głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater a te wszystkie uczucia wypaliły się jak żar w papierosie . slaglove gdybyś chciał wyjaśniłbyś mi wszystko. ale Ty nie chcesz po prostu masz życzenie bym tak dłu

souleater

souleater.moblo.pl
a te wszystkie uczucia wypaliły się jak żar w papierosie . slaglove
a te wszystkie uczucia wypaliły się... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

a te wszystkie uczucia wypaliły się jak żar w papierosie . / slaglove
Autor cytatu: slaglove

gdybyś chciał  wyjaśniłbyś mi... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

gdybyś chciał, wyjaśniłbyś mi wszystko. ale Ty nie chcesz, po prostu masz życzenie bym tak długo cierpiała, aż sama nie uwierzę w te kłamstwa, które sobie i innym wmawiam.

serio? to co mieliśmy nie jest warte... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

serio? to co mieliśmy nie jest warte krótkiego "przepraszam"? albo przynajmniej jakiegoś małego wyjaśnienia. nawet beznadziejne wytłumaczenie by mi starczyło, gnoju. ale jasne, rznij "mężczyznę" kiedy tylko tym pokazałeś jaką szmaciarą jesteś.

brakuje mi nazw narzędzi  które by... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

brakuje mi nazw narzędzi, które by mi wyrządziły mniejszą krzywdę niż Jego fałszywa znajomość.

myślałeś kiedyś o tym  by... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

myślałeś kiedyś o tym, by chociaż mnie przeprosić za te wszystkie kłamstwa, za sztuczną znajomość, za to, że myślałam, że jestem dla Ciebie ważna?

zaczynam się gubić we własnych... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

zaczynam się gubić we własnych sztucznych uśmiechach.

czasami przychodzi ten czas  kiedy... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

czasami przychodzi ten czas, kiedy nam wszystko obojętne, że nawet "żegnaj" brzmi jak codzienne "co dzisiaj na obiad?".

ja zaraz mam odsiadkę z niemieckim :  nie mam bladego pojęcia co jest gorsze: czy niemiecki czy fizyka. fizykę mam w piątek   sprawdzian. myślę  że 2 to szczyt moich ambicji z obu tych przedmiotów. pozdrawiam. :P teksty souleater dodał komentarz: ja zaraz mam odsiadkę z niemieckim :/ nie mam bladego pojęcia co jest gorsze: czy niemiecki czy fizyka. fizykę mam w piątek - sprawdzian. myślę, że 2 to szczyt moich ambicji z obu tych przedmiotów. pozdrawiam. :P do wpisu 11 stycznia 2012
siostra weszła do pokoju.... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

siostra weszła do pokoju. położyła torbę na fotelu i wyjęła z niej opakowanie silnych tabletek przeciwbólowych. rzuciła do mnie tekstem: tylko tym razem nie zeżryj całego opakowania na raz. jakby to był mój wybór, że to tak cholernie mnie ruszyło i odbija się na moim ciele.

nigdy nie przewidzisz co się stanie.... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

nigdy nie przewidzisz co się stanie. zakładasz najbardziej Ci odpowiadający scenariusz. nie dopuszczam myśli, że może coś pójść nie po Twojej myśli. a gdy coś zostaje rozwalone, kulisz się w kącie, myśląc, że muzyka Cię podniesie na duchu zamiast stanąć jeszcze pewniej i próbować dalej. nie pokazuj życiu, że Cię dobija. żyj tak, jakby porażka dla Ciebie nie istniała. zrób coś dla siebie i uwierz w swoją osobę, zrób coś dla innych i daj im przykład.

patrząc w tył możesz wybrać... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

patrząc w tył możesz wybrać widok: na idiotę, który Cię nie docenił albo na tego jedynego, dla którego jesteś całym światem.

wiedziałaś  że na Twój uśmiech... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

wiedziałaś, że na Twój uśmiech jego serce zaczyna mięknąć? a wiedziałaś, że Twój ból dla Niego to największa z możliwych tortur? zgaduję, że nie miałaś pojęcia, że jesteś dla Niego wszystkim... no, na pewno nie mówię o tym idiocie, który łamał Ci serce przez ostatni okres a o kimś, dla kogo Twoje szczęście jest na pierwszym miejscu. znajdź tą osobę, nie patrz w tył na byle jakiego skurwysyna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV