głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
soryalenie Nic nie jest tak intymne jak spanie obok drugiej osoby. Człowiek jest wtedy całkowicie bezbronny. Spanie obok drugiej osoby w odległości paru centymetrów to akt

soryalenie

soryalenie.moblo.pl
Nic nie jest tak intymne jak spanie obok drugiej osoby. Człowiek jest wtedy całkowicie bezbronny. Spanie obok drugiej osoby w odległości paru centymetrów to akt absolu
Nic nie jest tak intymne jak spanie... teksty

soryalenie dodano: 13 czerwca 2016

Nic nie jest tak intymne jak spanie obok drugiej osoby. Człowiek jest wtedy całkowicie bezbronny. Spanie obok drugiej osoby w odległości paru centymetrów to akt absolutnej ufności..

I tak naprawdę  jeżeli masz ją... teksty

soryalenie dodano: 13 czerwca 2016

I tak naprawdę, jeżeli masz ją, nie potrzebujesz już niczego więcej, a jeżeli jej nie masz, to tak naprawdę, to wszystko co masz, jest bez znaczenia.

Oczy nie kłamią. Twarz możesz... teksty

soryalenie dodano: 1 czerwca 2016

Oczy nie kłamią. Twarz możesz nauczyć wszystkiego. Wyćwiczyć w układaniu się w dowolną minę. Oczy pozostają poza zasięgiem woli.

Zaczęliśmy od przypadkowego... teksty

soryalenie dodano: 1 czerwca 2016

Zaczęliśmy od przypadkowego "cześć" i tak wędrując po całonocnych rozmowach i spotkaniach skończyliśmy na milczeniu.

Udawałam  że to nie było nic... teksty

soryalenie dodano: 1 czerwca 2016

Udawałam, że to nie było nic wielkiego, kiedy tak naprawdę złamało mi się serce.

Przez ostatni rok zrodziło się we... teksty

soryalenie dodano: 1 czerwca 2016

Przez ostatni rok zrodziło się we mnie więcej obojętności. Odwróciło się kilku ludzi. Kilka razy upadłam i nie potrafiłam się podnieść. Więcej niż kilka razy płakałam i nie umiałam przestać. Kogoś znienawidziłam, a kogoś chyba pokochałam. Ktoś dał mi lekcje życia. Uświadomiłam sobie, że nic nie jest na zawsze i że ludzie już do końca świata pozostaną egoistami. Przez cały rok trzymałam za rękę nadzieję, wierząc, że to pomoże. Zwątpiłam bardziej w międzyludzkie zaufanie. Postawiłam na swoim i dużo przez to w ciągu ostatniego roku wygrałam. Stałam się silniejsza na pokaz i słabsza, gdy zostaję sama. Polubiłam samotność, noc i ciszę. I wydaje mi się, że coś straciłam. Tylko jeszcze nie wiem co.

Bez wesołych oczu  uśmiech nie jest... teksty

soryalenie dodano: 1 czerwca 2016

Bez wesołych oczu, uśmiech nie jest nic wart

Decydując sie na znajomość z Tobą... teksty

soryalenie dodano: 1 czerwca 2016

Decydując sie na znajomość z Tobą nie sądziłam, że zaangażuje się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo. Że narodzi się coś znacznie silniejszego, niż oczekiwałam. Że stanie się to, czego się bałam i zapewne nadal się boję. Dałeś mi odczuć tyle ciepła i tyle zrozumienia, ile nie dał mi nikt w życiu. Bo nikt kogo los postawił na mojej drodze, nie umiał mnie pojąć, nie potrafił mnie zrozumieć. Każdy chciał mnie zmieniać, dostosowywać do subiektywnie postrzeganej przez siebie formuł zachowań i posunięć. Ty jeden nie próbowałeś.Chciałeś mnie taką jaką jestem, z wszystkimi moimi wadami i niedoskonałościami, z całą moją złożonością, nieprzewidywalnością. Trudną i krytyczną.

Mam tą pieprzoną pewność  że to... teksty

soryalenie dodano: 31 maja 2016

Mam tą pieprzoną pewność, że to właśnie przy tym człowieku chcę spędzić resztę swojego życia. Pragnę by tylko on dotykał mojego ciała i składał na moich ustach delikatne pocałunki. Pragne, by to właśnie on do końca życia łapał mnie pewnie za tyłek, przyciągając do siebie i spontanicznie mówił, że ma ochotę się ze mną pieprzyć. Nie chcę by zawsze było idealnie, możemy kłocić się ze sobą, wychodzić z domu, trzaskać drzwiami, jednak mieć tą swiadomość, że już zawsze będziemy do siebie wracać. Po raz pierwszy czuję tak ogromną pewność tej miłości.

nie ma kar ani nagród  są jedynie... teksty

soryalenie dodano: 31 maja 2016

nie ma kar ani nagród, są jedynie konsekwencje

Rób co tylko zechcesz. A jeśli jest... teksty

soryalenie dodano: 31 maja 2016

Rób co tylko zechcesz. A jeśli jest to coś, czego masz jutro rano żałować. Śpij do południa...

  ...  nie lubił zależeć. Od... teksty

soryalenie dodano: 30 kwietnia 2016

"(...) nie lubił zależeć. Od nikogo ani od niczego. Zachowywał się tak, jakby istniał sam. Dążąc przy tym do pełnej kontroli nad wszystkim, co go dotyczy. Zależny od siebie i zdany na siebie. Jednocześnie niewiele dawał z siebie innym. Cokolwiek robił, przewidywał konsekwencje, ale wyłącznie dotyczące jego osoby. Nie myślał o następstwach dla otaczających ludzi." Renata Kosin

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 30 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV