głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss Z roku na rok jesteś starsza zaczynasz sobie coraz więcej uświadamiać dostajesz lekcje od życia. Raz sobie radzisz lepiej raz gorzej dochodzisz do różnych wnios

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
Z roku na rok jesteś starsza zaczynasz sobie coraz więcej uświadamiać dostajesz lekcje od życia. Raz sobie radzisz lepiej raz gorzej dochodzisz do różnych wniosków
Z roku na rok jesteś starsza... teksty

smokingkilss dodano: 14 maja 2014

Z roku na rok jesteś starsza, zaczynasz sobie coraz więcej uświadamiać, dostajesz lekcje od życia. Raz sobie radzisz lepiej, raz gorzej, dochodzisz do różnych wniosków. Wiesz już, jakie życie jest trudne i niesprawiedliwe, niby nikt nie obiecywał, że jest łatwe, ale czujesz się oszukana.

Czy tęskniłabyś za mną  gdybym... teksty

smokingkilss dodano: 14 maja 2014

Czy tęskniłabyś za mną, gdybym wyszedł i nie wrócił? Gdybyś nie mogła mnie znaleźć wśród innych ludzi? Wśród twarzy, wśród dłoni, wśród osób. Jak szybko byś zapomniała, jaki mam kolor oczu. Jaki mam odcień włosów, jak szybko bije mi serce?

Czasem zastanawiam się co byłoby... teksty

smokingkilss dodano: 14 maja 2014

Czasem zastanawiam się co byłoby gdybym nagle zniknęła. Całowałbyś inne usta, szukałbyś spokoju w innych ramionach, dotykałbyś opuszkami palców innego policzka, codziennie widziałbyś inny uśmiech, słyszał inny głos. Potrafiłbyś tak?

Z nim? różnie to bywa. Czasem jest... teksty

smokingkilss dodano: 14 maja 2014

Z nim? różnie to bywa. Czasem jest czuły, a czasem to kawał skurwysyna.

I WSZYSTKO DOSŁOWNIE KURWA WSZYSTKO... teksty

smokingkilss dodano: 14 maja 2014

I WSZYSTKO DOSŁOWNIE KURWA WSZYSTKO MI SIĘ Z NIM KOJARZY! KURWA, WSZYSTKO GO PRZYPOMINA!

Odeszłam z uśmiechem na twarzy... teksty

smokingkilss dodano: 14 maja 2014

Odeszłam z uśmiechem na twarzy, choć w oczach miałam łzy.

pamiętam jak zapytałem czy mnie... teksty

smokingkilss dodano: 14 maja 2014

pamiętam jak zapytałem czy mnie kochasz jeszcze...odpowiedziałaś: nie wiem...przeszły mnie dreszcze pomyślałem, że nie ma mnie bez ciebie.

 Obrócić się na pięcie od... teksty

smokingkilss dodano: 14 maja 2014

"Obrócić się na pięcie od przeszłości i po prostu zapomnieć. Zacząć życie od nowa, samemu, tak po prostu."

Umiesz docenić? Po stracie to nie... teksty

smokingkilss dodano: 8 maja 2014

Umiesz docenić? Po stracie to nie sztuka.

Pozwólcie mi zostawić za sobą... teksty

smokingkilss dodano: 8 maja 2014

Pozwólcie mi zostawić za sobą wszystko, nie pamiętać żadnej myśli, jaką stworzyła moja głowa, nie znać żadnych słów, którymi krzywdziłem się, żeby coś poczuć. Chciałbym zacząć wszystko od nowa, być nową osobą, z nową, czystą kartą. Żeby nikt nie mógł mi wypomnieć, że wtedy płakałem, a wtedy pochlastałem sobie biodro, a wtedy nie odzywałem się do nikogo cały dzień. Niech stanie się tak, że zniknie wszystko, co dotyczy mojej osoby i historii, i niech nikt nie wie, kim jestem. Chcę, żeby nie było na świecie człowieka, który mógłby przypominać mi o tym, co robiłem. Mam nadzieję, tak strasznie wielką, że uda mi się, chociaż spróbować, że będę mógł być nowym człowiekiem. Ja wiem, że nie zasługuję na drugą szansę, że pewnie znów będę taki sam, znów zniszczę wszystko, swoją bezsensowną chorobą, której żaden lekarz nie potrafi wyleczyć. Znów będę pieścić swoją duszę smutkiem i koić swoje usta łzami. Skończę tak jak teraz, z rozprutą duszą i osamotnionym sercem.

Jestem dla Ciebie  gdy upadasz... teksty

smokingkilss dodano: 8 maja 2014

Jestem dla Ciebie, gdy upadasz ~ Podłoga.

Mam wątpliwości. Wątpię w życie.... teksty

smokingkilss dodano: 8 maja 2014

Mam wątpliwości. Wątpię w życie. Nawet już łez mi szkoda, bo szczęście innych jest nieszczęściem drugich. W takich chwilach topnieje cały lód w moim sercu. Wzruszenie sprawia, że mój nastrój polepsza się z minuty na minutę. Wiecie dlaczego? Nagle zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych wszystkich ludzi czy są szczęśliwi to połowa z nich natychmiast zalałaby się łzami. Nasze życie to poszukiwania, które już nie posiadają celu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV