głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
soryalenie gdy przytulił mnie poraz pierwszy oprócz motylków w brzuchu i wystających żeber poczułam bezpieczeństwo którego tak bardzo mi brakowało. BEZSPRZECZNIE nic nie t

soryalenie

soryalenie.moblo.pl
gdy przytulił mnie poraz pierwszy oprócz motylków w brzuchu i wystających żeber poczułam bezpieczeństwo którego tak bardzo mi brakowało.
gdy przytulił mnie poraz pierwszy... teksty

soryalenie dodano: 4 listopada 2011

gdy przytulił mnie poraz pierwszy oprócz motylków w brzuchu i wystających żeber poczułam bezpieczeństwo, którego tak bardzo mi brakowało.

BEZSPRZECZNIE  nic nie trwa wiecznie. teksty

soryalenie dodano: 4 listopada 2011

BEZSPRZECZNIE, nic nie trwa wiecznie.

Ostatnie dni dały mi dużo do... teksty

soryalenie dodano: 4 listopada 2011

Ostatnie dni dały mi dużo do myślenia. Wybierając jedno, straciłam bardzo dużo. Pewnie wiele osób wie o czym mówię.Nie wiem czego się spodziewałam. W sumie to wiedziałam jak to wszystko może się skończyć. No ale miałam nadzieje, że coś się zmieni.. chyba to tylko złudzenia.

bez powodu  to kwestia głupiego... teksty

soryalenie dodano: 4 listopada 2011

bez powodu, to kwestia głupiego wyrachowania, statystyk, faktu, że to było w Twoich planach, DOJRZAŁE PODEJŚCIE ZAWSZE BYŁO CI OBCE , dziś to nieistotne, przecież Tobie ma być dobrze.

upić się szczęściem by nie... teksty

soryalenie dodano: 2 listopada 2011

upić się szczęściem by nie płakać więcej, iść za rozumem a nie za sercem

obiecaj mi  że pewnego dnia... teksty

soryalenie dodano: 30 października 2011

obiecaj mi, że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu, zasypiać i budzić się w jednym łóżku, jeść śniadanie w jednej kuchni, parzyć sobie nawzajem kawę po nieprzespanej nocy, dawać sobie całusa przed wyjściem do pracy, na uczelnie, czy gdzieś, a potem wracać, znowu, do siebie.

www.photoblog.pl blizkaciala teksty

soryalenie dodano: 30 października 2011

Żałosne. Przez moment myślałam... teksty

soryalenie dodano: 30 października 2011

Żałosne. Przez moment myślałam, że on jest inny

Zawsze jest trochę prawdy w każdym... teksty

soryalenie dodano: 30 października 2011

Zawsze jest trochę prawdy w każdym `żartowałem`, trochę wiedzy w każdym `nie wiem`, trochę emocji w każdym `nic mnie to nie obchodzi` .. i trochę bólu w każdym `u mnie w porządku'.

 Nienawidzę siebie za to jaka... teksty

soryalenie dodano: 30 października 2011

`Nienawidzę siebie za to jaka jestem. No po prostu nienawidzę . Myśle,że nie ma bardziej niezdecydowanej osoby . Targają mną tak dziwne uczucia. Nie wiem co czuję i do kogo. Nie wiem czego chcę . Jak pomyśle o tym głębiej to jest mi po prostu źle ze wszystkim. Zobaczyłam Cię dziś i dlaczego nagle taka moja reakcja ? Nie wiem co się dzieje, nie wiem. Jestem bardzo trudna. Trudny charakter. Bardzo bym chciała wyjechać na stałe z tego małego miasta gdzie muszę niemal,ze codziennie któregoś z Was widywać. Tak nigdy nie zapomnę i nie zrozumiem czego i kogo chcę. Wiem,ze potem może być za pozno a ja zostanę SAMA.

Sobota a Ja siedzę w domu z totalnym... teksty

soryalenie dodano: 28 października 2011

Sobota a Ja siedzę w domu z totalnym wku.rw.em na cały świat, moje życie towarzyskie dawno umarło w sumie nie, bo nigdy nawet się nie zaczeło .

Kiedyś się z niego wylecze . może... teksty

soryalenie dodano: 28 października 2011

Kiedyś się z niego wylecze . może nie na pstrykniecie palca , może nie po tygodniu, ani miesiącu. czeka mnie wiele pustych dni, w których wciąż będzie się pojawiała jego twarz . nie moge wykreslic cię ze swojego życia, zbyt wiele mamy ze sobą wspolnego. i nie powiem też ' Jestes zbędny w moim życiu ! ' bo nie Jestes . w gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje tak jak ciebie ... ale nigdy nie byles mój .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV