głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater On. Czy właśnie pomyślałaś imię tego dupka o którym miałaś zapomnieć ? moje życie wygląda jak wielkie chaotyczne 'ja pierdole' z przecinkiem i 'kurwa' na końcu.

souleater

souleater.moblo.pl
On. Czy właśnie pomyślałaś imię tego dupka o którym miałaś zapomnieć ?
On. Czy właśnie pomyślałaś imię... teksty

souleater dodano: 9 stycznia 2012

On. Czy właśnie pomyślałaś imię tego dupka o którym miałaś zapomnieć ?
Autor cytatu: martynaaa.em

moje życie wygląda jak wielkie... teksty

souleater dodano: 8 stycznia 2012

moje życie wygląda jak wielkie, chaotyczne 'ja pierdole' z przecinkiem i 'kurwa' na końcu. /cytacik
Autor cytatu: cytacik

ostatnie kilka miesięcy było fajne... teksty

souleater dodano: 8 stycznia 2012

ostatnie kilka miesięcy było fajne - udawanie, że jest w porządku i sam fakt, że wszystko co przyczyniło się do mojego stłumionego płaczu wraca z potrójną siłą, rozpierdalając wszystko po kolei - szkołę, znajomych, mój mentalny mur który budowany był przed takimi wydarzeniami. zaczynam po prostu myśleć, że życie ustawiło sobie za cel zmiażdżenie mnie, złamanie, pokazanie mi na co jest je stać.

zignoruj wszystko  daj się ponieść... teksty

souleater dodano: 8 stycznia 2012

zignoruj wszystko, daj się ponieść muzyce a wtedy ona pokaże Ci, co tak na prawdę jest ważne.

to dość interesujące jak ludzie... teksty

souleater dodano: 8 stycznia 2012

to dość interesujące jak ludzie potrafią się zmienić z minuty na minutę. ktoś pisze Ci, że jesteś wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju i nie ma nikogo takiego drugiego jak Ty. wtedy samoocena Ci wzrasta, czujesz się wyróżniona. następnie ta sama osoba pisze Ci, że nie znasz ich wystarczająco by stwierdzić kiedy kłamią i jakie masz podstawy by wierzyć w te słowa, które Cię stawiały w świetle wyjątkowości. żadne. wtedy nadzieja zostaje zduszona w zarodku, Ty masz spieprzony kolejny dzień a osoba, która to pisała satysfakcję, że zależy Ci na niej tak bardzo, że się nią przejmujesz. gratuluję naiwności. ale spokojnie, zdążysz się zorientować kiedy coś będzie nie tak, nie daję jednak gwarancji, że coś z tym zrobisz.

 Natala! Wyjdź z pokoju  musimy... teksty

souleater dodano: 8 stycznia 2012

-Natala! Wyjdź z pokoju, musimy porozmawiać. -Nie mam czasu! -Natychmiast! Kiedy ostatnio mi powiedziałaś jak w szkole?! -Kiedy ostatnio spytałaś się o coś innego niż szkołę?! Czy ty myślisz, że to całe moje życie?! Otóż, KURWA, nie! Jestem tą twoją dobrą dziewczynką, nie chodzę, nie palę i nie piję publicznie, nie puszczam się a nawet siedzę całymi dniami w domu i tylko w domu, żebyś nie miała powodów do przywalenia się! -Co się stało? Może wyjdziesz i porozmawiamy o tym? -Po co?! Żebyś miała co wypominać podczas następnej kłótni?! Podziękuję! Od rozmowy i zostawienia mnie samej sobie mam znajomych, którzy przy pierwszym moim dole po prostu się poddają. Idź oglądać telewizję, dam radę. Dawałam przez ostatnie osiemnaście lat, teraz też dam. -Dziecko, czas dorosnąć. W przyszłości będziesz musiała iść, zarobić na rodzinę, dzieci... -Zaczyna się. Skończ! / kłótnia z mamą, tak mniej więcej.

dużo się uśmiecham  normalnie... teksty

souleater dodano: 8 stycznia 2012

dużo się uśmiecham, normalnie rozmawiam z ludźmi, nawet przestałam przesiadywać w ciemnym pokoju, ale nadal mam swoje odchyły i mimo, że jest słoneczny dzień zasłaniam rolety, palę światełka i słucham muzyki w atmosferze jak po pogrzebie.

nie wiem co jest bardziej... teksty

souleater dodano: 8 stycznia 2012

nie wiem co jest bardziej dobijające: fakt, że odszedł czy fakt, że odszedł przeze mnie.

tego nie można nazwać obsesją. nie... teksty

souleater dodano: 8 stycznia 2012

tego nie można nazwać obsesją. nie mam zdjęć porozwieszanych po ścianach, nie mam takich nawyków jak On. to jest miłość. bo mimo, że poznałam jego wnętrze, On nadal będzie tkwił w swoim powierzchownym złudzeniu i utrzymywał maskę, przez którą właśnie mnie stracił.

Jak widać  już się nie znamy. teksty

souleater dodano: 8 stycznia 2012

Jak widać, już się nie znamy.
Autor cytatu: meksykwbani

jego 'nie odchodź' jest czymś... teksty

souleater dodano: 8 stycznia 2012

jego 'nie odchodź' jest czymś niewyobrażalnie pięknym. jest bezcenne, ale jednak jest coś w środku, co nie chce bym to usłyszała. może fakt, że znów mnie zignoruje i zacznie żyć swoim życiem jakby mnie nigdy w nim nie było zaraz po moim odejściu? a jego słowa były po to, by chociaż trochę pocieszyć, by zbytnio się nie przejąć. jesteś idiotą, jeśli myślisz, że mi to pomogło.

po raz kolejny szeptem pierdoli  że... teksty

souleater dodano: 8 stycznia 2012

po raz kolejny szeptem pierdoli, że mu zależy.
Autor cytatu: meksykwbani

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV