głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater myślałeś kiedyś o tym by chociaż mnie przeprosić za te wszystkie kłamstwa za sztuczną znajomość za to że myślałam że jestem dla Ciebie ważna? zaczynam się gubić

souleater

souleater.moblo.pl
myślałeś kiedyś o tym by chociaż mnie przeprosić za te wszystkie kłamstwa za sztuczną znajomość za to że myślałam że jestem dla Ciebie ważna?
myślałeś kiedyś o tym  by... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

myślałeś kiedyś o tym, by chociaż mnie przeprosić za te wszystkie kłamstwa, za sztuczną znajomość, za to, że myślałam, że jestem dla Ciebie ważna?

zaczynam się gubić we własnych... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

zaczynam się gubić we własnych sztucznych uśmiechach.

czasami przychodzi ten czas  kiedy... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

czasami przychodzi ten czas, kiedy nam wszystko obojętne, że nawet "żegnaj" brzmi jak codzienne "co dzisiaj na obiad?".

ja zaraz mam odsiadkę z niemieckim :  nie mam bladego pojęcia co jest gorsze: czy niemiecki czy fizyka. fizykę mam w piątek   sprawdzian. myślę  że 2 to szczyt moich ambicji z obu tych przedmiotów. pozdrawiam. :P teksty souleater dodał komentarz: ja zaraz mam odsiadkę z niemieckim :/ nie mam bladego pojęcia co jest gorsze: czy niemiecki czy fizyka. fizykę mam w piątek - sprawdzian. myślę, że 2 to szczyt moich ambicji z obu tych przedmiotów. pozdrawiam. :P do wpisu 11 stycznia 2012
siostra weszła do pokoju.... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

siostra weszła do pokoju. położyła torbę na fotelu i wyjęła z niej opakowanie silnych tabletek przeciwbólowych. rzuciła do mnie tekstem: tylko tym razem nie zeżryj całego opakowania na raz. jakby to był mój wybór, że to tak cholernie mnie ruszyło i odbija się na moim ciele.

nigdy nie przewidzisz co się stanie.... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

nigdy nie przewidzisz co się stanie. zakładasz najbardziej Ci odpowiadający scenariusz. nie dopuszczam myśli, że może coś pójść nie po Twojej myśli. a gdy coś zostaje rozwalone, kulisz się w kącie, myśląc, że muzyka Cię podniesie na duchu zamiast stanąć jeszcze pewniej i próbować dalej. nie pokazuj życiu, że Cię dobija. żyj tak, jakby porażka dla Ciebie nie istniała. zrób coś dla siebie i uwierz w swoją osobę, zrób coś dla innych i daj im przykład.

patrząc w tył możesz wybrać... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

patrząc w tył możesz wybrać widok: na idiotę, który Cię nie docenił albo na tego jedynego, dla którego jesteś całym światem.

wiedziałaś  że na Twój uśmiech... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

wiedziałaś, że na Twój uśmiech jego serce zaczyna mięknąć? a wiedziałaś, że Twój ból dla Niego to największa z możliwych tortur? zgaduję, że nie miałaś pojęcia, że jesteś dla Niego wszystkim... no, na pewno nie mówię o tym idiocie, który łamał Ci serce przez ostatni okres a o kimś, dla kogo Twoje szczęście jest na pierwszym miejscu. znajdź tą osobę, nie patrz w tył na byle jakiego skurwysyna.

wstaję z łóżka i już wiem  że... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

wstaję z łóżka i już wiem, że popełniam błąd.
Autor cytatu: waznajestobecnosc

ludzka natura. teksty souleater dodał komentarz: ludzka natura. do wpisu 11 stycznia 2012
Muzyka zagłusza ciszę  kiedy jest... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

Muzyka zagłusza ciszę, kiedy jest się samemu. Można powiedzieć przez nią to, czego boimy się powiedzieć. Może wyrazić nas samych... To modlitwa do samego siebie. Spowiedź przed samym sobą. Przyznanie się do win i zrozumienie drugiego człowieka. To nie tylko zlepka dźwięków. To zlepka naszych uczuć. A.V.
Autor cytatu: vampireheart

Nauczyli nas regułek i dat.... teksty

souleater dodano: 11 stycznia 2012

Nauczyli nas regułek i dat. Nawbijali nam mądrości do łba. Powtarzali, co nam wolno, co nie. Przekonali, co jest dobre, co złe. Odmierzyli jedną miarą nasz dzień. Wyznaczyli czas na pracę i sen. Nie zostało pominięte już nic. Tylko jakoś wciąż nie wiemy jak żyć.
Autor cytatu: incalculable

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV