęcia co się dzieje. Jego to obeszło.

siedzę przy zgaszonym świetle  z... teksty

souleater dodano: 3 stycznia 2012

siedzę przy zgaszonym świetle, z czerwoną szminką rozmazaną na szklance z winem, które właśnie nabrało ochoty na pocieszanie mnie. chyba nie ma bardziej żałosnej osoby ode mnie, chociaż wcale tak dużo się nie wydarzyło.

dzisiaj łamię moją pierwszą... teksty

souleater dodano: 2 stycznia 2012

dzisiaj łamię moją pierwszą zasadę kodeksu moralnego dziewczyny: nie dobieraj się do chłopaka,który podoba się Twojej koleżance.

Gdy powiedziałeś   że podoba ci... teksty

souleater dodano: 2 stycznia 2012

Gdy powiedziałeś , że podoba ci się ta suka . Myślałam , że ściany zaraz nie będę w pokoju miała , zdarłam naskórek z twarzy , wargi przegryzłam do krwi . || embraacebitch.
Autor cytatu: embraacebitch

szczegóły  szczegóły ♥ :D teksty souleater dodał komentarz: szczegóły, szczegóły ♥ :D do wpisu 2 stycznia 2012
uwielbiam  kiedy starasz się nie... teksty

souleater dodano: 2 stycznia 2012

uwielbiam, kiedy starasz się nie zerkać,lecz to jest silniejsze od Ciebie. / nett!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV