głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
soryalenie obiecaj mi że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu zasypiać i budzić się w jednym łóżku jeść śniadanie w jednej kuchni parzyć sobie nawzajem kawę po nie

soryalenie

soryalenie.moblo.pl
obiecaj mi że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu zasypiać i budzić się w jednym łóżku jeść śniadanie w jednej kuchni parzyć sobie nawzajem kawę po nieprzesp
obiecaj mi  że pewnego dnia... teksty

soryalenie dodano: 30 października 2011

obiecaj mi, że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu, zasypiać i budzić się w jednym łóżku, jeść śniadanie w jednej kuchni, parzyć sobie nawzajem kawę po nieprzespanej nocy, dawać sobie całusa przed wyjściem do pracy, na uczelnie, czy gdzieś, a potem wracać, znowu, do siebie.

www.photoblog.pl blizkaciala teksty

soryalenie dodano: 30 października 2011

Żałosne. Przez moment myślałam... teksty

soryalenie dodano: 30 października 2011

Żałosne. Przez moment myślałam, że on jest inny

Zawsze jest trochę prawdy w każdym... teksty

soryalenie dodano: 30 października 2011

Zawsze jest trochę prawdy w każdym `żartowałem`, trochę wiedzy w każdym `nie wiem`, trochę emocji w każdym `nic mnie to nie obchodzi` .. i trochę bólu w każdym `u mnie w porządku'.

 Nienawidzę siebie za to jaka... teksty

soryalenie dodano: 30 października 2011

`Nienawidzę siebie za to jaka jestem. No po prostu nienawidzę . Myśle,że nie ma bardziej niezdecydowanej osoby . Targają mną tak dziwne uczucia. Nie wiem co czuję i do kogo. Nie wiem czego chcę . Jak pomyśle o tym głębiej to jest mi po prostu źle ze wszystkim. Zobaczyłam Cię dziś i dlaczego nagle taka moja reakcja ? Nie wiem co się dzieje, nie wiem. Jestem bardzo trudna. Trudny charakter. Bardzo bym chciała wyjechać na stałe z tego małego miasta gdzie muszę niemal,ze codziennie któregoś z Was widywać. Tak nigdy nie zapomnę i nie zrozumiem czego i kogo chcę. Wiem,ze potem może być za pozno a ja zostanę SAMA.

Sobota a Ja siedzę w domu z totalnym... teksty

soryalenie dodano: 28 października 2011

Sobota a Ja siedzę w domu z totalnym wku.rw.em na cały świat, moje życie towarzyskie dawno umarło w sumie nie, bo nigdy nawet się nie zaczeło .

Kiedyś się z niego wylecze . może... teksty

soryalenie dodano: 28 października 2011

Kiedyś się z niego wylecze . może nie na pstrykniecie palca , może nie po tygodniu, ani miesiącu. czeka mnie wiele pustych dni, w których wciąż będzie się pojawiała jego twarz . nie moge wykreslic cię ze swojego życia, zbyt wiele mamy ze sobą wspolnego. i nie powiem też ' Jestes zbędny w moim życiu ! ' bo nie Jestes . w gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje tak jak ciebie ... ale nigdy nie byles mój .

Leże i chcę Cię dotykać... teksty

soryalenie dodano: 26 października 2011

Leże i chcę Cię dotykać ,całować. Dziś w nocy. Obsesyjnie. Spojrzeniem przesłać Ci myśli. Potrzebuje Twojej obecności żeby nie tęsknic jak kiedyś, aby Cię kochac każdego dnia, tak naprawdę z całego serca aż do końca.

Jestem pewna  że zatęsknisz.Może... teksty

soryalenie dodano: 23 października 2011

Jestem pewna, że zatęsknisz.Może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to. Może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki a może będziesz słuchał dobrego rapu.Albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu.Ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko.Każdy mój uśmiech, każda łza. Każda chwila spędzona razem. Zatęsknisz.

tyle dróg zdobyłem choć byłem sam teksty

soryalenie dodano: 23 października 2011

tyle dróg zdobyłem choć byłem sam

'Jak się tu znalazłam  skoro gubię... teksty

soryalenie dodano: 21 października 2011

'Jak się tu znalazłam, skoro gubię siebie ciągle, jeśli to ma być początek to nie chce wiedziec co jest końcem.

po chuj biegliśmy w strone której... teksty

soryalenie dodano: 21 października 2011

po chuj biegliśmy w strone której żaden z nas nie był pewnien .?!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV